Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Axlade

Głosnosci

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Za co odpowiedzialne dokładnie są głośności w ustawienia? bo się gubię trochę i albo mieszam albo to wina słuchawek ale ciężko się gra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za głośność muzyki / kroków / i tutaj nie pamiętam. Może to wina słuchawek, albo karty graficznej. Normalna muzyka ci działa przez słuchawki jak puszczasz z pulpitu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem do końca czy o to Ci chodzi. Pierwszy suwak odpowiada za dźwięk kroków/strzałów/paki itp. A drugi suwak za muzykę na serwerze. Ja zazwyczaj mam pierwsze na maksa/prawie a drugi albo wyciszone albo minimalnie aby słyszeć. Oczywiście jakość dźwięku na najwyższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Za głośność muzyki / kroków / i tutaj nie pamiętam. Może to wina słuchawek, albo karty graficznej. Normalna muzyka ci działa przez słuchawki jak puszczasz z pulpitu?

Tak działa mi ;)

 

Nie wiem do końca czy o to Ci chodzi. Pierwszy suwak odpowiada za dźwięk kroków/strzałów/paki itp. A drugi suwak za muzykę na serwerze. Ja zazwyczaj mam pierwsze na maksa/prawie a drugi albo wyciszone albo minimalnie aby słyszeć. Oczywiście jakość dźwięku na najwyższą.

O to dokładnie mi chodziło ;)

Łapce Like ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć źle podłączoną kartę graficzną, tak jak ja. Wtedy musisz po prostu założyć słuchawki odwrotnie prawa na lewe ucho i lewa na prawe ucho ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym uwierzył i sie tylko wkurzał xD ale zmiana sluchawek z prawej na lewa i na odwrót chyba by nie pomogła, moze to wina słuchawek.

Przy wtyczce jak poruszam kablem to slychac ok a czasem tak na "pół gwizdka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma wspólnego karta graficzna z dźwiękiem ? xD nie wprowadzajcie w błąd

Może mieć zamienione kanały, o to mi chodziło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wtyczce jak poruszam kablem to slychac ok a czasem tak na "pół gwizdka"

Też tak miałem. To w 100% wina słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejście od słuchawek ( mini jack ) częstos się urywa i po prostu coś nie czyta. Też miałem i mam takie problemy. Wydaję mi się że winą jest słabe wykonanie kabli, złączy. Jest to dobry argument aby więcej wydać na osprzęt do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×