Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Wywiad z Mr.Blue

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Mr.Blue.


Na początek wywiadu przedstaw nam się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś.


Witam, mam na imię Paweł mam 18 lat i pochodzę z Sandomierza a dokładnie z Romanówki.


Opowiedz coś o swoich zainteresowaniach. Co lubisz robić w wolnym czasie?


Interesuję się rolnictwem, prowadzę własną gospodarkę i jak to każdy chłopak motoryzacją oraz dziewczynami. W wolnym czasie odwiedzam przyjaciół.


A jeśli można wiedzieć jakie roślinki/zboże uprawiasz?


Głównie zboża, ponieważ mam hodowlę trzody chlewnej więc wszystko idzie na pasze.


Do jakiej szkoły uczęszczasz? Na jakim kierunku?


 ZSCKR Mokoszyn, kierunek Technik mechanizacji rolnictwa.


Czy swoją przyszłość wiążesz głównie z rolnictwem i gospodarką?


Tak mi się wydaję, szkoda zaprzepaścić gospodarki gdzie przede mną pracowały na nią dwa pokolenia.


A wracając do Twoich innych zainteresowań. Opowiedz coś o swoim zamiłowaniu do motoryzacji i dziewczynek.


Motoryzacja zaczęła się w 3 klasie podstawówki gdzie tata kupił mi Rometa 205 początki zabawy z silnikami itp aktualnie posiadam Routera ws i hondę crf 450. A co do dziewczyn cóż niedawno zerwała ze mną dziewczyna bez podania powodu, ale mogę się pochwalić moimi dwiema przyjaciółkami Kasią B. i Alą T.


Teraz opowiedz nam o swoim miejscu zamieszkania jak i o Sandomierzu. Opowiedz coś również o "Ojcu Mateuszu" czy kiedyś go spotkałeś?


 Haha Ojca Mateusza nie spotkałem, o Sandomierzu cóż moge powiedzieć jest dużo atrakcji dla zwiedzających jest tam moja szkoła chyba najlepsza w całym Sandomierzu. A o mojej Romanówce, hymm, jest to piękna wieś w linii prostej bez większych zagadek jak gdzieś dojechać xD


Jakiej muzyki słuchasz? Jakie filmy lubisz?


Disco polo przede wszystkim ale trafiają się utwory które mi się podobają a są z gatunku trapmix albo rock czy metal. Lubię filmy akcji.


Posiadasz jakieś nałogi lub uzależnienia?


 Jeśli jazdę na motocyklu można uznać za nałóg to chyba tylko taki.


Czy masz jakieś plany związane z kupnem samochodu/motoru? Jaki byś chciał posiadać?


 Co do motoru to chyba już nie, samochód, hymm, Audi a6 quattro w sedanie.


Jak wyobrażasz siebie i swoją rodzinę w przyszłości?


Nie mam pojęcia jest to zbyt daleka przyszłość. Planowałem przyszłość z moją byłą dziewczyną (Dominiką) i ch*j z planów, więc teraz planuję przyszłość max 1 tydzień do przodu nic więcej.


Czyli masz tylko zaplanowane gdzie idziesz w następną sobotę na imprezę? :D


Dokładnie tak. Innych planów nie mam  chyba, że przyjade na dni Frysztaka, które jeszcze nie wiem kiedy są.


1-3 lipca, wpadaj haha.


Możliwe że będę :D


Przejdźmy teraz do spraw związanych z CS'em i "kopytkiem".


Kiedy zacząłeś grać w CS i jak trafiłeś na "kopytko"?


Dokładnej daty nie pamiętam xd a zaczęło się przez przyjaciółkę Alicję, króra powiedziała,  że ma kolegę (aktualnie jej chłopak) który gra w cs (ja grałem na innej serwerowni), więc ja sie zapytałem czy on umie grać, wysłała mi ss tabeli pod "TAB" i był na pierwszym miejscu a mowa o Idio Kulavio. No i zobaczyłem baner cs-kopytko.pl i tak się zaczęło.


Dlaczego wybrałeś serwer DD2 jako ten, na którym pełnisz rolę admina?


Od zawsze gram na DD2. Wiem chyba wszystko o tej mapie, gdzie można skanowac, jak odbić granat żeby gdzieś poleciał itp. Jestem najlepiej oswojony z ta mapą :D.


Jak Ci się współpracuje z innymi adminami DD2 oraz administracją?


 Bez zastrzeżeń, są spoko . Jak i cała administracja, da się dogadać ze wszystkimi.


Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?


Ohoh, ja nie planuję przyszłości a co dopiero zgadywać jak może być, hymm, być może będzie to jedyna prężnie działająca serwerownia w Polsce :D .


Teraz proponuję jakieś zagadki na rozluźnienie.


 Niee, dziękuję, ale nie mam głowy na zagadki :P.


To w takim razie kogo chcesz pozdrowić na koniec?


 Chciałbym pozdrowić Kasię B. *.* którą właśnie dopadł kac morderca xD. No i całą administrację CSK :D.


 Dziękuje Ci za wywiad i poświęcony czas. Leć dalej na dni Ożarowa i ratuj koleżankę xD.


Chciałeś powiedzieć przyjaciółkę mam rozumieć :D?


A no tak, sory ale poprawiam Twoje błędy :P.


Chyba wybiorę drugą opcję, jadę ratować przyjaciółkę.


Dzięki za przeprowadzenie ze mną wywiadu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×