Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PROMINO

Ban zostaje ssy ff tomi

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: ff tomi
Serwer: tp
Twój SteamID: STEAM_0:1:58734769
Twoje IP:  79.191.129.61
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 01.07.2014 - 21:28:36
Powód bana:  ssy na forum
Nick Admina który zbanował: GoRniaczkoWy
Link do screenów :  http://speedy.sh/RRveH/ssy.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 polowie meczu rozpisze demko



 3:40 idealnie wyskakuje z celem na model ( owszem wiedzial ze gdzies tam jest ct ale nie mogl znac dokladnej pozycji)

5:00 hah idealnie w model

7:49- modelowo i tu juz bez wątpliwości

8:13- znow modelowo. Widzial model wczesniej, lecz staral sie to zrobić tak, zeby akcja wygladala na czysta.

8:35 - hahah jak sie bronil żeby nie spojrzeć na model xDD ( dokladnie reakcja w 08:42:45)

08:50- piekne wyczekanie 

 

Wiecej akcji na dodatkowych dwóch demkach z nuke ( nie wiem czemu sa 3 części)

 

Bodaj to jest to demko ( jezeli nie to ściągnięcie cześć ktora ma 1,7mb)

 

Http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407012129-de_nuke-1404242940-1404244020.zip

Lub

Http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1407012116-de_nuke-1404242160-1404242700.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

3:40 - Skoro pierwsza osoba strzelała, wnioskuje że osoba znajdywała sie za skrzynka wiec rzuciłem flesha no i wbiłem a często chyba tam sie wyczekuje z tego co wiem z kilka lat mojej gry ;o

 

5:00- Ty masz jakieś pojęcie ?? zawsze sie skanuje w tym miejscu po oglądaj sb Neo może jak grał z dawnych lat ;)  Zreszta jak widzisz wiekszość razy tam na tym demku tam skanowałem ;)

 

7:49- Akcja jak każda inna tu to ja nie widze nic nadzwyczajnego i nie wiem za bardzo o co Ci tu chodzi.

 

8:13- zobacz sobie gdy podskoczył było widać mu ŁEB !

 

8:35-  W tej akcji powinienem cofnąć się gdy go zobaczyłem by wyjść na czystego- prosze Cie...

 

8:50- każdy odgrywał swoja role i pilnowałem wejścia przy czym wyskoczył mi perfidnie na celownik. Wybacz nie wytrzymałem i musiałem strzelić :D

 

 

Demko czyste, robisz dym nie wiem o co, naucz sie grać może albo coś i pozdrów Mame ;)



Da mi ktos wkońcu to ub 24 godziny minęły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Of 8:13 do 8:50 dla mnie te akcje da spalone. Po pierwsze- ok widac mu bylo leb, ale specjalnie szukales pretekstu by móc go zabić, bo juz wcześniej widziałes model, 8:35- tego ct nie mogles slyszec i widzieć, a szedles na pewniaka bo juz widziales model, poza tym Twoja reakcja na ten model...

Ale niech ktos inny sie tez wypowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8:13- Co za gość -.- Jak widać mu było Łeb to miałem iśc gdzieś dalej ominąć go czy jak ? -.- szedłem na shifcie i patrzyłem czy gdzieś typka nie ma a wtedy w tej chwili podskoczył boshe...

 

8:35- no nie mogłem go słyszeć ani widzieć bo go nie słyszałem ani nie widziałem ale jak typo wyszedł mi pod celownik to miałem czekać aż mnie zabije mądry jesteś ? chyba nie... ja też szedłem na shifcie w kurniku nikogo nie było(nie widziałem) to wbijałem drzwiami a że tam był to nie moja wina..

 

8:50 - wyczekałem wyszedł to go zabiłem, troche tego zostało jak sie "mixy" gra  i Ty nie piszesz tu z jakimś nwm początkującym graczem czy z dzieckiem tylko z graczem co troche gra w to coś i ma pojęcie troche o tej grze ;) takie akcje sa dla Cb spalone to ja nwm a może Ty jesteś jakiś początkujący no ja już nwm... pozdro ziomuś !

 

 

Zapraszam jakiegoś normalnego Admina niech obejrzy to demo albo da mi wkońcu to UB !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego po prostu wiem ze na cs 1.6 prosow już prawie nie ma. Są za to cziterzy którzy imituja dobrych graczy.

Poza tym masz bana na AC czyli jednak za darmo go nie dostales.

Współpracujemy z serwisem AC wiec powinienes dostać bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to to bym Cie nawet nie zapytał nie martw sie tam typek ;) właśnie za nic dostałem bana  :) znajdz sobie moj tamet tam na tym  z przed kilku lat i zobacz :)  Tylko że demko czyste jak widać u normalnych ludzi bo ja to juz nwm jaki ty tam jestes.  Nie ma nic spalonego ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę, to zobaczę drugie części dema.

Jeżeli ktoś miałby chwilkę, to niech zerknie może na to demko z AC.

Ja też nie chcę, aby został zbanowany ,, czysty" gracz, lecz na moje oko używasz esp i sam wewnętrznie wiesz tomi czy mam racje czy nie.

Edytowane przez PoinT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff  żadnego esp nie używam... no kurde ! tak samo pewnie to zobacz a tamto to przeszlosc i to było wtedy troche inaczej z tym ;)  T o demo sobie zobacz  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:40 +/-

 

5:00 -

 

7:49 ++

 

8:13 - tez mysle jak @PoinT, ale ciezko to udowodnic

 

8:35 + ponowne spojrzenie na kurnik, w momencie jak go minąłeś, było irracjonalne

 

9:00 +

 

 

+ dla PoinT, za dobrą rozpiske

 

 

Ban zostaje!

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×