Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pijetatre123

 • Content Count

  14
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pijetatre123

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 06/12/1998

Contact Methods

 • Steam ID:
  STEAM_0:0:52872245

Profile Information

 • Nick w grze:
  biernot
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Damian
 • Skąd:
  Gorzów WLKP.
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna,dziewczyny,muzyka,gra na waszych serwerach :)
 1. Kiedyś miałem coś takiego z PC. Okazało się że nie działał wiatraczek od karty graficznej i się przegrzewała i komputer się wyłączał po odczekaniu 5/10min uruchamiał się i znów się wyłączał. Moja rada 1. Zobacz tą kartę graficzną czy działa prawidłowo 2. Przedmuchaj cały laptop/Pc 3. Jak wcześniejsze czynności nie pomogą oddaj go do naprawy i nie kręć przy nim za dużo bo może uszkodzić się całkiem.
 2. Pijetatre123

  Ktoś gra?

  Ja miałem zacząć grać ale coś mi się nie chciało ściągnąć i nie gram. Ale słyszałem, że to fajna gierka
 3. Problemy z twoim kręgosłupem mogą być z tego względu, że nie poprawnie wykonujesz ćwiczenia na plecy. Radził bym ci popatrzeć jak wykonują je profesjonaliści i wtedy spróbować, może problem ustanie. Chyba, że nic to nie zmieni to chodź na basen też dobra sprawa i dobrze sie wyrzeźbisz i złapiesz kondycji. Nie zapomnij o dobrej diecie! i noś pas usztywniający
 4. Zacznę od tych najważniejszych. cl_dynamiccrosshair 0 - W biegu nie zwiększa się celownik. cl_bob 0 - wyłącza ruszanie się broni w biegu. hud_fastswitch 1 - Szybkie zmienianie broni bez akceptacji. crosshair 1 - Pojawia się czerwona kropka w zoomie np: w awp. cl_autowepswitch 0 - Broń którą podnosimy nie wpada w ręce. cl_shadows 0 - wyłącz niepotrzebne cienie (gdy mamy słabszego PC/Laptopa w jakimś stopniu podnosi fps). net_graph 3 - Pokazuje informacje o fps, pingu itp. cl_weather 0 - Wyłącz efekty mapy takie jak np: wiatr, deszcz (podnosi fps). KOMENDY OD NAGRYWANIA DEMEK (przydaje sie gdy ktoś czituje a nie ma w tym momencie admina na serwerze, wtedy można nagrać kogoś i wystawić na forum). record - Nagrywa demko np: w konsoli wpisujemy record i dajemy sobie nazwe "Czit" i demo nam się nagrywa. stop - zatrzymuje nagrywanie demka playdemo - odtwarza demko które nagraliśmy np; playdemo i nazwa czyli "Czit" Mam nadzieje, że pomogłem
 5. Pierwszy raz słyszę o takiej książce na pewno przeczytam i dzięki za informacje.Może i mi też sie spodoba
 6. Jak do 7500tyś to polecam http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-C33818473.html Dodam ze ma buta 2.0 w T-deju
 7. A może spróbuj sobie nowego cs ściągnąć na NS i zobacz wtedy bo może po prostu masz uszkodzonego cs
 8. Aby aktywować kody dla gry Halo 3 należy, uruchamiając tytuł nacisnąć RB + LB i dodatkowo po kolei wprowadzić sekwencję klawiszy: X, B, Y, A, A aby wejść do menu 'Cheatów'. Wówczas, jesteś już w stanie korzystać z poniższych kodów. Pełna amunicja: Przytrzymaj LB + RB i wciskaj: B, B, Y, X, A, Y. Pełne zdrowie: Wciskaj: Y, X, X, Y, A, B. Niezależnie od powyższego zestawienia, możesz także korzystać z poniższych tricków w grze. Obniżenie broni: W trakcie lokalnego pojedynku albo powtórki, wciśnij: Lewą Gałkę Analogową + LB + RB + A + W dół i przytrzymaj przez około 3 sekundy. Jeśli wszystko wykonasz odpowiednio, broń zniknie z ekranu. Pojawi się zaś kiedy zaczniesz strzelać. Pokaż koordynaty: Podczas lokalnego meczu albo powtórki, wciśnij Lewą i Prawą Gałkę Analogową + LB + RB + W dół/W prawo Polecam tą gierkę bardzo fajna na XBOX 360. Mam nadzieję że pomogłem i ktoś w tą gierke gra .
 9. Myślę,że też dobrym sposobem na odmulenie lapka to oczyścić go z nie potrzebnych plików i zrobić oczyszczanie dysku i defragmentacje dysku a jak to nie pomoże to porostu weź go oczyść z kurzu to też może być przyczyna "muła". .
 10. Jawna już, bezpośrednia inwazja rosyjska na Ukrainę zaalarmowała polityków i ekspertów w Polsce. Wzywają oni Unię Europejską do stanowczej reakcji, aby pomóc Ukrainie i powstrzymać agresywne plany prezydenta Rosji Władimira Putina. - Zachód uznał już publicznie agresję Rosji za pogwałcenie porządku europejskiego ustalonego po II wojnie światowej. Mam więc nadzieję, że odpowiedź będzie stanowcza, gdyż niedługo będzie za późno i Putina nic nie będzie w stanie zatrzymać - powiedział senator i były minister obrony narodowej Bogdan Klich. Wśród ekspertów wydaje się jednak przeważać sceptycyzm, czy UE uchwali wystarczające sankcje wobec Rosji i czy zdecyduje się na proponowaną przez polskich polityków pomoc w postaci dozbrojenia armii Ukrainy.
 11. Witam mam na imię Damian mam 16 lat interesuje się piłką nożną,grą w cs na waszym serwie i wieloma innymi rzeczami Mam nadzieję ze wspólnie pogramy na serwie.
×