Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TaFF

odbanowany Taff

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:TaFF_
Serwer:tp
Twój SteamID:-
Twoje IP:83.29.187.140
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):22.04.2015 - 17:52:45
Powód bana:"demko na forum przykro mi"
Nick Admina który zbanował:Zaki
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):No ten to rozpisz to demko zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeta się nie pali, spokojnie

 

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1504221740-de_tuscan-1429717200-1429719000.zip
 

08-06-00 - Totalne zaskoczenie gościem z AWP
ale już 08:08:47 - zatrzymanie i stanie w bezruchu... zeby się odpalić?
08:13:00 - od chwili zatrzymania nienaturalny movement, czyli kręcenie się wokół własnej osi, sprawdzanie "ścian".
08:20 - idealnie modelowo. Słyszał strzał, ale wyskakiwał z celownikiem idealnie na przeciwniku ustawionym (konkretniej na jego głowie).
09:20 - nie słyszał tam snajpera a mimo wszystko odwrócił się i "sprawdził" czy nikogo tam nie ma z celownikiem na przeciwniku
12:37 - na demku niby widać 1mm głowy przeciwnika, ale obserwowaliśmy tę akcję z Paczu i normalny człowiek przez setną sekundy nie jest w stanie
zauważyć takiego mignięcia między przęsłami barierek malutkiej główki, a tym bardziej wyskoczyć wcelowanym od razu w miejsce gdzie stoi terrorysta.
 
Nie było żadnego infa dla niego w tych sytuacjach bo obserwowałem.
 
 
Powiem tak... gracz ten gra NADER dziwnie i podejrzanie. Ma niesamowity movement, refleks i słuch niczym 10x Pasha razem wzięci. Niekiedy bez powodu wychyla z celownikiem ustawionym w niby standardowe miejsce, ale w takich chwilach kiedy przeciwnika nie słychać ani nie widać i... idealnie z celownikiem na głowie jak w 8:20.
Zdaję sobie sprawę, że demko to może nie być wystarczającym, a może i żadnym dowodem na posiadanie haksów (jeśli rzeczywiście nie masz to przepraszam), aczkolwiek gra jest strasznie podejrzana i trudna do oceny. Grasz strasznie dziwnie, Twoje strzały z famasa od 8:13 na zwolnionym i "zwykłym" tempie są wyjątkowo celne, czasem naset z leciutkim prefirem ale to możliwe ze od zlagowanego demka.
 
Tak czy siak pozostawiam do oceny UB support :)
 
 
 
PS. Znów z góry przepraszam za błędy. Jestem chory i moja zdolność pisania troszkę podupadła.
Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Lukne demko na szybko i napisze coś o tych akcjach i edytując posta ^^
@edit
8:20 - na 1/4 widać idealnie wymierzony
9:20 - jakby się upierać to mógł go zauważyć przez ścianę i dla niepoznaki poszedł kawałek dalej
12:37 - widać tam model akcja minimini podejrzana

Dla mnie to troche za mało, luknij w wolnym czasie jego inne damka i tam może coś będzie ;c

Edytowane przez Gram jak bot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli dostanie UB po prostu proszę adminów o regularne sprawdzanie gracza i nie banowanie go, bo może już wystarczy, tylko po prostu o wstawianie demek tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale bym sie nie obraził, jakby ktos z ub supportu to przejrzał i postanowił dac albo nie dac ub :)



24h minęło, kiedy ub?



...



@reff moze ktorys z ub supportu łaskawie spojrzy na to demko co?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8:20 - wcelowany

9:20 - wie

12:37 +/-

 

Kurde, nie wiem co z tym zrobić.

Zaczekam na innego UBS i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×