Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NeXiU

Skarga na madara

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: admin
2. Nick oskarżyciela (z gry):Nex
3. Nick oskarżanego (z gry):MadaraBiceps 
4. Dokładna data (dzień+godzina): 14:40
5. Mapa:dd2 snow
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia:
9. Dodatkowy opis:

 

Zacznę od tego,że nie jest to pierwsza skarga na tego "admina" z tego co widzę.Jeden raz już odpuściłem (dostałem kicka za to że byłem na małym bsie na inferno,a on stwierdził że trzeba mnie kicknąć bo jest nas za dużo,ale pominę ten fakt).

Wieć sytuacja wyglądała tak:

zacząłem w tt,pierwsza runda do tyłu,w drugiej kupiłem dgl,aby mieć na ak-47 na 3 runde,pobiegłem na środek i do dolnego trupa,widząc,że reszta drużyny leci A ja pilnowałem i nasłuchiwałem na B (jeden skanował gornego trupa) niestety w mgnieniu oka wybili tt i zostałem SAM na 6?7?

Stwierdziłem,że i tak nie ugram wieć zachowam dgl żeby pomóc drużynie,bo jednak każda runda z zachowaną bronią to jest jakiś mały ale jednak plus dla dobra drużyny. Po chwli niestety zabił mnie wyżej wymieniony "admin",który po dosłownie 3 sekundach kicknął (Kicked :"brak tp).

Proszę o ukaranie tego człowieka,bo według mnie nie nadaje się na admina,skoro nawet nie wie co znaczy "TEAM PLAY"...

Resztę pozostawiam HA,bo skoro nie jest to pierwsza skarga,to jednak coś na rzeczy jest.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Zaki   

 

Ale gracz za brak gry czy madara (admin)?

 

 

Przepraszam za SPAM ale nie rozumiem tego komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRINGO,

NeXiU pozostawił puste pola we wzorze (IP oskarżonego, STEAM ID oskarżonego itp.) Czytaj ze zrozumieniem !!!

W takim razie wytłumacz jak miałem wypisać te dane skoro nie miałem możliwości wejść na serwer geniuszu? Pominę fakt,że wszyscy dokładnie wiedzą o kogo chodzi. A dowód masz na HLTV.

 

Edytowane przez NeXiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dowód mam na HLTV, to Twoim obowiązkiem jest podanie linku i chwili kiedy to się stało :)

 

@ Zaki   

 

Ale gracz za brak gry czy madara (admin)?

 

 

Przepraszam za SPAM ale nie rozumiem tego komentarza.

 

Tak jak GRINGO napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies dowody;) kick słuszny nawet sie nie bede tlumaczyl  sam wszystko napisałeś cały team wbijał na a a ja czekałem w trupie i nasluchwiałem z tego co mi pisali to nawet nic nie powiedziales gdzie idziesz tylko kampiles bez celu w trupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów = skarga bezpodstawna...

@@NeXiU, gdybyś chociaż wstawił demko i opisał całą sytuację:/

@@Madara./W0w/,

cały team wbijał na a a ja czekałem w trupie i nasluchwiałem z tego co mi pisali to nawet nic nie powiedziales gdzie idziesz tylko kampiles bez celu w trupie

jeżeli tak było to dostałeś zasłużonego kicka.

PS.

Pisać skargę za KICKA? powtarzam KICKA?

Trochę ogaru proponuje chociaż w najmniejszym stopniu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Madara,ja nie wiem czy ty naprawdę nie rozumiesz ogólnej konstrukcji gry i rozgrywki TP,po to masz radar,po to masz ts'a,powiedz mi jeszcze,że nie jest drużynie potrzebna osoba nasłuchująca to wyczerpiesz temat doszczętnie,a nie dałem żadnego info ponieważ nie miałem komu,bo wybili już cały team... nie będę dyskutował z tym człowiekiem bo widzę,że nie ma najmniejszego sensu,a skoro jesteś taki pewny to udowodnij mi że nic nie pisałem na ten temat.

A piszę skargę za KICKA ponieważ nawet najmniejsze przewinienie to przewinienie,nie mam zamiaru odpuszczać po raz kolejny,bo do niczego nie będzie to prowadzić,nie dam sobie w kaszę dmuchać. A skoro nie jest to pierwszy wybryk tego "admina" to radzę naprawdę się zastanowić nad jego "kandencją",bo DUŻO prościej jest kogoś kicknać czy zbanować niż wrzucić demko,pisać skargi,denerwować się bo ktoś sobie z tego nic nie robi,spróbujcie postawić się w sytuacji osoby neutralnej,bo z tego co widzę nikt nie kwapi się spojrzeć na skargę z punktu widzenia osoby "poszkodowanej". Tyle ode mnie,zastanówcie się nad wyglądem tej sprawy bo niestety nie macie do czynienia z 16 latkiem,tylko z osobą którą już wypada traktować poważnie,bo jak kuba Bogu tak Bóg kubie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez NeXiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madara jest dobrym adminem, a ty nie spinaj się o kicka -,- Zagral byś jeszcze jedną rundkę eko i byś mial ak, (ba nawet awp) w czasie pisania tego tematu !


