Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cannibal

 • Content Count

  62
 • Posts on chatbox

  18
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Życzliwy

2 Followers

About Cannibal

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday 10/13/1987

Contact Methods

 • Steam ID:
  0:1:14081105

Profile Information

 • Nick w grze:
  Narcisisstic Cannibal
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Maciek
 • Skąd:
  Leżajsk
 1. Ja też na tak. Bywa często na serwerze (no, może po zmianie nie za często, ale kto wtedy bywa), ogarnia i doświadczona w adminowaniu. Da sobie radę.
 2. Coś w tym jest, bo serwer jest pusty od wprowadzenia jednego protokołu. Czasami nawet nie chce się wchodzić jak gra mało osób, pewnie ktoś jeszcze znalazłby się, który robi tak jak ja: "Mało osób na serwie, to nie wchodze, bo nie ma z kim grać". Gdy serwer się zapełniał to ten stan nie trwał długo, z kolei wejście na TP z dwoma protokołami często było ciężkiem. Coś w tym musi być co pisze Niśka. Chociaż z drugiej strony, może to kwestia rozreklamowania serwera i pozyskanie nowych graczy, a może to też wina pory roku... Mamy czerwiec, dużo ludzi woli ten czas spędzać w inny sposób niż przed komuterem..
 3. Cannibal

  taff

  Skoro nie potrafisz napisać na admin sayu "Telefon mam, zw" tylko siedzisz 3/4 mapy na spect to co się dziwisz? ;] Odnośnie tematu. Jesteś żałosnym, małym człowieczkiem z gimnazjum, którego jedyną rozrywką jest prowokowanie innych na czacie. Zabawa się kończy, gdy prowokujesz madare a on ci jedzie ;] Dlaczego nie piszesz skarg na innych, którzy ci jadą? Każdy, kto siedzi dłużej na serwerze niż miesiąc, wie, że masz jakieś spiny z madara i dlatego piszesz skargę za skargą na niego (pomijając to, że te skargi są bardziej śmieszne niż sensowne). Rada na przyszłość: Zamknij paszczę i graj. Ciągle płaczesz, że ktoś cię wyzywa a sam do tego zmierzasz :] Nie pozdrawiam, gardzę.
 4. Cannibal

  AFK

  Nie są równi, odkąd jest funkcja vip to są gracze "równiejsi': dostają więcej hajsu, widzą skany, mają slota. Na spect jak ktoś siedzi x czasu to admin może kickować, co innego jak ktoś wyjdzie się odlać/zapalić będąc już w grze. W takim wypadku, po zwiększeniu czasu na afk admin daje slay, a gdy czas jest stosunkowo długi to kicka. No i problem załatwiony moim zdaniem.
 5. Cannibal

  AFK

  Czas może i jest odpowiedni, ale dobrze jest go wyłączyć dla graczy z przywilejami (admini, vipy).
 6. To, że raz, drugi czy trzeci wstawiłeś ssy nie znaczy, że Admin nie może Cię sprawdzić kolejny raz. ;-) Pytanie więc zbędne.
 7. Podmienianie Sidów już od x czasu nie działa, nie ma czym się podniecać. Proszę o powrót do meritum sprawy.
 8. Czy to będzie problemem jak serwer będzie tylko steamowy? Nie. Poza tym, można zabezpieczyć się przed takimi osobami. Kwestia odpowiedniej konfiguracji dproto, co myślę, że Petrus zrobił już dawno. ; )
 9. Rozdzielczość gry 800x600 pikseli, z jakiej korzysta chyba duża część graczy, nie pozwala na obejrzenie avatarów.
 10. Krótko i na temat. Co myślicie o zmianie sposobu przydzielania admina z nicku na steam ID? Na zdecydowanej większości serwerów funkcja admina jest przydzielana na SID, nie na hasło i nick, na CSK nie. Tym samym odbiera się adminom jedną z fundamentalnych funkcji - bycie "niewidzialnym" dla zwykłego gracza. Na TP każdy zna każdego, wie kto jest adminem a kto nie, wie kiedy może sobie pozwolić na niedozwolone rzeczy a kiedy nie. Admin wchodząc na fake nicku może wtedy reagować, bez obaw, że delikwent ucieknie albo zacznie palić głupa. Temat, w którym poruszyłem tą kwestię jest już zamknięty, więc odwołam się do wypowiedzi Blackhilla tutaj. Edycja flag zajmie maksymalnie 15-20, to nie jest pracochłonne, wystarczy edytować jeden plik, dopisać parę sidów i zmienić kilka literek, to serio nie jest trudne. Petrus nie będzie miał z tym najmniejszego problemu.
 11. "tak ostro nie było" ale przecież ten typ wyzywa bez przerwy, kurwy pizdy i inne sypią się często, więc ban powinien być. I tu jest problem, admini nie mają możliwości wejścia na serwer pod innym nickiem. Często zdarza się, że cziterzy uciekają a "wojownicy" jak taff udają jelenia i milkną nagle. Zmiana flag z nicku na SID rozwiązałaby sprawę, może nad tym warto się zastanowić?
 12. Ja jestem ciągle na nie. Powody podawałem wcześniej, nie będę się powtarzał.
 13. Na nie. Nie wiem kim jesteś to po pierwsze. Po drugie masz 16 lat, moim zdaniem to trochę za mało (większe prawdopodobieństwo, że z czasem będzie ci odpier**ać). Po 3 nie masz steama, a przynajmniej na nim obecnie nie grasz. Wreszcie po 4: nie jestem pewny czy grasz czysto, ale to już zostawiam do oceny adminom.
 14. Co z tego? Train też jest mapą ewidentnie CT, Nuke też. ; )) Wystarczy ogarnięty team w TT i siły się wyrównują. Z tego wszystkiego propozycja cbble jest ok, ale i tak wszyscy wiedzą jak to się skończy. Te same mapy do śmierci.
 15. Cannibal

  Skarga paczu

  Powiem inaczej, bo widzę, że nie załapałeś Bartuś. Proszę mnie nie wpierdalać w swojego bana. Dziękuję.
×