Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Kilka propozycji ode mnie.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale chce żeby na serwerze było trudniej i żeby gracze w końcu nauczyli się grać zespołowo. Po pierwsze, włączyć Friendly Fire i nauczyć korzystać się z radaru. Wyłączyć show all players, tzn. chodzi mi o to, żeby drużyna przeciwna np. TT nie mogła podglądać graczy z CT po zginięciu. Moim zdaniem poprawi to trochę serwer i może zmobilizuję graczy do większego ogarniania, co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie mam nic do gadania jeżeli chodzi o tą sieć serwerów, lecz jestem stałym graczem tego serwera i wiem, że taka zmiana przyniosłaby same korzyści. Jestem zdecydowanie pozytywnie nastawiony do tej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym sie przychylal do tego - gralo by sie troszke lepiej :)

oczywiscie na poczatku bylo by wiele dyskusji nt. : patrz na radar , idz grac w quake'a jak nie odrozniasz modeli itp

ale mysle ze koniec koncow przyczynilo by sie to do podniesienia poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max, właśnie do tego chce doprowadzić, ten kto gra na ONLY dd2 widzi jak niektórzy gracze lamią, że się nawet patrzeć na to nie da. Można by było wgrać również plugin, który banował by daną osobę automatycznie po zabiciu, lub zranieniu 3-4 graczy w jednej rundzie, lub całej mapie - to mobilizowało by graczy do korzystania z radaru i uniknęlibyśmy specjalnego zabijania kolegów z drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki plugin był by dobry, lecz trochę mniej surowszy. Np. ile hp zabierzesz twojemu towarzyszowi z drużyny, tyle sam stracisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plejer z tego co wiem takiego pluginu nie ma, trzeba by było napisać go samemu, a ja już straciłem doświadczenie jeśli chodzi o pluginy bo nie bawiłem się w nich od kilku lat :)

Bardzo dobrze, że plugin będzie surowy - dyscyplina, dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina, to jest podstawowa rzecz, która powinna panować na każdym serwerze.

Widzę, że każda osoba wypowiadająca się w owym temacie, więc nie zostało mi nic jak przedstawienie mojej propozycji Administracji. Poczekamy jeszcze trochę, może ktoś się jeszcze wypowie, a jeśli nie to proszę uprzejmie o zamknięcie tematu.

 

@DOWN

 

O takim pluginie mówiłem od początku...

/Facepalm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki plugin ze w momencie kiedy zabijesz kogos z teamu specjalnie - wywalajac do niego caly mag. to osobie zabitej wyskakuje opcja do zbanowania cie - i moze cie zbanowac na 2h :D to by bylo najlepsze wyjscie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dobra sprawa i nie bylo by problemow:D dobry plugin:D.dzis gralem na serwie gdzie bylo cos takiego i kazdy uwazal zeby nie zabic kogos z teamu.Dobry temat sie otworzyl:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Wam się tylko wydaje. Na serwie zapanuje chaos jak włączę ff ( tak włączę, to nie plugin). To jest dobre jak na serwie są normalni ludzie, wejdzie kilka dzieci i po 2 min mamy pusty server bo będą nawalać w swoich.

Co do widzenia po śmierci przeciwnej drużyny to to mogę zmienić. jak tylko serwery wrócą do normy (jutro) to się tym zajmę.

zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×