Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BaooBaooo

  • Content Count

    7
  • Posts on chatbox

    0
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About BaooBaooo

  • Grupa Użytkownik
  1. BaooBaooo

    Siema

    Siemanko i widzimy sie na serwerze
  2. Siemanko i widzimy sie na serwerach
  3. Wlasnie o to chodzi ze nie , przez fete nie doczytałem juz jest wszystko ok , przepraszam za kłopot i dziekuje za interwencie Pozdrawiam
  4. Witam , mam problem z wejściem na Dm+bf2 odkąd zarezerwowałem nick poprostu przy ładowaniu wyskakuje mi " You have no entry to the serwer nie wiem co zrobiłem nie tak ale potrzebna jest pomoc . mozliwe ze to np No Steam bo jestem zielony w tych sprawach czekam na odpowiedz . Z góry dziekuje Zmieniłem nick i jest wszystko ok . Tak zarezerwowałem nick ze teraz sam na niego nie moge wejsc , ale lipa .
  5. Cześć wszystkim , Jestem Marcin 18 lat ( we wrzesniu ) Najczęściej gram na serwerze Dm+bf2 juz troszke czasu . Ale dopiero dziś zarezerwowałem nick BaooBaooo to Pomyślałem ze sie przywitam . Siemanko
×