Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Byastil

Aktualizacja Serwera Ts3 CsK

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

Witam, z dzisiejszym dniem chciałbym wam przedstawić nową aktualizacje naszego TS3.

Przez ostatnie dni analizowałem przede wszystkim stare posty na naszym forum związane z naszym serwerem ts3 i postanowiłem trochę dodać powiewu świeżości. 

 

1.Nowe rangi:  
 

Większość rang nie wymaga dodatkowego opisu lecz kilka z nich opiszę ze względu, że nie są one dla normalnych użytkowników. (Zdjęcie znajduje się na dole) 

 

Ranga ModeratoraJest to nowa ranga, która powstała na naszym serwerze jest ona słabszą wersją Administratora Ts3 ( proces rekrutacyjny będzie lekko inny ale to w swoim czasie,Ranga Moderatora będzie należeć też do Moderatora forum cs-kopytko.pl) 

JFqd6K4rm9G_8fIPYOAcC1d_qOdc1NJVcuxM293P1GfywGTbYJz3RtOH_r4enWUxCoCUPdfOJoCAmbu8d49CcF_f8utcGH73G0NdPmDVpVM4yckuL-FPCJqVERH3fMUnM9QpOpcEhrOEMfONs8Wn6Wg

 

Ranga VIP  - Ranga Vip dzieli się na dwie grupy, osoby które posiadają grupę VIP na forum cs-kopytko.pl, oraz wpływowi, aktywni i rozpoznawalni użytkownicy ts’a. 

yqxAyOdkDfdAejfbAN-KcZMbR0dz7BLzzQmuyICN9ve08eSuZ9vm4HlIZyvx3RMJXZjodNNnXZI---U6W1A0wMH1Q8tOV9dN68kPdYhM6WxEpdo5GE84yYnC4OptoWODNoQ5zfnNUeDctTPvqbQIrI4

 

Ranga Donator - Ranga działa na takich samych zasadach co na forum.Donatorzy z forum otrzymają daną rangę na ts’ie (+osoby które będą chętne w pomocy przy bocie muzycznym)

9eJVyhPAfeCbYg0_xIQlzmaazzmedreKFbpq_diOd142Z_vvEbcueJWjhI_b2vcYTxMhU8cbE1SupdRzXzDOfTf8ZEJSe0PALtCOMckkZoGDZ85FAsXjBhVyMmUUdzELM1PGlfOzPUXuvjZjhlhgoeg 


 

Ranga Zasłużony - ranga przeznaczona tylko i wyłącznie dla grupy zasłużonych na forum cs.kopytko.pl. 

CKOBJ7PJN1b6JLN8WhqZ2RGZLlxpAhFHL5dySgCHFkyISa0ukoTFq8s-BccMk7CXEz2ILK-Jp1Iec1WDgKUKfFrIuJUCyAhJmWjOjKiSHr254A1r8YJoA_iscuSeBBOVIpJjr7P71VUn1l9oI97xOkQ

 

DJ Bot - Ranga przeznaczona tylko dla bota muzycznego ( Publicznego i prywatnego) 

 

Anty PokeRanga służy do całkowitego wyłączenia funkcji “zaczep klienta” 

 

Kopytko PlayerRanga przeznaczona jest dla osób mających konto na forum oraz aktywnie uczestniczących w życie sieci. 

 

Aktywny Użytkownik -  Ranga przyznawana aktywnym użytkownikom ts’a. 

 

Zasłużony Ts3  - Ranga przyznawana dla osób które czynnie pomagali przy pracach na naszym Ts’ie. 

2. Od dziś, rangi administratorskie będą bardziej widoczne dla innych graczy przykład: 

 

m9XXYXomLXmr9MsKiF3fGYsg-bifSYGb6i9GX4eKicxX6LzAuCIDDejorxEcpVUf79dWg2afZ3acRGOz3Qn_oJ9w7lvHUj9jTdJCb6rilabMlvg-BoEPX_zUcdiQy8x13aaZS2YAWB9K6mH4iXpMeys EevxUSlz61wapJKPhLPgn4tbawSNe5dPY5bkSDd7oxITI5nCtO8YhW5x5iDB3R3d4o4ZO7d7xeCd9j0d2k66mkHfLt_exjj03wNWekKXqEDZ6KUd4b9x2zQLdAuiwMR1HB2wIATKKSUSXKrKO0_5cMI 


 

3. Grupy kanału otrzymały lekkie odświeżone ikony, oraz powstała nowa grupa “Właściciel Kanału” będę się starać na bieżąco wyłapywać właścicieli i nadawać im rangi, oczywiście ranga “Właściciel Kanału” jest mocniejsza niż “Channel Admin” 

lRxaWNA-XEW_Iu3zVwgNkzzSjjeukNBkI6H09ZXkau1j_xg8BHhY9Fu-E2HMkaUUi8PJIm2bvL6FXI-pvbfFkCwOmGXtqJ9dN1QXqeC1AiyDb6OSV_zw-ZkawhzL547gfD75Xm431g2-eY1gBdIUWD0   TBXS3fFmQZGShJPBYr7OAOGRni3TWVP2isAXDPeYDCOB7sqKEQbRMiC8BLpOpQq8l_ctsYEp5pvjcCzqy4RGbvl_Oc0qZ2WW6-GSR5AgeATaOBkdG0Re1rvnxdSvaLNYSjMfZ4MEBzQ5HtU5MUrkhWQ


 

4. Wraz z odświeżeniem serwera, resetuje listę banów. Od dziś jedyną opcją odbanowania będzie złożenie wniosku na forum w dziale “sprawy ogólne ts3”. 

Wzór ( wzorowałem się wnioskiem dostępnym na forum (UB’s))

 

Twój nick z ts3:

Kiedy otrzymałeś/łaś bana (data):

Powód bana: 

Nick Admina który zbanował: 

 

5. Jeżeli dany kanał będzie chciał posiadać swoją własną ikonę kanału, mogę sam stworzyć taką ikonę praktycznie z każdego zdjęcia ( o ile nie będzie łamać regulaminu). Prośby proszę wysylać na wiadomość prywatna  forum/ts3. 


6. Kwestia bota muzycznego była poruszana kilka lat temu i poruszę ją dziś. Teoretycznie każdy normalny użytkownik może stworzyć sobie bota muzycznego, który będzie puszczać muzykę, jest też opcja kupna bota muzycznego, która będzie dostępna globalnie dla każdego użytkownika, tylko teraz rodzi się pytanie jak to się przyjmie, czy użytkownicy będą chcieli takiego bota.

 

Co do permisji poszczególnych ogólnych rang dla użytkowników są one takie same jak dla "cs kopytko player" czy "zarejestrowany mężczyzna/kobieta"

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że lata świetlne naszego ts3 są za nami, lecz jest kilka osób które są stałymi na naszym serwerze., jednak w imieniu swoim jak i całej administracji ts3 zachęcamy do  polecania naszego tsa dla swoich znajomych :) 

 

z poważaniem Opiekun i Head Admin serwera Byastil

 

 

 

*przykładowe zdjęcia  rang są jedynie zdjęciami testowymi

Zdjęcia nowych rang:

 

Rangi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×