Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mariusz Karpiński

kto ogarnie w koncu cziterow ?

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie kto ogarnie naszych stałych cziterow Prostytutke i Zeusa. Wbijaja w bialy dzien i chuj nikt z nimi nic nie robi ? moze czas sie tym zajac.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinieneś dostać już Warna !

Po drugie nie ten dział !

Po trzecie zgłoś to do działu AC !! I pozamiatane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawania/grożeniu warnem jest Moderator i H@, a nie Ty Happy, więc zluzuj porty ;) 

 

Wiem, że to okropne konsekwencje przyniesie ... ale myślę, że powoli trzeba będzie rozważać rozwiązanie, mianowicie dania bana na zakres ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Happy pozwole sobie o nie skomentowanie Twojego posta.

Tez jestem za tym zeby w koncu cziterzy typu Prostytutka Zeus dostawali bana na zakres. H@ prosze Cie w imieniu wszystkich graczy ktorzy raz skosztowali gry z wyzej wymienionymi trolami ktorzy tak pieknie i bardzo czesto umilaja nam czas na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Mariuszem, ile razy jest tak że mam ochotę postrzelać, wbijam patrze kto gra i wychodzę bo widzę prostytutkę, a adminów czasem nie ma, jeżeli nie chcecie dać im bana na zakres to przynajmniej włączcie FF(będzie można potrolować trolli na czitach). serwer dużo może ucierpieć przez tego typu "stałych" graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini tez nic nie poradza :/ Prostytutka ma juz tak upatrzonych adminow ze gdy ktos wbija to wychodzi z serwa... Admini musieli by byc na serwie caly dzien. Ale co z tym zrobic to nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz 

 

Ja też chciałam pograć na waszych serwerach ale mam taki sam zakres jak ten cziter. Admin Petrus powiedział że niestety nie pogram sobie bo jakieś czitery latają. Inni mogą też mieć ten problem. Zwracam się z prośbą o odbanowanie tych cziterów bo ja nie mogę grać i włączenie FF żeby zabijać tych co czitują. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak wgrać plugin VoteBan dzięki pluginowi możemy głosować na zbanowanie danego gracza jeżeli nie ma admina na serwerze. Większość graczy na serwerze jest ogarnięta więc istnieje małe prawdopodobienstwo że będą problemy z tym pluginem chodzi mi tu głównie o bezsensowne banowanie z byle powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz

 

Ten cziter dostał już bana na zakres bo ja nie mogę wejść na serwery. Petrus mi mówił. Ten typek ma chyba zmienny zakres bo codziennie tu widzę skargi na niego. Nie wiem o co chodzi :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To może tak wgrać plugin VoteBan dzięki pluginowi możemy głosować na zbanowanie danego gracza jeżeli nie ma admina na serwerze.

Z tego pamiętam owy plugin jest wgrany na serwer od dawna. Tylko nie wiem po co to wszystko skoro te gracze i tak wejdą za chwile. Będzie trzeba pomyśleć nad innym sposobem banowania.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się że nawet Vote Ban nic nie da no popatrzcie : Dajmy na to ze wszystko ładnie super :) Wejdzie Prostytutka zostanie zbanowany przez "graczy" ale jesli ma zmienne IP i router to nic to nie da a i podpinam sie pod post lumpka raz wszedłem na serwa przywitac sie i wgl . I patrze ze Gra i nawet nie zdązyłem napisac na STEAM a juz go ni ma :D Tylko jaki sposób banów by mogl byc ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej wspomniano, BANy na zakres IP są krzywdzące dla nowych graczy - Kasiunia jest dobrym przykładem.

 

Co do tych 2 delikwentów - jeżeli któryś z nich pojawi się na serwerze, niezwłocznie zawiadomcie o tym Petrusa, ma on jakieś "swoje sposoby" (dokładnie nie wiem jak nakłada on bany)  na utrudnienie podłączenia się do serwerów. Jak sami widzicie zwykłe bany nic nie wskórają, trzeba szukać więc alternatywnych rozwiązań. 

 

 

GG /forum/

 

beztytuusld.png

 

 

Petrus  profile_steam.png STEAM_0:0:25602260

 

 

Jeżeli uda się Wam go spotkać on-line, krótko opiszcie co jest grane (że gość ma zmienne IP, że wbija co chwile, bany dawane przez adminów nie dają żądanego skutku).

Powodzenia życzę w pozbywaniu się "chwastów". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×