Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elira

 • Content Count

  7
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Elira

 1. Dzięki wielkie za podpowiedzi!
 2. Skoro już tu jestem, poproszę Was o pomoc Nie zauważyłam nigdzie działu o GSM, takze mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę. Kwestia jest taka, że opłaty za abonament zaczynają mnie przerażać i zaczynam się zastanawiać nad przejściem na kartę. Z tego co się orientuję, oferty często są dużo lepsze niż w abonamencie. Macie może doswiadczenie w tej kwestii? Zależałoby mi na dużej ilości minut, trochę mniej na smsach, pakiety internetowe nie interesują mnie wcale. Ponoć play ma dobrą ofertę, ale nie chcę też żeby inni mieli do mnie drożej. Jakieś rady?
 3. Dzięki za podpowiedzi No właśnie wiem, że na stronach można szukać, czy po salonach, ale chciałam trochę pójść na łatwiznę i stąd moje pytanie Zresztą bardziej chodziło mi o to, jak te oferty w praktyce się sprawdzają, bo na papierze zawsze wszystko jest fajnie. Ej, a coś o tej nowej sieci wiecie - http://virginmobile.pl/ ?? Oferta wygląda na dobrą, ale jak z zasiegiem na przykład?
 4. Elira

  Witajcie!

  Siemka Naprawdę mam na imię Kinga, gram w CS-a, słucham dużo muzyki, czytam książki, lubię koszykówkę. Zakładam, że zbyt wielu tu kobiet nie ma W każdym razie melduje się kolejna!
 5. LA Lakers od zawsze Choć w tym sezonie swoją grą wystawiają moją miłość na ciężką próbę
 6. Elira

  Fajna strona

  Pomysł genialny w swojej prostocie
 7. To Twoje tłumaczenie, czy znalezione gdzieś? Bo jeśli Twoje, to szacun
×