Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Myis Frag

 • Content Count

  11
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Myis Frag

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Nick w grze:
  LTSM
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Oglądanie Polskiej drużyn CS:GO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój drogi kotku JanieDawidowiczu, zwróć uwagę na poniższy screen i może uda ci się zrozumieć, że nie ze mną, ale z tobą jest coś nie tak. Moje przywitanie to mój pierwszy post na waszym forum, które nie było niczym złym. Ty jako pierwszy mi odpowiedziałeś i jako pierwszy negatywnie.
 2. Mój kontekst mojej prośby o UB jest rozpoznawalny nawet jeśli dla was śmieszny lub niezrozumiały. A ty MiloPL ze swoimi odzywkami to możesz się leczyć. Ja staram się o UB i dlatego proszę moderatorów i UB Support o wypowiedzenie się w tym temacie - adminów nie, ponieważ oni tylko zaśmiecają temat. Możliwe też, że tacy są skoro przyjaźnie nie potrafią się na forum wypowiedzieć + dają złe rady, przez które człowiek może się pogubić na waszym forum. Ten temat poniższy z prośbą o UB napisałem ale nie został uznany jako temat prośby mojej o UB przez brak wzoru mojego: A w tym temacie napisanym dzisiaj jest wzór z prośbą o UB i starałem się napisać go jak najlepiej.
 3. Twój nick z gry: LTSM Serwer: DM+BF2 Twój SteamID: VALVE_0:4:1367765331 i VALVE_0:4:302510419 Twoje IP: - Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Pierwszy ban: 16.11.2023 20:14:54 Drugi ban: 23.11.2023 15:04:12 Powód bana: Pierwszy: Czitujesz Drugi: Aktywny ban Nick Admina który zbanował: Pierwszy: JanDawidowicz Drugi: MiloPL Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione) - Link do bana pierwszego demka: |https://megawrzuta.pl/download/590b225146cb662c050e6c303993d6d3.html| Link do bana drugiego demka: https://megawrzuta.pl/download/808996d060eb32c1e8077cb06566a675.html Proszę UB support o obejrzeniu również tego demka: |https://www.youtube.com/watch?v=wXmGtSSEFr0|
 4. Wypowiedź Darka: Zgodę na grę JanDawidowicz mi zasugerował. DAREK: Owszem mogło. Ale to, że rozpatrzenie zostało tak późno rozpatrzone (tydzień później jest właśnie przez ciebie). Spójrz na to i może pośmiejesz się z tego lub zastanowisz tak jak i wszyscy: https://megawrzuta.pl/download/64ba97c4e35801ffa2e29d3fcbf5f681.html https://megawrzuta.pl/download/121749d7c3267ed86e6e57c5a96884a6.html Jestem niewinny i nigdy nie używałem czitów. Wszedłem na serwer wczoraj i dzisiaj grając na nim, a spójrz od ilu dni czekałem na UB. Same lenie z moderatorów i tak mogę to określić. Czekałem 5 dni na Ub, zagrałem wczoraj i dzisiaj, a wcześniejszych dni ani razu i spójrz, że 2 dni temu wysłałem do ciebie drugą wiadomość, bo nie wiedziałem co mam zrobić i ciebie się doradzałem, a ty nawet nie chciałeś wiadomości przeczytać + prawie każdego dnia widziałem cię na stronie aktywnego. Czekałem na UB, a jako, że go nie dostałem to myślałem, że mogę grać. Drugą wiadomość napisałem do ciebie 2 dni temu, a wczoraj widziałem cię aktywnego. Ja gram uczciwie. Nie miałbym satysfakcji grając na serwerze z czitami. Po cóż miałbym używać czitów. Czy nie jasno się określiłem, że nigdy nie używałem czitów ani wspomagaczy w csie? Tak bezrozumni jesteście, że mówicie, że ja czituje, a w rzeczywistości to z wami jest coś nie tak.
 5. W porządku, tylko czekam już tydzień na wyjaśnienie sprawy, ale jeśli to było za mało, to poczekam i nie wchodzę na serwer.
