Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z cs1.6 na steam ponieważ gdy włączam cs pokazuje mi się tło cs (z tymi 2 typkami) i zaraz mi się wyłącza i nie wiem co zrobić. Próbowałem instalować cs i steam od nowa ale nic nie daje. I tu jest do Was pytanie co z tym zrobić? Bo jak nic to może format pomoże  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Powinieneś naprawić ten błąd wyłączając z procesów EXPLORER.EXE i zostawiając explorer.exe. Po prostu Ctrl + alt + delete, procesy, znajdź EXPLORER.EXE i zakończ proces. Jeżeli nie masz pulpitu i paska u dołu ekranu otwórz nowy proces (zakładka aplikacje, nowe zadanie) i wpisz explorer.exe. Jeżeli nadal nie pokazuje się pasek i pulpit, wyszukaj wszystkie explorer.exe w procesach i je wyłącz a następnie znowu włącz explorer.exe ;)

Spróbuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to widze, że masz to samo z czym ja walczyłam. Wracałam do wcześniejszych tematów, pomagało mi kilka osób, milion pięćset pomysłów, trzy dni męczarni po kilka/kilkanaście godzin, instalowanie na nowo i w kółko i w kółko rzeczy których wgl nie rozumiałam xD Pomogł dopiero format xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sesnu. sprawdzalam przez jakie programy moze byc problem. uninstall all ?

nic mi nie pomoglo.

 

Często tego typu problem (wyżej opisany) występuje przez ten właśnie program , sam to kiedyś miałem wystarczyło odinstalować ten program i przeczyścić rejestry . Pomogło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ForeverMore wielkie dzięki :) pomogło to wyłączenie EXPLORER.EXE :)  Temat do zamknięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×