-
Content Count
308 -
Posts on chatbox
20 -
Donations
0.00 PLN -
Joined
-
Last visited
-
Witam i życzę miłej gry !
-
Pierwsza lepsza ! Lecha nie lubię ;p .
-
jak miło (L) ! musisz mieć przejebane w Łodzi . Witam i miłego fragowania życzę .
-
Po co ta cała spina i jazda od gimbusów ? Wrzuciłeś demo , które po automatycznym czasie banuje , więc poczekaj na kogoś kto je obejrzy . Widać , że Ty jesteś za to bardzo inteligentny i elokwentny... A tym kontem i demkiem chcesz przyszpanić ? Proszę Cię... Jestem adminem i mam prawo Cię sprawdzić , a jeżeli Ci to przeszkadza to wyżyj się uprawiając jakiś sport , a nie jeżdżąc kogoś w internecie .
-
Musi wejść ktoś z "UB Support" .
-
Sprawdzam tego kto wzbudza moje podejrzenie . Nie ważne czy jest moim kumplem , adminem czy grałem z nim wcześniej . I dla mnie nie czituje każdy kto ma 4:1 czy wyżej . A co do ss . To czyste . A modyfikacji się nie przyglądałem .
-
Jakoś nie wierzę w takie bajki .
-
Cała płytka jest super , a co dopiero ten kawałek . Wymiata ! RPS jest w trakcie tworzenia klipu do tego kawałka .
-
Nie podoba mi się to "Lubię to" ... Opcja z piwkiem była dużo lepsza ;p .
-
Co prawda nie spełnia wszystkich warunków , ale jestem za tym , żeby dostał testowego admina . Konto ma przez wymagany czas , wymagane posty też . Podanie ładnie napisane . Pamiętaj , że admin to nie szpan , tylko obowiązek utrzymania porządku na serwerze . Jestem na Tak .
-
to trzeba się podsadzić i wskoczyć na takiego !
-
dobra myśl . zobaczymy co myśli o tym Petrus .