Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShN

 • Content Count

  68
 • Posts on chatbox

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Nowy

1 Follower

About ShN

 • Grupa Użytkownik
 • Birthday June 9

Contact Methods

 • Steam ID:
  STEAM_0:1:50921362

Profile Information

 • Nick w grze:
  ShN
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Mateusz
 • Skąd:
  Bielsko-Biała
 • Zainteresowania:
  Programistyka, Sporty Sylwetkowe i Siłowe
 1. Zabawne te Twoje notatki, no ale skoro staż niski to i mała wiedza o grze. Niech się może wypowie ktoś kto naprawdę ogarnia temat i samą grę, bo tutaj kolega chyba w innym świecie żyje.
 2. Twój nick z gry: ASD Serwer: DD2 Twój SteamID: STEAM_0:1:50921362 Twoje IP: Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2016-02-14;około: 13:00 Powód bana: Czitujesz Nick Admina który zbanował: Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):
 3. ShN

  Cześć

  Witam ponownie, z tej strony ShN (ASDASDASDASD....) (bije gowna z publikow) i jakkolwiek ktoś mnie pamięta, będzie można mnie spotkać głównie na serwerze TP, nie będę się jakoś wielce angażował, głównie będę sobie nakręcał i oglądał cheaterów, bo tym się zajmuję, pjona !
 4. Człowieku tu nie chodzi o to czy się pomyliłeś, Tobie się nawet nie chciało sprawdzić, żadnego ruchu nie zrobiłeś, tylko wyglądało to tak: "mhm zabił mnie pewnie ma cheaty" wpisuję amxmodmenu - ban - ShN - PERM. Więc nie usprawiedliwiaj się czy miałeś lepszy czy gorszy dzień, po prostu bany lecą z dupy, już kilka takich dostałem, ale OK stwierdziłem, że nie będę brał głosu, ale teraz to się to robi powoli denerwujące, nie wiem czy wasz LORD H@ ogarnia temat, ale póki co jest to tragedia i proponuję administracji od nowa rozpocząć edukację i wziąć się za racjonalne myślenie, bo jak zapewne widać graczy ubywa, ale o to już niech się martwi ten wyżej.
 5. Okej, zrobiłeś to co do Ciebie należało, ale byś pograł chwilę, a nie jedna akcja na serwerze i od razu ban bez żadnego sprawdzania, to właśnie pokazuje jaka daremna administracja tutaj jest, tyle w temacie. Czekam na ostateczną decyzję.
 6. Twój nick z gry: bije gowna z publikow Serwer: TP Twój SteamID: STEAM_0:1:50921362 Twoje IP: zmienne Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2015-05-09/15:10 Powód bana: Czitujesz Nick Admina który zbanował: Kojaro Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): brak
 7. Matko... Pomyśl zanim coś sensownego napiszesz, bo 3/4 tych rzeczy była omawiana X razy, a pozostała nie wiele wnosi, wręcz jest bezsensu. 1) Co Ty wiesz o ESL'u? Na wszystkich serwerach kasa itd się zeruje, bo reconnect'cie i tak powinno zostać. 2) Po co bawić się w przesuwanie rash'u? Naprawdę myślisz, że H@ nie ma co robić tylko bawić się z rashem... Uważam, że jak już coś dot. rashu to powinien być zlikwidowany, nie ma sensu bawić się w jego konfigurację. 3) Co się ma długo wczytywać? de_dust2? de_nuke? I tak bodajże do 20 sekund każdy może wbić, więc nie sądzę, żeby komuś się mapa ładowała tyle czasu... 4) MapCycle to osobny temat, tutaj tak wielu kwestii nie omówisz, tym bardziej, że na forum jest mnóstwo podzielnych zdań i trudno dojść do jednego, zwłaszcza MC. 5) Niezły pomysł, jest tak na niektórych serwerach, ale 4fun na TP o takich rzeczach zapomnij. 6) de_cbble - mapa ewidentnie CT, już wyobrażam sobie te płacze itd., to na pewno nie przejdzie. 7) To jest TP po raz kolejny, a nie 4FUN, gdzie są wgrywane liczne, zbędne pluginy, po co to komu wiedzieć... Ja co bym od siebie ewentualnie dodał - Fajnie by było gdyby na serwerze cały czas była pokazywana liczba slotów x/18, a nie x/19 np. 17/19 czy 18/19, co by to dało, osoba długo oczekująca na serwer mogłaby zatwierdzić automatyczne dodanie do serwera, gdy tylko zwolni się slot, niby błahostka, a nie kosztuje wiele pracy i przy tym jest bardzo wygodna.
