Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Tyskieee

Poradnik do Vi

4 replies w tym temacie

Recommended Posts

Mainuje Vi w jungli od 4 sezonu, więc mogę wam jakoś pomóc na start. Wspomnę o masterkach, jak maxować, jak gankować i ogólnie co robić tą postacią. (Run nie dam, bo nie znam się na nich zbyt dobrze)


Maxowanie - Grając na jungli, maxujemy skile - R -> Q -> E -> W

 

Combo - Jeżeli mamy możliwość wykonania combo przed 6 lvl bez użycia ulta wygląda to tak - używamy Q, jeżeli trafisz, aa i automatycznie używasz E, z czego passywa z W, zadaje true dmg dodatkowe. Jeżeli mamy 6 lvl to Q, aa, E, R i bijemy dalej. 

 

Build - ja mam stały własny uniwersalny build na Vi, który sprawdza się w 100%, a więc - item w jungle, niebieski z przebiciem odporności  -> Botrk -> Butki Tabi/Mercury (sytuacyjne) -> Omen Randuina -> Banshee -> Trinity, jeżeli brakuje nam dmg, bądź sytuacyjny jak brakuje nam Armoru/Resistów GA/ Spitite Visage/ Sunfire

Masterki - 21/9/0

 

Kolejność jungli - zaczynamy od żaby (smite) -> Blue -> Wolfy (wilki) -> Red (smite) -> jeżeli mamy możliwość gankujemy mida, jeżeli nie, robimy Writhy (te ptaki), potem wykonujemy już jungle według uznania. 

 

Ganki - Gankujemy tylko wtedy kiedy mamy możliowść, trafienia z Q, w środku alei. Nigdy nie robimy Dive, pod turreta, jeżeli enemy player ma więcej jak 75% hp, bo to samobójstwo. Jeżeli czujesz się na siłach, podczas ładowania Q, używasz flasha i używasz Q, Jest to w 100% spalony flash bądź kill dla Twojego teamu. 

 

 

W razie pytań, proszę pytać. Jest to poradnik w 100% mojego autorstwa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Mainuje jungle i staram się testować wszystkie postacie. Bardzo w jungli lubię grać : lee , Kha, Aatrox , Vi . Co do poradniku Jest Okej łap  +  ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi runek, screena z Masterków...

 

Poradnik okej, ale średnio wyczerpujący temat i mało się postarałeś moim skromnym zdaniem. + na zachętę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory, że odkopuje, ale myślę, że temat zawsze będzie na topie. Mam pytanie, jak w obecnej mecie tanków sprawuje się VI? Czy jest sens się nią pchać w junglę, bo wiem, że często dostaje baty od sejuani, czy choćby od cho'gath. Jeśli tak to trinity force jest nadal grywane na tej postaci? Pozdro. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×