Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaszi

 • Content Count

  9
 • Posts on chatbox

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Nowy

1 Follower

About Kaszi

 • Grupa Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaszi

  Skarga Polack.

  Następne: https://www74.zippyshare.com/v/XwdYz1I3/file.html Około 21:45
 2. Kaszi

  Skarga Polack.

  Następne: około 19:31 https://www83.zippyshare.com/v/lc4yJ8YT/file.html
 3. Kaszi

  Skarga Polack.

  Znowu "kropka" oraz ten typek Polack. jakieś wywody mieli dosłownie z godzinę temu. Poniżej demko. Ciekawe co poszli obgadać na Tsa Chyba popłakać, że założyłem tutaj temat. https://www92.zippyshare.com/v/Bt5Qc6bp/file.html PS. Tylko dlaczego ja mam być ukarany jak się bronie??? To chyba napastnik powinien dostać karę?? Fakt jest taki, że nie przebieram w słowach. Takie sytuacje nie są sporadyczne ( za każdym razem, gdy tylko spotykamy się na serwerze jest to samo), więc nie dziwcie się, że używam takich słów Tak jak żarówa pisał - wszystko będzie lądować na forum i nie będę wchodzić w żadne dyskusje z nimi.
 4. Kaszi

  Skarga Polack.

  Ok, wszystkie podejrzane uwagi i prowokacje będę wrzucał na forum. Koniec z pajacowaniem tego "Pana". To jest największy paradoks...sprowokować a później jeszcze pisać "że ja takich słów nie używam". Typowy troll. Edit// Zacznijmy od gracza Czarny : D Ostatni tygodniowy ban chyba nic nie pomógł. https://www41.zippyshare.com/v/xlTb5stf/file.html
 5. Kaszi

  Skarga Polack.

  Ty jesteś idiotą czy tylko takiego udajesz? Wstawiasz demko sprzed miesiąca? Pamiętam tę sytuację: Ty razem z "kropką" zaczęliście jechać na mnie, a ja zacząłem się bronić? Dwóch na jednego i myślisz, że jesteś wielki? Jest takie powiedzenia kozak w necie... a resztę sobie dopowiedz. Brawo dla Ciebie. Nigdy nie zaczynam pierwszy kogoś wyzywać, ale też nie pozwolę sobie jechać po mnie. Ty, kropka oraz czarny : D - trzech niedowartościowanych kolesi, którym przydałby się dłuższy odpoczynek. A te wszystkie nastroje innych graczy do mnie sprowokowałeś Ty. Płaczem na mikro i nastawianiem ludzi przeciwko mnie.
 6. Kaszi

  Skarga Polack.

  1. Skarga na: Gracz/Admin 2. Nick oskarżyciela (z gry): 3. Nick oskarżanego (z gry): 4. Dokładna data (dzień+godzina): 5. Mapa: 6. IP oskarżonego: 7. Steam ID oskarżonego: 8. Dowód przewinienia: 9. Dodatkowy opis: 1. Skarga na: Gracz 2. Nick oskarżyciela (z gry): Kaszi 3. Nick oskarżonego (z gry): Polack. 4. Dokładna data (dzień+godzina): 08.02.2020 Około godziny 12:00 mapa cs_wiocha 5. Mapa: cs_wiocha 6. IP oskarżonego: 7. Steam ID oskarżonego: 8. Dowód przewinienia: HLTV mapa cs_wiocha 9. Dodatkowy opis: Pragnę zgłosić niekulturalne zachowanie gracza o nicku Polack. Ten kolo to jakiś zakompleksiony typek. Co tylko jestem razem z nim na serwie, to z jego strony lecą prowokujące komentarze. To staje się już irytujące. Zróbcie proszę coś z tym. Ostatnie można znaleźć około godziny 12:00 08.03.2020 na mapie cs_wiocha. Wiadomość dla Ciebie Ezio - co tylko do mnie będziesz pisać/mówić to wszystko będzie lądować tutaj, może w końcu wyrwiesz zasłużonego perma. Jeśli uważasz, że jestem odpalony nie ma problemu...przejdź rekrutację na admina i możesz mi walić ssami co godzinę (nawet częściej). Po 10 razie Ci się znudzi. Jakieś docinki, że śmiejecie się ze mnie na innym serwerze to nie jest na miejscu. Kiedyś już Ci udowodniłem, że na innym serwerze też nie masz startu. Nie pozdrawiam. PS. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz (graczu z 10letnim stażem, a boty Cię zabijają 😊)
 7. Już płacz przeszedł po obejrzeniu screenów? Nie mam ochoty wchodzić z Tobą w żadne dyskusje i schodzić na Twój level. Jeszcze raz do mnie odezwiesz się jakimkolwiek prowokującym słowem na mikro, to pofatyguje się trolu żebyś odpoczął bez odbioru.
 8. Twój nick z gry: Kaszi Serwer: DM + BF2 Twój SteamID: 0:1:207942249 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 23 sty 2020 - 18:58:45 Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl Nick Admina który zbanował: Dolot Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): https://www1.zippyshare.com/v/7H75yddD/file.html PS. Prośba o bana dla gracza Polack. - minimum tydzień, gdyż prowokuje mnie co chwile. Wchodząc na serwer od razu płacze, że WuHahaha itd. Nie wspomnę juz o wyzywaniu - biedne dziecko. Że on ma VIPA i boty go jeszcze biją to nie moja wina Nie chce mi się szukać po demkach dowodów jego zachowania, ale jak jeszcze raz będzie taka sytuacja to się pofatyguje.
 9. Twój nick z gry: Kaszi Serwer: DM + BF2 Twój SteamID: 0:1:207942249 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 19 sty 2020 - 19:00:44 Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl Nick Admina który zbanował: Blackhill Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): https://www40.zippyshare.com/v/RiI5IvWu/file.html
×