Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Petrus

 • Content Count

  12,319
 • Posts on chatbox

  1,736
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,272 Władca postów

About Petrus

 • Grupa Administrator
 • Others UB Support
 • Rank
  Administrator
 • Birthday 10/16/1990

Contact Methods

 • gg:
  5581020
 • Steam ID:
  0:0:25602260

Profile Information

 • Nick w grze:
  Petrus
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Piotr
 • Skąd:
  Krzeszowice
 • Zainteresowania:
  sport, informatyka, inżynieria, zoologia

Recent Profile Visitors

16,131 profile views
 1. Zły dział oraz niekompletny wzór. Proszę złożyć skargę w odpowiednim dziale według wzoru. pozdrawiam
 2. Brak UB. Odczekaj na koniec kary i zmień postępowanie. Więcej tutaj:
 3. Więc po co ten temat? Skoro zdajesz sobie sprawę, że wyzywając kogoś na komunikatorze wpływasz również negatywnie na społeczność serwera jak i cheater, którego wyzywasz... to po co skarga. @Wojtasen97 popraw proszę kulturę. Rozumiem, że denerwują Ci zachowania innych graczy, ale wyzywając oddziałujesz na innych w ten sam sposób co cheater na Ciebie. Skarga odrzucona. ps. @zarowa :D @JanDawidowicz Proszę nie cytować wulgarnych wypowiedzi na forum.
 4. Alleluja!Alleluja! Z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Wszystkim związanym z Naszą siecią najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, ciepła rodzinnego oraz spełnienia wszystkich marzeń. Smacznego jaja oraz mokrego dyngusa! ps. Temat otwarty do składania życzeń
 5. Wyślij mi proszę zrzut ekranu z treścią SMS, na PW w rozpoczętym już wątku. Sprawdzę poprawność kodu, zaczniemy od tego.
 6. Raczej nie. Boty zapisuje z przedrostkiem [BOT], natomiast gracz po zalogowaniu otrzyma normalny nick. Problem będzie gdy będą jednocześnie na serwerze, gdyż drugi dostanie nick z dopiskiem (1).
 7. Hej, Same nazwy można pobierać po prostu z grupy Zasłużony: https://cs-kopytko.pl/index.php?/search/&type=core_members&group[34]=1&csrfKey=4dcd3f15feea41e55caec14ff3109a3f Oczywiście dodatkowe propozycje mile widziane, gdyż to w końcu tylko nazwa "bota". Nie wiem dokładnie jak będzie z zapisem statystyk, gdyby w trakcie ktoś zechciał grać na tych nickach. Powinny jednak zapisywać się oddzielnie. Dodałem na razie jedną nazwę Drew Stratford, pozostałe musze zweryfikować jeszcze czy ktoś na nich nie gra. Prośba o wypowiedzi.
 8. Podanie zaakceptowane. pozdrawiam
 9. @edit 7.02.2021 Ranga odebrana. Ostatnio na forum w listopadzie 2020.
 10. Ogarnij, bo dostaniesz warna za spam. Temat skargi nie służy do tego, aby wyjaśniać jak rozwiązać test na 32 bity. W przypadku testów sytuacja jest 0-1, albo się rozwiązuje test pozytywnie, albo negatywnie. Test działa na pewno prawidłowo. Jeżeli ktoś ma złe ustawienia, złą wersje CS, nie umie rozwiązać testu to tylko i wyłącznie w jego interesie jest ustalenie co robi źle. Jest masa tematów dotyczących testu na 32-bit u nas na forum oraz google, wystarczy poczytać. Temat zamykam do czasu rozpatrzenia skargi. @edit Z uwagi na niewiarygodną niską kulturę @i like pussy jaką wykazał w rozmowie prywatnej skarga powinna zostać odgórnie odrzucona, jednakże reasumując: 1. Skarga na bana za wykonywanie testów na 32-bit - odrzucona. Wykonuj testy. Jeżeli nie wiesz jak - google.pl (odpowiedzi podane na tacy w powyższych postach). 