Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darek

 • Content Count

  5,648
 • Posts on chatbox

  4,052
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,431 Władca postów

About Darek

 • Grupa Junior Admin
 • Others Opiekun [DM+BF2]
  UB Support
  VIP
 • Rank
  ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀

Contact Methods

 • Steam ID:
  0:1:73697468

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

22,176 profile views
 1. Reset rankingu (top15) właśnie został wykonany. Statystyki BF2 (w tym odznaki) na chwilę obecną bez zmian, każdy ma tyle ile miał Zapraszam do gry!
 2. Zbanowany na serwerze nawet tuż przed powstaniem tematu także + dla adminów. Jak wyżej @Aguska23 napisała zachęcam do używania komendy /zglos bo jak widać w tym przypadku admin był też tam dostępny i mógłby również reagować.
 3. Darek

  bannn

  Takie zachowanie nie przejdzie bez kary. Podszywka ukarana.
 4. Widzę 3 kwestie do rozstrzygnięcia, a więc po kolei. 1. Zwrócenie uwagi przez gracza o TXT adminowi nastąpiło o godz. 22:06:06, a screeny mające być dowodem są z 22:07:36. Przewidziałeś przyszłość @maciejko1? Oglądając demo z mapy nie zauważyłem by przed zwróceniem uwagi admin chodził po TXT. Zatem była ona bezpodstawna i w tej sytuacji reakcja admina o skardze mimo że niezbyt miła, jednak jest też uzasadniona. Admin też człowiek. -> Niewinny. 2. Zrzut ekranu przedstawiony przez gracza świadczący o chodzeniu po TXT przez admina. Chodzenie po płocie otaczającym mape de_eldorado jest niedozwolone. W tej akcji zeskakiwałeś z balkonu i wylądowałeś na płocie, gdzie przeszedłeś parę kroków. Może to taki odruch przy zeskakiwaniu, ale jednak staraj się zmienić nawyk. -> Winny. 3. Kick z powodem "Zajmujesz slota/spect/afk". Gracz grał od początku mapy i o godzinie 22:07:28 zrobił reconnect dołączając do spect. Kicka otrzymał o 22:08:16, czyli po 48 sekundach. Zapis z regulaminu admina: Gdyby serwer był full mógłbym się zgodzić z takim postępowaniem, ale było inaczej więc... -> Winny. @Kali[SZ] // po przerwie. zrobiłeś coś tu nie tak jak powinno być, wyciągnij wnioski by więcej tak nie robić. Skarga przyjęta.
 5. Darek

  Weryfikacja pingu

  A gdzie ja to napisałem, że takie wnioski wyciągnąłeś?
 6. Darek

  Weryfikacja pingu

  Nic specjalnego poza jednym skokiem pingu u gracza "SKILLA NIE KUPISZ", ale jak wiemy pojedynczy skok nie robi wrażenia na pluginie (kwestia konfiguracji po ilu sekundach ma reagować). Musiałbyś zapodać kogoś kto przez więcej niż chwile ma wysoki ping. Ping wspomnianego Gracza poniżej.
 7. Podanie przyjęte. Zapraszam na PW w celu odbioru uprawnień.
 8. Darek

  Weryfikacja pingu

  Na podanych demach żaden gracz nie przekroczył 100 pingu, więc plugin nie miał pola do popisu.
 9. Darek

  Weryfikacja pingu

  Przykład jakiś?
 10. Fragment regulaminu, który zdaniem autora tematu jest podstawą do skargi brzmi następująco: Pierwsze pytanie jakie sie pojawia w mojej głowie to: jaka jest różnica w rozgrywce na serwerze DM+BF2 pomiędzy pierwszą minutą mapy, a dziesiątą? Poza pozostałym czasem gry - żadna. Problem zatem jest formalny (błąd w regulaminie, wynikający z faktu że zapis ten został stworzony przy skardze z serwera DD2) i zamiast zwrotu "tj. na początku rundy" powinno sie rozumieć "np. w przypadku serwera DD2 / AWP na początku rundy". Admin ma do dyspozycji odpowiedni dodatek, dzięki któremu zobaczy czy w pobliżu jest wróg czy nie - jak nie ma to może zrobić test, nawet gdy do końca mapy została minuta. Trzeba pamiętać, że gracz ma 3 próby rozwiązać test zanim zostanie ukarany. Jeśli otrzyma pierwszy pod koniec mapy to admin będzie musiał dokończyć sprawdzanie na następnej. Pretensji do @maciejko1 o skargę mieć nie mogę bo zapis w regulaminie jest niedokładny, jednak do każdej sprawy trzeba podejść z głową. Regulaminy wszystkich sieci są pisane w oparciu o nowe pomysły osób łamiących pewne zasady. Tak i tu jest. Winy admina w tej kwestii nie widzę. Gdybyś @maciejko1 dostosował się do wzoru, mógłbym sprawdzić czy admin się upewnił o możliwości rozwiązania testu (wróg w pobliżu). @Cowboy5, w Twoim przypadku admin również jest niewinny. Póki nie nęka Cie (definicji nękania nie będe podawać, to wynika z logiki) testami non stop przy pozytywnym wyniku, to ma prawo robić Ci test aż do pomyślnego rozwiązania. Wszyscy chcą, by pozostali gracze również grali uczciwie. Admin musi to jakoś weryfikować i w przypadku grafiki jest to ten test. Gdyby admin Ci pozwolił grać na hasło "nie widze okna, mam 32bit i daj mi grać" to cziterom też musi zatem wierzyć, że grają czysto? Gdy zdobędziesz odznake dającą niewidzialność w 97% to chciałbyś móc korzystać z jej mocy, a tu X gracz z grafiką software ma zadanie ułatwione bo widzi Cię jakbyś miał np. w 80%.... Rozwiąż problem techniczny u siebie, wykonaj test i graj spokojnie dalej Skargę odrzucam.
 11. @Cowboy5 pokazałeś tylko, że zostałeś słusznie ukarany. Jest zakaz gry na grafice 16bit oraz Software § IV punkt 2 => https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10435-regulamin-serwerów-publicznych-cs-16-aktualizacja-8042021r/. A tutaj instrukcja jak rozwiązać test na 32bity, oczywiście jak już zmienisz grafikę na prawidłową.
 12. Darek

  Skakanie po txt

  Gracz nie ma w historii kar za chodzenie po teksturach. Jest zatem moim zdaniem za wcześnie na proponowaną karę. Otrzymuje bana na żywo z odpowiednią informacją. Skarga słuszna.
 13. To nie jest podszywka. Gra zwyczajnie na aktywnym banie jak inni niektórzy cziterzy, choć nie jest to najuciążliwszy przypadek jak pewne przypadki. Ban dodany, ale z dużym prawdopodobieństwem znów wróci. Proszę używać opcji /zglos, zgłaszać na shoutboxie lub pisać do adminów bezpośrednio na Steam, jeśli macie kontakt.
 14. Skarga słuszna. Poprzednia kara nie poskutkowała, więc podwajam stawkę - ban dodany.
×