Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Byastil

SZPREJ

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Mam problem gdyż robię swój sprej do CS wszystko oOK zrobione Nazwa Tempdecal.wad i zaznaczone tylko do odczytu . Dobra wchodzę na serwa i mi nie działa a zamiast mojego wyskakuje mi ten Podstawowy + zmniejszony wie ktoś o cho w tym chodzi ?? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zmieniasz nick albo coś innego przez "Option" w menu gry i wtedy, jak wciskasz "OK" zmienia Ci również sprey na podstawowy. Nie wiem dlaczego, ale mi działało normalnie bez zaznaczenia opcji "Tylko do odczytu" o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jestem pewny na 99.9%, iż po utworzeniu własnego spreya wrzuciliście go do cstrike i nie zaznaczyliście atrybutu "Tylko do odczytu". Jeżeli się go nie zaznaczy to zazwyczaj po wciśnięciu klawisza T pojawia się mała, pomarańczowa lambda.

@CR7
To nie ma nic do rzeczy. Ja mam swój spray, a zmieniam dużo rzeczy w opcjach csa i nic mi się z nim nie dzieje. Należy zrobić to, co napisałem wyżej. ;)

PS. Poleczam: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36423-poradnik-jak-zrobi%C4%87-w%C5%82asny-prze%C5%BAroczysty-spray-do-cs-16/

Pozdro

Edytowane przez BONUS RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam,

jestem pewny na 99.9%, iż po utworzeniu własnego spreya wrzuciliście go do cstrike i nie zaznaczyliście atrybutu "Tylko do odczytu". Jeżeli się go nie zaznaczy to zazwyczaj po wciśnięciu klawisza T pojawia się mała, pomarańczowa lambda.

 

@CR7

To nie ma nic do rzeczy. Ja mam swój spray, a zmieniam dużo rzeczy w opcjach csa i nic mi się z nim nie dzieje. Należy zrobić to, co napisałem wyżej. ;)

 

PS. Poleczam: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36423-poradnik-jak-zrobi%C4%87-w%C5%82asny-prze%C5%BAroczysty-spray-do-cs-16/

 

Pozdro

Brałem Opcje Tylko do Odczytu 

ps. Wiedziałem że się wypowiesz XD I skorzystam z Poradnika dziekiii :D 

 

*UWAGA* Temat do zamknięcia Wszystko działa Jak Poradził Mistrz  SnOopx  !! ! !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×