2. Skarga na wyzwiska ze strony @DawidXPL częściowo słuszna, choć jej zakres merytoryczny troszeczkę odbiega. Po pierwsze większa część skargi dotyczy okresu, gdy oskarżony nie był adminem. Ewentualny brak kultury został przeoczony podczas procesu rekrutacji, jednakże wyszło by to na pewno podczas weryfikacji podczas normalnego podania. Niemniej jednak ranga testowa właśnie jest po to, aby takie rzeczy częściowo wyłapać. Ponadto skarga napisana w ostatnim dniu archiwizacji logów, przez co dokładna weryfikacja została lekko utrudniona. @DawidXPL 1. Sytuacja jeszcze jak nie miałeś flag. Masz problem z graczem, admin siedzi na spect. Jakiś gracz dominuje serwer, to po co się spinasz, skoro nawet admin pisze, że gracz czysty (demko 2) ?. 2. Wyzwiska, kłótnie, prowokacje nie będą tolerowane. Obecnie od czasu podania jest trochę w tym zakresie lepiej, jednakże kolejne zasadne demko lub weryfikacja w logach poskutkują utratą admina. Dodam tylko od siebie, że zabawa tsay jest zakazana. Prywatne rozmowy na tym kanale są zakazane. Unikaj również pogaduszek z graczami na u@. Wątek ewentualnego MC @Olek pro skiller xd zostanie rozpatrzony zaocznie. pozdrawiam
 11. @topic Propozycja odrzucona. Od sprawdzania admina jest ranga testowa oraz szybsza lub bardziej dokładna weryfikacja podania. Osoby z częścią flag będą wprowadzać zamieszania np. gdy będą jedyni jaki admini, a pojawi się odpał. Poza tym flagami typu kick, slay można również zaszkodzić niewłaściwie lub perfidnie ich wykorzystując. Część osób żyje w idealnym świecie, w którym nadal działają komendy amx_destry, ban na cfg itp. Tego typu pluginy były dobre w 2k10, a nie teraz (99% akcji jest nieskutecznych).
 12. Na chwilę obecną propozycję odrzucam.
 13. Proszę uważać na słowa. Na forum również można dostać warna za wulgaryzmy. 1. Odnośnie bana za grafikę. @i like pussy dostałeś bana, gdyż błędnie wypełniałeś testy. Admin prawidłowo wykonał 3 testy w odstępach czasu. Wykonuj testy. Admin powinien odpuścić jeżeli wykonasz go poprawnie. @Olek pro skiller xd wykonujemy min. 3 próby w przypadku negatywnych testów. Sytuacja w jakiej je robimy również może zostać zweryfikowana. Proszę wykonywać je wyłącznie gdy gracz ma szanse je wykonać np. podczas respawnu, nigdy w środku akcji. 2. Wyzwiska @i like pussy podaj proszę dokładną datę (dzień, godzina) z w/w wyzwiskami. Nie wszystko obejmują logi na stronie, a na serwerze nie mogę się tego doszukać. Na chwile obecną: @DawidXPL za bardzo dyskutujesz na chat z graczami. Według mojego zdania powinieneś być bardziej opanowany i nie wdawać się w konflikty słowne w ferworze dyskusji. W pośpiechu piszesz info prywatne z admin chat lub ogólnego chata również na tsay. Jest to niedopuszczalne. Nie komentuję zachowań zanim dostałeś admina, gdyż nie jest to tematem skargi.
 14. Proponuje dwie lokalizacje Proszę się zaznajomić, będzie mniejszy chaos. 1. 2.
 15. Serdecznie zapraszam na Fotkę społecznościową w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00. Serwer DD2: 54.38.199.195:27015 Serwer od ~20.00 - 20.20 będzie wyłączony z tradycyjnej rozgrywki. Prosimy o uszanowanie tego i pozowanie do zdjęcia
×