Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AKWINBR

Ban zostaje Skarga na BlackHill

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 Jestem członkiem serwera cs-kopytko dm+bf2. Gram na tym serwerze od dawna i miałem ostatnio długą przerwę. Po dzisiejszym ponownym odwiedzeniu zagrałem spokojnie, lecz ta cisza nie trwała zbyt długo. Kilka HeadShotów i od razu standardowo "AIM ? / wh czy soft " i inne hasła tego typu. Byłem zupełnie czysty. Jeden z graczy prawdopodobnie musiał mnie zgłosić na u@ lub administrator po wejściu na serwer regularnie patrzył na nas i mnie ogarniał. Widać było zupełny brak doświadczenia tego administratora, ponieważ po kilku minutach otrzymałem blokadę konta. Ban : Aimbot. Nie gram na żadnych aimach i innych wspomagaczach. Grałem sam dla siebie po prostu spokojnie bez żadnego zdziwiania czy innych akcji tego typu. Nie rozumiem administratora ... jest to spowodowane wyłącznie brakiem doświadczenia bo niczym innym .... . To, że nie umie określić czystego gracza a gracza z dopalaczami jest wstydem. Nie wiem w jaki sposób znalazł się on na tym stanowisku, jeśli chodzi tu tylko o portfel i dzięki temu jest przyjęty to można zerknąć kilka postów w tył i jak są zatytułowane, o kim jest mowa i wyciągnąć z tego wnioski bo coś jest nie tak. Mam nadzieję, że jakiś normalny administrator przejrzy sprawę i dostanę UB a BlackHillowi zostanie zatrzymana do czasu dojrzałości ta funkcja. Nick w grze : ShockWave.!~ Godzina bana około 20:30 ( Przeglądnijcie materiał z tej godziny i sami oceńcie). IP: 193.33.177.21:27091. Liczę na to, że sprawa się szybko wyjaśni i będę grał nadal na tym serwerze bo jest to bardzo dobry serwer a BlackHill zajmie się osobami naprawdę hackującymi. Bo wtedy gdy go potrzeba to go nie ma. Pozdrawiam i dziękuje ShockWave.!~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×