Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sonylkr

Ban zostaje Sony Ban Admin Nie Mysli

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: zlopus1g

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:45129054'

[AMXBans] Twoje IP: '87.206.163.187'

[AMXBans] ===============================================

 

Wycinek z konsoli mapa dd2 godzina 00:43  Link do SS? brak ponieważ nie dostałem ich mam świadka lub świadków. CO to ma być? Już 3 raz ban na tym serwie . Zatrudniacie fachowych adminów że to bajka. Prosze o UB. A Admin niech dostanie ostrzeżenie za brak ss i chujowy tok myślenia. Powód czitujesz? Znamy sie? Zaglądasz mi przez okno ? Nie! Więc jak masz prawo mnie osądzać. I na przyszłość rób ssy lub przeczytaj regulamin i co należy do admina. Taki powód można dać nsowi jak lata na aimie (Shake itp) Lub lata na SH. Prosze o UB Dziękuje Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
bez powodów bardziej szanowani na tej serwerowni adminowie nie dają. Co do toku myślenia to jesteś jeszcze bardziej 'chujowy': SS'y dostaje się, gdy powód bana to 'wstaw ssy na forum', skoro dostałeś bana z powodem 'czitujesz', to znaczy, iż admin widział na własne oczy jakieś czity które zostały zapisane na HLTV serwera i w najbliższym czasie możesz spodziewać się jego rozpiski + ewentualne UB/ zostawienie bana. Jest adminem i ma prawo, a nawet obowiązek sprawdzać innych graczy, więc trochę myślenia i szacunku. Warna to dostaniesz pewnie Ty, a to, czy ktoś gra ns czy steam różnicy nie robi, gra jest ta sama, więc nie filozofuj.
Miłej nocy ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe bedziesz mi mówi co mam robić , nigdy nie robie ssów , bo sie nie myle :)  patrz amxbans  . 

 

Na AC już  jestes zgłoszony , tak wiec Cie nie zgłosze  http://www.anticheat.pl/wszystkieZgloszenia?steamid=0%3A1%3A45129054 ,a szkoda . 

 

Przejde do mojego szybkiego demka , chodz na HLTV wyglada to o wiele lepiej :)

 

Link do dema : http://speedy.sh/yQgxZ/abh.dem

 

21:20 ABH - chyba nie musze tylumaczyć . 

 

jeśli 1 akcja za mało , jest jeszcze pare na HLTV . 

 

 

Jeżeli się nie zgadzasz z moja decyzja  lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post lub zgłoś sie do H@ sieci !. 

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

 

 

~close. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×