Raczej temat do zamknięcia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak było to Kick jak najbardziej słuszny. Demko moim zdaniem tylko to potwierdzi! Moim zdaniem Madara to dobry admin. Jest ogarnięty (gdyby nie to to by zapewne wyleciał) a te wszytkie skargi na adminów TP to chyba wstawiają ludzie co myślą że TP to FFA . Takie moje zdanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NeXiU,  gra tp na pewno nie polega na tym żeby chodzić gdzie sie chce ;) 4graczy mi napisało na U@ i komunikowali mi że na poczatku rundy mówili wbita a a ty sobie poszedles nasłuchwiać trupa :o nikogo o tym nie komunikując:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale po co tworzyć tutaj spam, jeżeli Ty dostałeś tylko kicka, a nie bana to przyjmij go, bo moim zdaniem też był słuszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę,że NIKT nie zrozumiał co napisałem.... trochę to smutne ale na to już nic nie poradzę.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę bez sensu piszecie ;)

skoro chce może napisac skarge nawet za slaya/slapa, bo to już nadużywanie władzy...

kick to jak ban, wiec można napisac za niego skarge ;- )

według mnie to madara trochę przesadził, zabił go i kicknął?

wiadomo, ze można zachowywać bron, trochę dystansu.

lepiej już obserwujcie kto nie daje infa "jest pelno takich graczy" ha!

skarga bylaby sluszna jeśli podalbys dowody;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nareszcie ktoś kto przeczytał moją wypowiedź ze zrozumieniem,niestety nie mam dowodów,ale wypowiedź madary sama w sobie jest dowodem,w końcu niczemu nie zaprzeczył. I tak jak napisałem łatwo jest kicknąć natomiast duuuużo trudniej bawić się w dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NeXiU nawet nie chciało mi się czytać Twoich wypocin ;d
Paczu można zachować broń jak się ma afke a nawet m4/ak czasem ale dgl?! (jeb*ć biede :mrgreen: )
Sytuacja pewnie była tak:
Ktoś dał info że idziemy A a Ty nie poszedłeś z nimi.. Nie dałeś infa (z tego co pisał madara) że idziesz gdzie indziej i co będziesz tam robił.
Widzisz że Twoi padają na a to czemu nie poszedłeś galą tylko kampisz dalej?
Brak tp !


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, jak chce to mogę chować nawet kosę, nie robi według mnie to roznicy.

a pozatym miał isc na pewną smierc? skoro było ich 6,7 to co by ugral z deaglem?

sam często tak robie ze nie daje infa tylko np. wszyscy wbijają na a, a ja czekam na cofających z b żeby ich wybic, czyli "pomagam"

według mnie to kick niesłuszny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze skoro nawet nie czytałeś moich "wypocin" to co się wypowiadasz? Nie masz pojęcia jak było to się na ten temat nie wypowiadaj,drażnią mnie ludzie którzy nic nie wnoszą do rozmowy poza literkami. Na to co napisałeś nie mam nawet zamiaru się wypowiadać,poniżyłeś się już wystarczająco,twój nick także pominę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ;D PARODIA. Pisać skargę na tak dobrego admina, który wie co robi, i w 100-u% na niego zasługuje, za zwykłeego kicka ???  o.O chore. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy macie z tym, zeby nie pisac skarg za kicka? przeciez zostaniesz wyrzucony tak samo z serwera, jakbys dostal bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś taki poje*any czy tylko udajesz??

po co miał ginac skoro mogl zachować dgl?

 

Udaje wiesz :D

a Tak na serio muszę Ci to chyba wytłumaczyć -.-

Dgl = 650? jak dobrze, ale jak zabił by chociaż jednego on straciłby jak nie grał eco m4 = 3100 Więc nie per*ol że lepiej zachować

po pierwsze skoro nawet nie czytałeś moich "wypocin" to co się wypowiadasz? Nie masz pojęcia jak było to się na ten temat nie wypowiadaj,drażnią mnie ludzie którzy nic nie wnoszą do rozmowy poza literkami. Na to co napisałeś nie mam nawet zamiaru się wypowiadać,poniżyłeś się już wystarczająco,twój nick także pominę.

To że mi się nie chciało nie znaczy że nie czytałem -.- czytaj ze zrozumieniem czasem.

 

 

Ogólnie to beka z was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie chce mi sie rozmawiac z takim durniem jakim jestes Ty, nawet tego nie przeczytales, a najwiecej masz tutaj do gadania...

co mnie obchodzi to zeby kogos zabil? zachowywal I tyle, beka z Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie chce mi sie rozmawiac z takim durniem jakim jestes Ty, nawet tego nie przeczytales, a najwiecej masz tutaj do gadania...

co mnie obchodzi to zeby kogos zabil? zachowywal I tyle, beka z Ciebie.

kłania się poprzedni post ;d

 

I właśnie że zachował dostał kick czego tu nie rozumiesz -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×