 6. Skarga: 1. Nick Moderatora/admina: MiloPL + inni moderatorzy, którzy mieli się wypowiedzieć w temacie, który założyłem w sprawie prośby o UB. 2. Data przewinienia: 23.11.2023 (MiloPL) + 16.11.2023 (JanDawidowicz) oraz inni UB Support/Moderatorzy. 3. Powód skargi: Nierozpatrzona sprawa mojego UB i BRAK ZAINTERESOWANIA MOJEGO TEMATU Z PROŚBĄ O UB! + zbanowanie mnie ponownie na serwerze pomimo, że zakładałem już prośbę o UB. 4. (link do tematu): |https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/53460-prośba-o-ub/&tab=comments#comment-241766| 4. Opis: Od początku utworzenia mojego tematu z prośbą o UB starałem się UB uzyskać. Jan Dawidowicz w temacie moim w prośbie o UB zaznaczył, że mogę grać na serwerze i niepotrzebne mi jest UB. Ja jednak poczekałem dodatkowo ale żadnego UB nie uzyskałem od moderatorów i UB Support. Proszę zatem UB Support o ponowne rozpatrzenie mojej prośby o UB.
 7. @JanDawidowicz Nie wiem, czy mogę grać skoro na serwerze dałeś mi bana. Wczoraj sprawdzałem jedynie na wejściu serwera czy mam bana. Wszedłem na serwer tak się składa, że akurat znów fy_pool_day, ale ani jednego fraga nie zdobyłem ani nie wszedłem do gry, więc nie sądzić jako mnie, że sobie grałem. Proszę, aby w tym temacie wypowiedzieli się UBsupport. Nie zamierzam w nieuczciwy sposób wchodzić na serwer (bez bana, a ban aktywny? lol). Chcę aby sprawa została wyjaśniona.
 8. Informacje i szczegóły na temat mojej gry dnia wczorajszego na mapie fy_pool_day, której dotyczył ban, już podałem. Jeżeli admin JanDawidowicz zauważył coś podejrzanego w mojej grze, proszę to napisać szczegółowo. Proszę też UB Support o aktywny udział w tym temacie.
 9. Twój nick z gry: LTSM Serwer: DM+BF2 Twój SteamID: VALVE_0:4:1367765331 Twoje IP: - Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 16 lis 2023 - 20:14:54 Powód bana: Czitujesz Nick Admina który zbanował: JanDawidowicz Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - Mój skromny komentarz (jeżeli można): Jan Dawidowicz nie był przez cały czas na serwerze DM+BF2 fy_pool_day, którego grałem. Możliwe, że ktoś go wezwał np. gracz "ss" którego widać przed wejściem Dawidowicza na spekcie. Żadne ssy nie zostały mi zrobione. Nie grałem najlepiej dzisiaj i widać to na wcześniejszych mapach, które grałem przed fy_pool_day zanim zostałem zbanowany. Obejrzałem całe demko 2 razy i jeżeli ktoś może mi coś zarzucić na tym demku, to od razu ja wskazuję najważniejsze momenty z tego demka: "13:10, 11:02, 10:15, 8:47, 7:12, 6:16, 4:28, 4:04, 3:34, 3:12, 2:16 (pistol), 2:08, 1:58, 1:27" które mogą być dla admina podejrzane. Dla mnie takie akcje to nic niezwykłego - zwykłe strzelanie w kółko z krowy. Trenowałem to już nie raz grając z botami na NS. Jeżeli dziwicie się temu, dziwić się możecie, ja czitów nie używam i nigdy nie używałem grając w csa na serwerach i z botami. To, co na tej mapie zostało dzisiaj przeze mnie pokazane, to nie jest nawet to, co gdy byłoby jak miałbym więcej odznak na serwerze. Dzisiaj grałem bardzo słabo i nie na moje możliwości. Ośmieszacie się tym, że mnie banujecie, ale to dlatego, że nie wiecie, że strzelanie w kółko do przeciwnika jak zdawać by się mogło dla kogoś udawanie aima bez aima jest możliwe. Otóż możliwe jest, ja to na tej mapie to pokazałem. Kto mi nie wierzy, to jakby nie wierzył w to, że nawet nowi gracze mogą zaskoczyć czymś, co inni nie potrafią. Jeżeli oprócz wzoru, który jest przeze mnie przedstawiony, należy umieścić coś jeszcze to proszę mi o tym powiedzieć, jak i również jeżeli we wzorze napisałem coś nie tak, proszę mi o tym napisać - każdy może się pomylić.
 10. Widzę Dawidowiczku, że jesteś chory na głowę. Życzysz mi, żebym pękną grając na waszych serwerach. A skoro z JanemDawidowiczem coś nie tak, to i na waszych serwerach - taka prawda, jacy admini, opiekuni serwera i moderatorzy, taka atmosfera na forum i na serwerach.
 11. Gram u was pierwszy raz i nie mam zwyczaju używać wspomagaczy ani czitów i nigdy ich nie używałem grając w counter-strike.
×