Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
error 404

Avatar dla error 404 v3

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Rodzaj grafiki (sygnatura/avatar/logo itp): Avatar
2. Tło :http://www38.zippyshare.com/v/ZsfJnsLn/file.html   
3. Kolorystyka:up   czyli czarno czerwona
4. Napis :error 404
5. Wymiary (px): ogólnie żeby było kwadratowe xD
6. Dodatkowe informacje:http://www56.zippyshare.com/v/ZEmM3Tdr/file.html coś na podobe tego. troche paint ale jest xD

ogólnie chodzi o zrobienie tego co ja  i upiększenie tego czyli ładniejszy napis obcięcie tej białej otoczki i wgl upiększenie.

A także Dla chętnych wykonanie Avatara od samego początku z obojętnie jakim logiem Anticheats i moim nickiem 
A takżę wykonanie dowolnego Avatara tu liczę na inwencje twórczą  Grafika.

dzięki za pomoc lajki napewno będą. chodź nie ukrywam że jestem dość wybredny i wasze grafiki chodź będą zajebiste mogą mi się nie podobać xD


no nic powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W tej pierwszej grafice jak by dało się pozamieniac kolory tzn czarny napis na czerwonym tle i czerwony napis na czarnym tle  bo nick jest mało "rozpoznawalny" 
a tak poza tym good job.

 

poczekam może ktoś jeszcze coś zaproponuje.



 

A takżę wykonanie dowolnego Avatara tu liczę na inwencje twórczą  Grafika.

 

ten 3 avatar ma być bec loga AC po prostu inwencja twórcza Grafika cokolwiek jakiś fajny Avatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1


                                                                              Mraw
                                                                        ..........................
                                                     Zebra      I                          I
                                           ............................I     1 miejsce      I      Dolot
                                           I                           I                          I........................
                                           I      2 miejsce      I                          I     3 miejsce   I
                                           I                           I                          I                       I

Dzięki za Avatary. Kilka z nich będzie użyte. Dolot tym razem się ni udało chodź liczyłem na ciebię. Dziewczyny dały rade.


Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×