Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mANsHEL

Najlepszy MOD CS

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mod w cs lubicie najbardziej, jest waszym zdaniem najciekawszy i dlaczego? Czekam na wasze opinie.

 

Ja osobiście nie przepadam za modami, lubię grać w standardowego csa TP/FFA. Jeśli już to czasami dla urozmaicenia albo z nudy pogram na GunGame albo DeathRun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywałem już chyba we wszystko i powiem że mody typu Diablo i Cod są chyba najlepsze dla rozrywki :)

 

DeathRun też jest fajny ale zależy od serwera oczywiście :mrgreen:

Najlepiej jak nie ma ciągłego resp-a i autobh jest xd bez auto też da rade no i najlepiej jak ma też menu kupna dodatków :-P

 

Surf też bardzo ciekawy i najlepiej na start 1.00 w której nie można się bić, start only awp lub scout :) rzeczy do kupna w mario xd a i resp ciągły dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Jestem Tylko za serverami FFA/Tp/BF2 Nielubie grac na serverach zombie lub z jakimis modami lubie standardowego cs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię dead run, paint ball, wszystkie mody do zabawy :-P , nie lubię onlydust2 bo nie chce mi się grac ciągle na jednej mapie 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Team Play, tylko na tym modzie nauczycie się grać, oczywiście chodzi mi o Team Play na którym grają ogary, bo jest to jedyny mod na którym wymagana jest gra zespołowa, a bez tego nic nie osiągniecie w późniejszych etapach gry w Counter Strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM/FFA - Do wyrobienia szybkiego reagowania.

War3ft - mod raczej dla fanów Warcrafta, jeżeli na serwerze jest fajne towarzystwo to naprawdę można się bardzo dobrze bawić! Gram razem z znajomymi, no i jestem adminem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy "mod" dla mnie to po prostu granie mixów. To mi sprawia największą przyjemność. Poza tym lubię czasem się postrzelać na jakimś ffa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.. odkad nie gram mixow, tylko ffa.. zwykle. dla mnie mody typu zombie mod ( to juz jest totalna porazka), diablo mod.. tego nie powinno w ogole byc w tej grze. A wychodza coraz to nowsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie lubie modów, wole grać normalnie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie lubie modów grałem sobie czasem, ale to nudne nabijaniee lv ;/ ;) a takto lubie FFA i DeathRun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×