Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Birra Peroni

 • Content Count

  13
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Birra Peroni

 • Grupa Użytkownik
 1. Witaj [you]! Mam zaszczyt Ci przedstawić sieć serwerów [/url] W sieci serwerów znajdziesz wszystko , czego do tej pory szukałeś ! IP Serwera: 31.186.84.74:27700 Nazwa Serwera: HardFrag.pl [ONLY_DD2][500FPS] Typ Serwera: Steam/NonSteam Ilość Slotów: 16 Lokalizacja: Adres Forum: FastDownload: Tak FriendlyFire: Nie Zalety Serwera: Unikalne funkcje VIP'a ! Grana mapa tylko de_dust2 Spadochron dla wszystkich IP Serwera: 31.186.84.74:27702 Nazwa Serwera: HardFrag.pl [JailBreak] Typ Serwera: Steam/NonSteam Ilość Slotów: 11 Lokalizacja: Adres Forum: FastDownload: Tak FriendlyFire: Nie Zalety Serwera: Unikalne funkcje Super VIP'a i VIP'a ! Spadochron dla wszystkich ! Grane najlepsze mapy jail_ ! Ponadto , na każdym serwerze oferujemy: Częstą obecność adminów! Wysoki poziom gry! Miłą atmosferę! Niskie pingi! W pełni spolszczone serwery z najnowszym oprogramowaniem! Częste zmienianie RoundSoundów! Mnóstwo najpopularniejszych mapek! Brak jakichkolwiek bugów! Profesjonalną Administracje!
 2. Witam, Mam problem z pluginem admin_spect_esp a dokładniej po dodaniu pluginu nie chodzi on poprawnie. Linie oznaczające gracza się rozmazują i tak zostaja zero reakcji pluginu póżniej. Wie ktoś o co może chodzić? Za każdą pomoć leci +.
 3. stary nick: Birra Peroni nowy nick: Beck's
 4. Sory Cię bardzo ale jakoś nic takiego nie widziałem...
 5. Tak uważam się za dorosłego, nie uważam sie tylko jestem dorosły, mieszkam i pracuję w niemczech, nie mam czasu siedziec na serwerze cały dzien jak niektórzy a 5min to dla mnie dużo czasu. Skoro dostaję tą kasę na początek to mogę ją wykorzystać jak nie to niech administracja to usunie, nigdzie nie jest napisane że nie mogę. Ty jesteś adminem i ty powinieneś wiedzieć nie ja, a jak wiesz to powinieneś upomnieć na @@ a nie sypać banem odrazu. W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat. Twoje "przyjęło się" nie przejdzie. Każdy nowy gracz na serwerze ma wiedzieć co się przyjęło?
 6. Składam skargę na Admina Malinowa zelka, dostałem bana za posiadanie Vipa... Tak traktuję się graczy którzy wspomagają sieć i serwer? Przejdę do rzeczy: Jako vip dostaje co rundę 1000 więcej również i w pierwszej rundzie na początku mapy więc było mnie stać kupić mp5, zapłaciłem za vipa to mam przywileje tak właśnie pisze na serwerze. Ban bez podanego powodu nawet może admin coś innego wymyślił nie to ze mam Vipa? Albo mu się żal zrobiło że go zabiłem. Jestem osobą dorosłą i rzadko znajduję czas na grę i odprężenie ale z niektórymi adminami się nie da wcale grać. Proszę ogarnijcie trochę. Oto wycinek z konsoli: [AMXBANS] =============================================== [AMXBANS] Zbanowany przez mAlinowa zelkA [AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl [AMXBANS] Przyczyna: '' [AMXBANS] Czas: '5 minut' [AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:50547296' [AMXBANS] Twoje IP: '79.233.215.246' [AMXBANS] ===============================================
×