Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DiVers oNe

 • Content Count

  55
 • Posts on chatbox

  1
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DiVers oNe

 1. Siemanko, coś często cię widziałem na Only DD2, aby tak dalej Milego fragowania kosiarzu xD
 2. Elo 4 2 0, wbij na DD2.
 3. Na nie. Wystarczająco adminów.
 4. DiVers oNe

  Siema

  Siemanko. Miłego Fragowania.
 5. DiVers oNe

  ema

  Siemanko, witaj ponowanie i wpadaj na DD2
 6. Siemanko, zapraszam na DD2 Miłego Fragowania!
 7. DiVers oNe

  Czesc

  Siemano, wbijaj na DD2
 8. DiVers oNe

  PYTANKO

  SZczerze mówiąc, admin nie musi się chwalić, że ma adma, ma się od tego Forum aby spradzić. A to, że cię zbanował, to chociaż nauczy się "Harmoni", bo wiem pewnie za co ten Ban. Lepiej chyba jak admin jest cichy i wejdzie odpał i się go zbanuje a nie się będzie wlekło, tyle od mnie
 9. Siemankoooooooooo. Zapraszam na DD2 i powodzenia w fragowaniu. Co do shoutbox-a tak jak darek napisał, nie ma wyjątków.
 10. Siemaneczko, wbijaj na DD2! Czy mi się nie znamy przypadkiem z jednej z serwerowni (Admin SSG)?
 11. Siemka, moja propozycja. Co wy na to, że jak nasz koles teamu rzuca flesha to oślepia wroga a nas nie? Grałem na jednym z takich serwów, właśnie DD2 i fajnie było, zaprzestaje to chociaż zemście kogoś, trolowaniu i kłótni np: "Ty frajerze gdzie rzucasz tego flesha?" itp. itd. Proszę o rozważenie.
 12. Siemanko, wpadaj też na DD2
 13. U mnie jest dobrze, ale jak wyżej pisali, mi to nie zawiesz, więc mi to zbędne.
 14. Niezły pomysł. Tak jak wyżej, pomogę z Maty, jestem z niej dobry
 15. To ostatecznie można zrobi tak. Gdy rzucasz flesha, oślapiasz się i przeciwny team, sojego nie. I tak będzie najlepiej, bo można samemu się oślepi, ale teamu swojego nie.
 16. Widzę, że tu dają propozycje z dołączeniem, masz: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/100-propozycje-globalne/
 17. Ziomek, czyli jesteś za, bo o to mi chodzi, powtarzam chodzi mi o to co wyżej napisał!
 18. Szczerze, kolejne? Jak to nawet nie śmieci, ale dobra, taki plugin ci nie zlaguje serwa, jak np. Modele i rs.
 19. DiVers oNe

  Davis

  Po co spam, sprawa nie wyjaśniona, a bez dowodów nie ma nic, nawet z dowodami co by z tego wynikło? Nic. Jak wspomniał Davis, proponuje zamknąć w celu nie potrzebnego spamu.
 20. 1. Nick z Serwera: [AdamPL], wcześniej Audrey Bitoni <3 2. Steam ID: STEAM_0:1:60169955STEAM_0:1:53571742 3. Wiek: 15. 4. Czas spędzony na Serwerze: Na serwie nie gram mego długa, ale za to często (około 2 tygodnie) 5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: NA only dd2 nie posiadałem admina, ale za to posiadałem admina na 2 Cod modach. 6. Znajomość AMXX (x/10)W skali: 6,5/10 7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem wyrozumiałą osobą, doświadczoną w tym typu sprawy, dlaczego ja? Dlatego, że nie raz gram z kumplami i odpalone n/s wbijają i zaczyna się dziać, po zatym, nie raz widzę jak graczę grają, przeważnie WH i NR a temu chciałbym zapobiec. 8. Mikro [TAK/NIE]:TAK 9. Akceptacja Regulaminu:Oczywiście 10. SMS: Zapłaćę sms-em Proszę o rozważność.
 21. Myślałem, że zależy to od gracza a nie nicku, jeżeli się myliłem, odwołuje podanie, jeżeli nie. To pozostawiam jak jest.
 22. Ty to chyba masz problemy z Adminowaniem, sorry, ale nie tylko on to widział, wszyscy(większość) graczy spamiła ci na say-u, że "ten i ten, to odpał". Dziś jedynie zainterweniowałeś (nick: Audrey Bitoni <3) kiedy napisałem, że "ten i ten" odpał, a admin Ch** robi, sorry za to, ale to jest szczera prawda, więc nie pisz głupstw.
×