Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Siqus

 • Content Count

  7
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Siqus

 • Grupa Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem że UBS strasznie zajęty...
 2. To po co powstały komunikatory zewnętrzne? Po co ludzie z nich korzystają grając w różne tytuły skoro większość z nich ma wbudowany czat w grze? Hmm może po to by między czasie sobie porozmawiać o czymś innym niż samej gierce i nie przeszkadzać innym osobom. W ogóle proszę zauważyć że spinacie się o to że ktoś nie korzysta z czatu w grze xd. Jeśli chcecie mogę was zaprosić na kanał i sobie porozmawiamy jeśli czujecie się wyalienowani. Nie ma problemu
 3. A z drugiej strony czy dawanie komuś info po śmierci nie używając czatu w grze tylko zewnętrznego komunikatora sprawia że jesteśmy oszustami? Czy jest to nielegalne?
 4. Twój nick z gry: Mariusz Mongolski Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only] @pukawka.pl (de_dust2) Twój SteamID: VALVE_2:0:1930358794 Twoje IP: Ukryty Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 18 maj 2022 - 00:08:38 Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl Nick Admina który zbanował: Jan Dawidowicz Link do screenów: https://www81.zippyshare.com/v/68Oeq3oz/file.html
 5. Po pierwsze, nie wyszedłem z serwera sam, tylko za pośrednictwem bana. Po drugie, to prawda, zwyzywałem Was z jednego prostego powodu, chuj mnie obchodził jakiś test, przyszedłem sobie pograć w gierkę i się dobrze bawić. Po trzecie, abym zrozumiał co do mnie mówiłeś, musiałbyś zmienić mikrofon bo nic a nic nie zrozumiałem. Po czwarte i najważniejsze, to jest non- steam, wbijają na ten serwer randomy tacy jak ja, jak sam zauważysz przewinęło się przez ten serwer prawie 6k graczy, rozumiem, że zamierzacie robić jakieś testy na ustawienia w grze, co już jest dla mnie zabawne, ale ok, taki macie zasady, jakieś wyrywkowej liczbie gracy, tylko po co? Robicie ten serwer dla graczy czy kogo? Co ma na celu ta weryfikacja bo w dalszym ciągu nie czaje. Po piąte cytuję, "Kierowałem się taryfikatorem banów jak i tym że Gracz ignorował test, do tego jeszcze wyzywanie (mnie i dawida) przed banem co miało minimalny wpływ na bana. Jeśli jednak miał bym do tego dołączyć to że Gracz na innym nicku wszedł zwyzywał i poszedł(z wyzywał mnie i dawida ponownie) to ban był by przedłużony" Chcesz mi powiedzieć że czas bana jest uwarunkowany działaniami innych graczy?
 6. No nawet mnie nie wkurwiaj facet, chuj wam z tego bana? Ja pierdole, klikam sobie normalnie w gierkę, fajną atmosferkę robię na serwerze, a tu taka maniana jest odpierdalana o jakiś jebany test. Wchodzimy z ziomkami na serwer w czwórkę to po 10-15 minutach masz już połowę zajętą, a tak to gra tam może z pięć osób. To nie jest moja wina że jakieś kwadraciki się nie pokazują, mam te jabane 32 bity, kto kurwa gra na 16? Test to sobie można na hifa zrobić, a nie w jakieś gierce na non steamie co sobie wchodzę poklikać z koleżkami godzinkę czy dwie dla zabawy i z sentymentu do gry. Nie wiem o co chodzi Wam z tą grafiką, może coś robię źle... To jest odpowiedź dla Olka. Podejrzewam że Dariusz jest bardziej skłonny do rozmowy a nie wali bana z bomby.
 7. Twój nick z gry: Siqus Serwer: cs-kopytko.pl [dust2 only] @pukawka.pl (de_dust2) Twój SteamID: VALVE_2:0:112834962 Twoje IP:192.168.0.178 Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2021-02-24 13:42:49 Powód bana: Zmien grafike na 32 bit Nick Admina który zbanował: olek pro skiller xd Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):
×