Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kezio

 • Content Count

  5
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kezio

 1. Kezio

  ODRZUCONE Podanko :P

  Imię:Patryk Wiek:16 Doświadczenie w tworzeniu grafik: Małe ale mam nadzieje że sie spodobają przykładowe Jakiego programu używasz: Photoshop/Gimp Ile czasu możesz poświęcić na forum:5/6 + na telefonie 2 Dlaczego Ty?: WIdze że macie 2 grafików a ja jako 3 mógł bym się przydać zlecenia szybciej były by powykonywane Przykładowe prace: http://imgur.com/a/v02d5 Wybaczcie że gram krótko, ale to można nadrobić P.S Gram tylko na DM+BF2 Bo pro serwer
 2. Kezio

  Farmienie

  Top farma: Wy jeśli jesteście np. garenem a waszym przeciwnikiem jest Bohater na dystans to użyjcie Osłony (W) i dobijcie wrogie minionki z Low HP tym sposobem oszczędzicie swoje Hapsy. Mid farma: Jeśli gracie Yasuo na bohatera na dystans to używajcie jego tarczy żeby podbiec do wrogich minionków a jeśli on się do was zacznie zbliżać to podbiegnijcie kawałek do niego żeby go nastraszyć. Bot farma: Jeśli gracie bohaterem bez many to wykorzystajcie to, np. Katarina albo Akali. Rzucajcie swoim Q w minionki tak żeby je zranić,zabić i żeby także dosięgły wroga.
 3. Kezio

  Siema mordy

  Siema, nazywam się Patryk mam 16 lat mieszkam w Namysłowie, interesuję się grafiką głównie Sygnaturą. Mam nadzieję że dobrze mnie przyjmiecie.
 4. Kezio

  Siema mordy

  Ja sie urodzilem na DM i BF2 xD
×