Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
_ ///

Ban zostaje SSY _ ///

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick z gry: _ ///
Serwer:kopytko de_dust2 only
Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 18585873
Twoje IP: 84.234.36.248
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 04.02.2016 godzina 21.23 z tym że mam w komputerze zjebany czasomierz więc czas na moim kompie pokazywał 17.30 z groszami.
Powód bana: SSY więc chyba wh.
Nick Admina który zbanował: JOHN RAMBO
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www14.zippyshare.com/v/XfOXAgMK/file.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są oryginalne screeny. Takie mi zrobił rambo. Rozbierzność czasowa jest spowodowana tym iż mam zjebany zegarek w komputerze. Innych nie mam.



Sry za post pod postem. To można prosic o odbanowanie czy coś nie fafa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ss'y sa identyczne czyli zduplikowałeś jeden ss.Tak naprawde wstawiles  dwa z trzech ssów czekamy na ten trzeci który nie wiadomo dlaczego "ukrywasz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ukrywam. Popatrz se na date. Wszystkie 3 screeny zostały utworzone w tym samym czasie. Jakbym skopiował i wkleił to by czas utworzenia sie zmienił. Najedź prawym przyciskiem myszy>właściwości>Utworzony. Tam jest ten sam czas. Skoro nie mam wh na 1 - jedynym screenie na którym coś widac to po co miałbym ukrywac pozostały ? Nie moja wina, że wam coś takiego amx odjebał i dał chuja warte screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co to skompresowanie ale jesli chodzi o rozmiar to 1 screen też jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ostatnie ss-y takie są takie same. Jak będziesz mieć zamiar dodać wszystkie to raportuj post.

Tym czasem ban zostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×