Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

perf...mastered

 • Content Count

  152
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Nowy

About perf...mastered

 • Grupa Użytkownik
 • Others Użytkownik

Profile Information

 • Skąd:
  WOLBÓRZ
 1. niestety demka nie dodam iż HLTV się zawiesiło w tym czasie i nie ma filmików, ale rzadko się mylę, więc bez ściemy mi tutaj ze nic nie miałeś, bo latałeś celownikiem idealnie po ścianach za graczami. H@ niech zadecyduje.
 2. jestem na nie, ja też straciłem parę odznak.
 3. to żadna tajemnica -dieta podczas cyklu (podstawa) -białko serwatkowe " Ostrowia WPC 80 " 900 g cena 39,90 -na podniesienie testosteronu "TRIBULON" wzrost siły 50zł -monohydrat kreatyny "TREC Creatine FC Micromized Mesh kreatyna 400k" cena 60 zł no i podstawą jest właściwy trening.. im częściej ćwiczysz spalasz mięśnie, zamiast powiększać go zmniejszasz go. cykl trwa 6 tygodniu zależy od twojej wytrzymałości możesz go ciągnąć dłużej. obliczasz ile potrzeba ci suplementów diety na cykl kupujesz i ćwiczysz.! "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ ! LICZY SIĘ BICEPS! "
 4. waga:82 kg biceps:37 cm rekord w wyciskaniu na płask 120 kg efekty po cyklu! zachęcam ; ) macie pytania piszcie ! Wybaczcie że w takich rozmiarach zdjęcia ale w dużych rozmiarach tracą jakość nie wiem czym to jest spowodowane. : | Ja się nie wstydzę swojego ciała i nie chodzi mi o to by nim tutaj szpanować tylko pokazuje co można osiągnąć !
 5. Siema o to kolejny roundsound. ! zauważyłem że spodobała wam się moja muzyka ; ) w folderze znajdziecie tytuły utworów. A Pectrusa proszę o zmianę rs bo ten już się znudził rs_by_ace 2.rar
 6. weź to starocie do kosza zarzuć...
 7. dzieki ; ) podoba mi się; ) jeszcze raz dzięki za fatygę ; ] bystry facet jesteś ; )
 8. Bardzo sympatycznie to wyszło, ale szkoda że twarz nie widoczna po niżej też miałeś świetny pomysł ale żaden mi nie spasował do końca chodź są bardzo interesujące, a więc dodam Ci inne zdjęcie jeżeli z tym były problemy. http://www.speedyshare.com/files/30531881/ace.jpeg .. na tym zdjęciu jestem w różowej koszuli łepek za mną z obdartym ryjem jest zbędny jak i moja dziewczyna również więc proszę o obcięcie mnie do o koła i wklejenie na jakieś tło ; ) reszte pozostawiam Ci ; p wydaje mi się że z tym zdjęciem nie będzie problemu bo jest kolorowe ; ) a jeszcze jedno, dodałem jesden z tych avatarów do steam i niestety obrazek wychodzi troszki za mały iż po dodaniu zdjęcia do okoła jeszcze wypełnia czarne tło, gdybyś mógł to zrobić w większym rozmiarze było by fajnie wszystko wypełnione sam możesz porównać jaką wielkość dodać, by avatar na stem wypełniał swoje miejsce
 9. 1. Sygnatura/Avatar:http://www.speedyshare.com/files/30519476/4a24003620.rar 2. Tło :dobierz sam 3. Napis : ace (fajnym drugiem) Jak byś mógł to obetnij tło do okoła mnie i podstaw jakieś inne.. sam dobierz jakie ; ) stawiam na twój gust ; )
 10. heh ty po pięćdziesięciu godzinach dopiero w top 15 ja jak byłem w formie to po trzech dniach byłem w top nie no ja jestem zaa ; ) pozdr.
 11. Moim zdaniem czysty nie widać tu aima jakiegoś ja też tak wiele razy zabijałem.
 12. perf...mastered

  nowy rs

  Witam, dodaje nowe kawałeczki piosenek do rS, które pasowało by zmienić ; ) może wam przypadną do gustu ; ) oceniać.! http://www.speedyshare.com/files/30475395/rs_by_ace.rar
 13. Takich rzeczy się nie robi to nie fer wobec innych graczy. Zabijaj do tond aż osiągniesz odznaki jak inni to nie takie proste. chłopak się namęczył teraz ma z tego jakieś korzyści.. tak nie można. jestem na NIE. pozdr
 14. next jeżeli marzysz o takiej muzyce na serwerze to sciągnij sobie program mp3cut i z każdej piosenki wytnij jakiś fajny kawałek. po tem spakuj i dodaj bo tak to pectrus nie ma czasu na takie rzeczy.
×