Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eL.D4n

odbanowany Screenshots eL.D4n

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: eL.D4n
Serwer:  cs-kopytko.pl [Call of Duty][COD 101][FD] @ pukawka.pl
Twój SteamID: STEAM_0:0:47368598
Twoje IP: 37.248.255.57
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2015.01.01 - 17:12:47
Powód bana: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl'
Nick Admina który zbanował: trzeci
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www61.zippyshare.com/v/38874733/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy anty ss, ale kolega coś kombinował, bo nazwa screenów powinna być inna. W tym wypadku to najlepsze rozwiązanie wstawić demo na ac/bl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie screeny mi zrobił czy to moja wina? A nazwa jak nazwa ja jej nie zmieniałem już takie miałem w folderze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Takie screeny mi zrobił czy to moja wina? A nazwa jak nazwa ja jej nie zmieniałem już takie miałem w folderze...

Takich tekstów jak te było tutaj bardzo dużo, niestety z nikogo debila nie zrobisz. Wyraźnie widać, że używałeś anty ss, więc według mnie decyzja powinna być jednoznaczna.

ANTY SS = BRAK UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z nikogo debili nie mam zamiaru robić... Nic nie przerabiałem... Ja tego nie widzicie to trudno...  Zobaczcie sobie godzinę dania bana i godzinę w screenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczcie sobie godzinę dania bana i godzinę w screenach...

nie chodzi Nam o żadną godzinę tylko o nazwę SSów. Prawidłowo powinno być nazwamap0001, nazwamapy0002 i nazwamapy0003 ( gdzie nazwa mapy to ta na której dostałeś SS ) a ty masz

Snapshot0001

Snapshot0002

Snapshot0003

 

Nazwa Snapshot oznacza, że użyszasz ANTY SS.

Nie udawaj że nie wiesz o co chodzi i że jesteś niewinny tylko miej jaja i się przyznaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał się do czego przyznać to bym się przyznał... Nigdy się nie bawiłem w Anty SS i to nie moja wina, że nazwa screenów jest taka a nie inna. Jak mi nie wierzycie trudno, ja wiem, że grałem czysto.  <bugi_bugi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne z tą nazwą Snapshot0001, nie wiem czym to jest spowodowane, ale po rozmowie z H@,

Stwierdziliśmy że trzeba sprawdzić demo, bo owy gracz posiada steam, to nie można tego olewać.

 

Sprawdziłem demo, ale nic nie wskazuje na grę z wh, wszystkie akcje bardzo dobrze słychać.

 

Jeśli ktoś ma jakieś nie jasność, odsyłam do oglądania dema: http://157590.hltv2.pukawka.pl/hltv-1501011647-de_dust2-1420127220-1420130400.zip

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×