Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madzia. :3

 • Content Count

  3
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Madzia. :3

 1. Witam serdecznie ! Postanowiłam opowiedzieć coś o sobie,żebyście mnie lepiej poznali. Mam na imię Magdalena,mieszkam w ok.Krakowa,17 lat.Otóż jestem osobą tolerancyjną,uczuciową,wrażliwa,kreatywną,szczerą,emocjonalna,impulsywną,niecierpliwą,wybuchową,energiczną. Kiedy coś mnie zdenerwuję,nakręcam się. Będziecie mieć dość kłótni ze mną po 15 min,a ja dopiero zacznę się rozkręcać. Kocham ludzi,zwierzęta,ogólnie przyrodę,głównie dlatego jestem wolontariuszką w schronisku.Nie znoszę cwaniactwa,chamstwa,bełkotu ludzi piszących,braku elementarnych zasad dobrego wychowania,tak więc KULTURA ! Sama popełniam błędy,jestem tego świadoma. Jeśli wytykam komuś błędy to nigdy złośliwie - zawsze z troski. Jeśli nie mam nic do powiedzenia to się nie odzywam. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i nowych czynności. Nie lubię monotonii. Uwielbiam pomagać innym,więc jak coś to wiecie do kogo pisać. Staram się być bezinteresowna,ale denerwuję mnie gdy za przysługę nie usłyszę zwykłego dziękuję. Zawsze dotrzymuje danego słowa. Mam kotka,który jest moim oczkiem w głowie. Uwielbiam muzykę,słuchać jak i tworzyć - dzień bez niej jest dniem straconym. Książki chudsze niż 100 stron się generalnie nie liczą, bo zbyt szybko widzę ostatnią stronę. Interesuję się motoryzacją / Rieju RS3. Zapraszam serdecznie do wspólnej gry. Pozdrawiam. Ps. Ciekawa jestem kto przeczyta całość.
 2. Twój nick z gry: Madzia. :3 Serwer: [dust2 only] Twój SteamID: STEAM_0:0:91659378 Twoje IP: Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 12.01.2016 - 22:26:39 Powód bana: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl' Nick Admina który zbanował: JOHN RAMBO Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www71.zippyshare.com/v/HhmuZejC/file.html [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: JOHN RAMBO [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl [AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-kopytko.pl' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:91659378' [AMXBans] Your IP: '83.10.244.249' [AMXBans] =============================================== Dziękuję,pozdrawiam.
 3. Są poprawne,spakowałam i wrzuciłam. Godziny sa inne,nie wiem dlaczego, w amx inne,na ssach inne,nic z nimi nie robilam
×