Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Michalek1906

 • Content Count

  29
 • Posts on chatbox

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Michalek1906

 • Grupa Użytkownik
 1. Nick z gry: Pies Data i godzina: 10.06.15 17:33 Mapa: DD2 Admin: bezsens trudny gracz: asasan Opis sytuacji: Przez całą grę gracz asasan używał wulgaryzmów. "Ty śmieciu jebany", "wypierdalaj gównie", "twoja matka dobrze ssie", "naucz się rzuca flesze jebany psie" i tak dalej. Spokojnie i kulturalnie piszę do admina,żeby go ogarnął. On dwa razy go pouczył, nawet kicka mu nie dał. Kiedy admin mnie zbanował a 5 minut za spam, wtedy ten gracz powiedział przez mikrofon "nara ty jebany gównie", a admin zamiast go zbanować, zaczął się śmiać. I taka osoba ma być adminem? Kto normalny pozwala na takie obrażanie? Demko: Jeszcze nie ma w HLTV tego demka.
 2. Jaka pierwsza rudna? To była 10 runda. Na HLTV wszystko widać. Jeszcze za kłamstwa odpowiesz, bo jak mnie banowałeś, to nie wiedziałeś, że to jestem ja. Kto normalny banuje gracza podczas brojenia paki? No kto?
 3. Wiedziałem, że to napiszesz. A gdybym był nowym graczem, to co by to zmieniło? Rozmawiamy o twoim błędzie, a nie o mnie, bo każdy mnie tutaj zna. Przez ciebie CT mapę przegrało, więc zajmij się sobą.
 4. Nick: Michalek1906 Data: 04.06.15 Godzina: 18:21 Mapa: Tuscan Oskarżony admin: Rudy Opis sytuacji: Kilka razy zle rzuciłem flesza. Oślepiłem kolegów z drużyny. Byłem w CT. W tym czasie terroryści podłożyli pakę. Dobiegłem pierwszy do paki i zacząłem ją broić. Kiedy dochodziłem do końca brojenia, dostałem bana. Przez takie zachowanie tego idioty admina drużyna CT straciła szansę na wygraną mapy. Inni gracze to potwierdzą, bo kiedy bomba wybuchła, zaczęli krzyczeć: "Co ty teraz zrobiłeś?!", "Nie mogłeś poczekać?!", "Co za idiota".. itp.. Proszę o karę dla admina.
 5. Nick: Michalek1906 Data: 04.05.15 Godzina: 17:00 Mapa: Mirrage Admin: Zaki Drugi raz screeny w ciągu dwóch dni. SSy: http://www22.zippyshare.com/v/cweDCk4T/file.html
 6. Nick: Michalek1906 Data bana: 02.05.15 Godzina: 22 Mapa: Dust2 Admin: Madara Screeny: http://www23.zippyshare.com/v/aKY1CahD/file.html
 7. Mój nick: Michalek1906 Mapa: Wszystkie Czas: Codziennie Nick oskarżonego: Natasha Opis sytuacji: Chciałbym zwrócić uwagę adminów na gracza Natasha. Ten gracz codziennie rano wchodzi, kiedy nie ma adminów, i siedzi cały czas na spekcie. Można się domyślić, że w ten sposób nabija sobie godziny przegrane na serwerze. Dzisiaj grałem przez dwie godziny rano i on cały czas siedział na spekcie. Przyszła admina Lonely i wyrzuciła ją za blokowanie slota. Po sekundzie znowu ten gracz wbił, ale jak zobaczył, że jest adminka, to zaczął grać normalnie. Zwracam uwagę, ponieważ niedługo ten gracz złoży podanie o admina albo coś takiego i będzie się chwalić, że ma dużo przegranych godzin na serwerze. Tylko tyle chciałem przekazać. Dowody są na HLTV. Dzisiaj można zobaczyć pomiędzy godziną 9 a 10. Pozdrawiam.
 8. Michalek1906

  Skarga.

  Nick z gry: Michalek1906 Mapa: Tuscan Data i godzina: 01 maja 2015, godzina 15:55 Nick oskarżonego: mrówa Opis sytuacji: Byłem w terrorystach. Przed rozpoczęciem rudny napisałem na czacie, że idę z paką do kanałów. Mrówa powiedział, że jak tam pójdę, to od razu dostanę bana. Poszedłem tam i dostałem bana na trzy godziny. Nie można chodzić z paką do kanałów? Przecież przed rozpoczęciem rundy powiedziałem wszystkim, że paka idzie kanałami.
 9. Nick: Zadek Data: 16.04.15 Nick oskarżonego: Madara Opis sytuacji: Grałem normalnie, aż tu nagle wchodzi Madara i daje mi bana za bugowanie paki. A nic takiego nie zrobiłem. Skoro to zrobiłem, to proszę o jakieś demko albo coś.
 10. Data: 10.04.15 Godzina bana: 17:40 Mapa: Dust 2 Oskarżany admin: Dass czy jakoś tak Nick w grze: Sperma Wyjaśnienie: Ktoś zbugował pakę na długiej. Admin zamiast wejść w konsolę i sprawdzić, który to zrobił, zapytał się kolegi, który powiedział adminowi, że to ja. A to nie byłem ja, bo ja na początku rundy zginąłem. Nie wiem, co to za zwyczaj, że admin nie sprawdza, kto złamał regulamin, tylko pyta się kolegi. W dodatku zle adminowi powiedział. Proszę o ukaranie admina, bo takie zachowanie jest niedopuszczalne.
 11. Nie są żałosne. Jak ja bym zraszował, to dałbyś mi bana. Skoro ja bym dostał, to czemu admin nie zostanie ukarany?
 12. Nick: Michalek1906 Nick oskarżonego admina: MadaraBiceps Mapa: DD2 zimowa Godzina: 11:50 Data: 23.12.14 Powód skargi: Łamanie regulaminu gry TP. Opis: Jak wiadomo jest nowa mapa DD2 snow. Jeszcze nie działa na niej linia raszu. Jak rozumiem nadal raszować nie wolno. Admin Madara był w CT. Większość graczy Terror stałą przed anarchią i skanowała. W tym czasie z naszego respa wybiegł Madara i zabił całą drużynę. Napisałem na u@ żeby mi powiedział, czy można raszować. On odpisał mi ironicznie "u@ nie służy do rozmów z adminem : ) :* ". Skoro nie można raszować, a on zraszował, to proszę o ukaranie. Normalny gracz by dostał bana. I to wcale nie jest idiotyczna skarga. Jeżeli normalny gracz za rasz dostaje bana, a admin nie, to coś jest nie tak. Wszystko jest na HLTV.
 13. Admini udają, że nie widzą tej skargi. Ale i tak bana dostanie.
 14. Nick: Michalek1906 Nick oskarżyciela: Forsen Data: 21.12.14 Powód: brak kultury. Tym razem nie ominie go ban. Jak to adminom nie wystarczy, żeby dać mu bana, to nie wiem, jakich trzeba dowodów. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=s16z6d&s=8 To tylko niewiele z jego tekstów. Więcej mi się nie chce wklejać, bo to i tak wystarczy.
 15. Ponieważ wszystko jest nagrane na HLTV. Forsen blokował drabinę, a ja dostałem bana za blokowanie. Twoim zdaniem wszystko jest w porządku?
×