Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kobzi

odbanowany Prośba o ub poprzez demko ( brak ss )

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich że nie mam ss, siedziałem nad tym godzinami i nigdzie ich nie znalazłem, może przez to ze nie mam zainstalowanego cs-a tylko na " pendrajwie " gram czy coś, jednakże daje demko, proszę jakiegoś uprzejmego admina by je zobaczył i dał mi ub, . Kurcze jeszcze wczoraj chciałem steam kupić by złożyć podanie o admina i pomóc łapać haxy, .   Ratujcie ! ... nigdy nie czitowałem i nie zamierzam, a ss serio nie mam, 

 

Twój nick z gry: kobzi
Serwercs-kopytko.pl [DM+BF2][RESET 1.07.15] @ pukawka.pl (cs_max)
Twój SteamIDSTEAM_2:0:1497268384
Twoje IP155.133.78.98
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 25.06.2015 - 21:55:57
Powód banaWstaw screeny na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował: ---<<<daro>>>---
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):  demko: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1506252145-cs_max-1435261500-1435262460.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach widać, że zrobiono ci 3 ssy.

Przeszukaj dokładnie każdy folder na spokojnie.

Bez ss nie będzie UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i... SS zrobione żeby sobie poszedł bo ich zabijał z emki gdy Oni się bawili...
Na demku nic kompletnie nie widać.. nawet jak by miał wh nie mógł sie wykazać :D
Jak dla mnie czyste w uj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Obejrzałem i... SS zrobione żeby sobie poszedł bo ich zabijał z emki gdy Oni się bawili...

Na demku nic kompletnie nie widać.. nawet jak by miał wh nie mógł sie wykazać :D

Jak dla mnie czyste w uj.

 Dziękuje ci że tak sądzisz,  jak już mówiłem to był bardzo chamski ban,  jednakże ss nigdzie nie mam, gdybym czitował to bym się pogodził z losem, ale tak nie jest i domagam się " UB "   a pro po tych "ss" też miałem własny serwer i czy nie powinno byc tak że admin pierw idzie na specta zobaczyć jak gram ?  od kiedy ss robi się na chybił trafił ? może pierw poszedł by na spect i zobaczył jak gram, 

 

co z tym ub dostane go czy nie ? , bo ss nie da rady wrzucić bo nigdzie ich nie mam, jednakże wszystko widać na demku !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi @kobzi:

 

Musisz poczekać na decyzję UB Team czy dostaniesz UB, czy też nie. Muszą zdecydować, czy będą brali pod uwagę to demko, jeżeli tak, to muszą zadecydować, że jest czyste. 

Jeżeli natomiast zdecydują (gorzej dla Ciebie), że obowiązkiem jest byś wstawił SS'y inaczej brak UB (mają też do tego prawo - działanie zgodnie z regulaminem), to niestety brak UB będzie.

 

Mam nadzieje, że dokładnie Ci wszystko wytłumaczyłem i proszę Ciebie, abyś nie spamił postami z tekstem "Kiedy to UB?" tylko cierpliwie czekał na rozwój sytuacji.

 

Dziękuje za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałałem trochę na własną rękę, ponieważ nie skontaktowałem się z resztą UBS, ale obejrzałem demko i czyściutko.

Więc dam ci to UB :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×