Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Winyl

 • Content Count

  34
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Winyl

 • Grupa Użytkownik
 • Others Użytkownik

Profile Information

 • Skąd:
  Honolulu
 1. Petrus możesz go odbanowac on jest czysty. Ja przez pomyłkę nie ten klawisz wcisnąłem.
 2. Winyl

  nowy rondsound

  Beznadziejne nutki. PO drugie po co nowy rs. Niech ten rs ace'a bd jeszcze.
 3. Ja tez nie jestem przekonany co do ciebie.
 4. Winyl

  Pasterz.

  Sobota ja Cie rzadko tez widze na serwerze. Gdybyś grał tyle co ja to bys widział że Pasterz to ogarnięty gracz i admin. Pzdr.
 5. To pewnie podzywka Pasterza. Prawdziwy Pasterz nie jest taki głupi że by na steamie grac na cheatach.
 6. Hahahaha zet wu xd i ty niby na mnie skarge sgłosiłeś że cie niepotrzebnie zbanowalem?? Hahhahahahah ty może nawet o tym nie wiesz ze na aimie grasz. Więc ogaarnij się i niepisz nigdy więcej czegos takiego.
 7. Winyl

  L A J K ?!

  Siema. Życze miłej gry
 8. Nick z Serwera: Winyl Steam ID - 0:1:37925859 0 00:22 62 14 Staż gry (Minimum 2 lata):2,5 lat Wiek (Minimum 16 lat):16 Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): parę miesięcy Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Byłem adminem na 2 serwerach. Jak mi wiadomo nikt na mnie nie narzekał. Znajomość AMXX (x/10):8/10 Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Ponieważ spędzam na serwerze dużo czasu. Umiem odróżniac cheatów od porządnych i ogarniętych graczy. Na serwerze jest za mało adminów i za dużo cheaterów. Kiedy ja będę czuwał nie będzie żadnego cheatera. Kiedy jakiś gracz będzie prosił o pomoc to mu pomogę. Przed zbanowaniem gracza będę go uważnie obserwował i upeniał się że on na prawdę cheatuje. Będę przestrzegał regulaminu. Wszytkich będę traktował równo. Będę bezwzględny nawet dla znajomych kiedy nawet oni będą spróbuja cheatowac. Czy będziesz płacił składki?*:TAK zapłacę przelewem.Tylko musisz mi podac konto. Kontakt: GG: 149872 Polecający admin: Poleca mnie admin Pasterz. Mam nadzieje, że moje argumenty zostaną pozytywnie rozpatrzone.
 9. Najpopularniejszym program jest Paint:D Drugim i fajnym programem jest ulepszony GIMP. Czyli GIMP2.
×