 8. Jestem na TAK, nie było z nim problemów, spełnia regulamin, można dać kolejną szansę.
 9. No niestety tak już jest na Pukawce, inne firmy poszły w przód, Pukawka cały czas stoi w miejscu, możesz się bawić w wyłączanie procesów, offline, av, ale to Ci wiele nie da, ogólnie to masz lipę.
 10. http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=608&g=511801&n=MSI-GF-GTX-650Ti-2048MB-DDR5-128b-D-H-PCI-E-OC&w=c Tą polecam, bo jest MSI, inne mają niewielkie różnicy, np. w chłodzeniu, budowie, ale ogólnie to wszystko to samo. Możesz reputację podnieść jeżeli pomogłem.
 11. To w takim razie śmiało wal GTX650, a jak masz te 50zł więcej to w wersji Titanum i będzie dobra na najbliższe nowości
 12. Kolega wyżej chyba żartuje [bunia], pod nowe gry Ty mu polecasz karty DDR3 [staroć], w tej cenie powinieneś mieć na celowniku karty GeForce z rodziny GTX, fakt kupisz może lepszego Radeona, ale różnica jest mało odczuwalna, a kłopotów z nią co nie miara, na początku kupiłem Radeona to nie chciał wgl zgrać się z komputerem i zawieszała monitor, dlatego polecałbym zakupić to co ja mam obecnie GeForce GTX650 TI, ewentualnie GTX650 jest o 50zł tańszy od wersji titanum, masz już fajną kartę z 2GB RAM DDR5 na dobrej 128bitowej szynie z wysoką przepustowością, jest naprawdę bezproblemowa i dobrze kompletuje się z PC'tem, jak coś to napisz na steam: shiron_pl omówimy na TS'ie. No i dodam, że ja na tej karcie co dałem 430zł śmigam w BF4 na 50-70fps
 13. Aktywność spora, ale ale... na serwerze coraz częściej spotykamy się z sytuacjami spornymi wynikające z sieczki w głowie niektórych adminów, małolaty nadużywające admina, nie mówię, że Ty taki będziesz jednak jesteś równie młody co oni, dlatego uważam, że z racji, że adminów jest naprawdę dużo to powinien H@ powoli OFF nabór, a jak już to jakiś dojrzałych, ogranych graczy z GŁOWĄ, jestem na NIE, uważam, że nie jesteś dojrzały na to stanowisko, piszczący głos to duży minus, pozytywny koleś z Ciebie, ale jednak obawiam się o Twojego zachowanie połączone z immunitetem na serwerze. NIE
 14. Byłem w tym momencie na serwerze, no i nie zauważyłem, żeby gracze się na niego skarżyli, a tym bardziej żeby komuś utrudniał grę, dodam, że często spotykam się z sytuacją, że admini po znajomości dają śmieszne bany, które nie mają żadnego uzasadnienia, ale co tutaj mówić jak każdy wie jaka jest kadra adminów serwera (ok, śmiech zostawię sobie na deser), uważam, że ban jest jak najbardziej bezpodstawny, admin powinien być obiektywny, a nie działać według swojego "widzi mi się", sam dostałem ostatnio śmiesznego bana, który po prostu był porażką wszystkiego (chciałbym z tej strony pozdrowić qLy'iego). Myślę, że Czerwony zainteresuje się serwerem, bo widać, że nie ma z jego strony większego zainteresowania, skargi są, a adminów trzyma bez żadnego napomnienia, ale nie w tym moja rzecz. Co do samego Madary to może zaliczył teraz wpadkę, ale ogólnie bardzo pozytywny admin.
×