Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darek

 • Content Count

  5,317
 • Posts on chatbox

  3,946
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,158 Władca postów

About Darek

 • Grupa Junior Admin
 • Others Opiekun [DM+BF2]
  UB Support
  VIP
 • Rank
  ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀

Contact Methods

 • Steam ID:
  0:1:73697468

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

14,747 profile views
 1. Musisz wpisać w konsoli hasło, które podałeś podczas zakupu. Komenda: setinfo _pw "hasło"
 2. Twój nick z gry: Darek Nick cheatera: Overfinch Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2020-03-26 - 20:40:34 SteamID: VALVE_0:4:1879667830 Adres IP: 84.10.**.73 Link do dema: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-2003262041-cs_max-1585251660-1585252560.zip Od początku dema aimbot. Złapany dzięki zgłoszeniom od graczy @Nevertrust, @chati91, @kabel, kiki, Salomon Baba, GiboN^, Raviel. i inni. Ban dodany.
 3. Może reset routera jest potrzebny, jeśli takowego używasz.
 4. To podszywka. Posiada już aktywne bany, ale ban dodany (...).
 5. Autorze tematu, musisz na własnym komputerze spakować screeny do archiwum RAR / ZIP (zależnie od systemu najprościej zaznacz 3 oryginalne screeny, kliknij na którymś prawym przyciskiem myszy i kolejno wybierz Wyślij do => Folder skompresowany (zip)). Następnie plik wrzuć na http://zippyshare.com/ lub inny hosting skąd łatwo pobrać plik (szczegóły tutaj).
 6. Upewnij się, że nie pobierają się aktualizacje Steam, systemu itp. Jeśli nic z tego to rozłącz i połącz się ponownie z internetem zależnie od sposobu w jaki się łączysz.
 7. Gracz chodził za Tobą przez ~ minutę. Można to traktować jako utrudnianie gry, jednak rodzaj przewinienia i jego częstotliwość (pierwsze wystąpienie) nie pozwalają mi na długiego bana. Ponieważ akurat oskarżony gra teraz na serwerze zostaje zbanowany na 10 minut (poczuje karę). Skarga słuszna.
 8. Nie przedstawiłeś żadnych dowodów, ani nie podałeś daty + godziny zdarzenia czy nicku gracza, którego sprawa dotyczy. Na przyszłość zapoznaj się z wzorem skargi. Nie mam czego rozstrzygać. Skarga odrzucona.
 9. Darek

  burza

  Skarga słuszna. Admin otrzymuje ostrzeżenie słowne.
 10. Podaj prosze date i godzine - by obejrzeć demo - kiedy spełniłeś ten wymóg.
 11. Darek

  kaszi wyzwiska

  Na serwerze jest osoba, która się podszywa pod stałych graczy i wyzywa pozostałych. W tym przypadku podszywała się pod Yakuze i wyzywała gracza Kaszi. W załączonym screenie widzimy jak Kaszi rozmawia z prawdziwym Yakuzą o tych właśnie wyzwiskach i podejrzewa (według mojej obecnej wiedzy błędnie), że podszywającym się jest kropka lub Autor skargi Polack. Patrząc na historie Waszych konfliktów opartych na ciągłych wyzwiskach jego podejrzenia mają pewny sens, ale podkreślam że nic na to nie wskazuje by ta dwójka się podszywała. W każdym razie faktycznie doszło do obrazy (wyzywał Was od downów). Muszę jednak spojrzeć na drugą stronę medalu, którą opisałem wyżej oraz tego co było poruszane w wcześniejszej skardze pomiędzy Wami (Kaszi vs Polack, kropka). W świetle tamtych zdarzeń, po byciu obrażanym przez podszywkę mógł być jednak nieco zdenerwowany. Skarga jest słuszna, jednak zakończę ją upomnieniem słownym dla @Kaszi. Celowo tutaj go oznaczyłem by otrzymał powiadomienie o skardze i zapoznał się z nią.
×