Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Petrus

 • Zawartość

  12152
 • Shoutbox

  1600
 • Wpłaty

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2103 Władca postów

O Petrus

 • Grupa Administrator
 • Inne grupy UB Support
 • Tytuł
  Administrator
 • Urodziny 16.10.1990

Contact Methods

 • gg:
  5581020
 • Steam ID:
  0:0:25602260

Profile Information

 • Nick w grze:
  Petrus
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Piotr
 • Skąd:
  Krzeszowice
 • Zainteresowania:
  sport, informatyka, inżynieria, zoologia

Ostatnie wizyty

10568 wyświetleń profilu
 1. Bez kitu, co Wy Jej radzicie.... xDD
 2. Według mnie jeżeli jest zakaz handlu jakimś towarem to nic nie wskórasz, chyba że zgłaszając sprzedawcę podkopiesz również dołek pod sobą. Wszystkie inne towary zakupione w sieci mamy prawo zwrócić w ustalonym terminie... Oczywiście rzeczywistość to weryfikuje, gdyż ciężko zgłaszać kogoś robiąc sobie przy tym masę problemów za często parę złotych. Polecam jednocześnie tutaj Allegro. Ostatnio poprawiła się (o ile można to tak nazwać) ochrona kupującego.
 3. Po konsultacjach postanowiliśmy odrzucić propozycję. Jeżeli widzicie łamanie regulaminu przez gracza lub admina, a zależy Wam na dobru serwerów CSK to należy składać skargi. Proszę nie traktować tego w sposób negatywny. Bierne przyglądanie się łamaniu zasad negatywnie wpływa na serwer, a przez to na ilości graczy. Ekipa serwera nie zawsze może wyłapać wszystkie incydenty, dlatego liczymy na pomoc w tej kwestii. Odnośnie pochwał lub jeżeli chcecie złożyć skargę anonimowo (poza forum) zapraszam na PW/Steam.
 4. Petrus

  Nie lubię tego

  Zmieniliśmy delikatnie układ reakcji oraz została dodana pozycja "Nie lubię". Nie przyznaje ona negatywnych punktów. Nie wykluczam w przyszłości kolejnych zmian w tej kwestii. Jeżeli macie fajne pomysły odnośnie nazw lub emotikon zapraszam na PW.
 5. Petrus

  Snapki

  Brak zainteresowania, temat zamykam.
 6. Petrus

  Awanse/degradacje

  Są już działy związane z aktywnością adminów, zgłaszaniem nieobecności oraz wyłącznie dla adminów sprawy związane z degradacjami. Propozycja odrzucona!
 7. Moim skromnym zdaniem jest Nas jeszcze zbyt mało, aby organizować ogólnopolskie spoty. Oczywiście temat zapewne powróci w bliższej lub dalszej przyszłości. Na chwilę obecną oczywiście nikogo nie zniechęcamy, wręcz zachęcamy do integracji społeczności cs-kopytko.pl. Mile widziane zdjęcia ze spotów, którymi chętnie podzielimy się w mediach społecznościowych oraz na forum.
 8. Petrus

  zombie mod

  Przemyślimy temat. Na chwile obecną propozycja odrzucona!
 9. Na chwilę obecną temat zamykam. Jeżeli ktoś dysponuje czasem, który chciałby poświęcić dla sieci (temat mixów/ligii itd.) to zapraszam na PW po więcej info.
 10. Petrus

  Grafika

  Jeżeli ktoś posiada działający poprawnie taki plugin i udostępni do testów to zapraszam na PW.
 11. Kilka dni temu rozgrzewka została zmodyfikowana. Obecnie gramy losowo na noże lub pistolety. Chcielibyśmy poznać jeszcze Wasze pomysły odnośnie muzyki podczas rozgrzewki. Jakie nutki proponujecie?
 12. Petrus

  Propozycja

  Również uważam, że csgo mod w obecnej sytuacji to zły pomysł. Niebawem zostaną wprowadzone dodatkowe modele, oczywiście dla graczy VIP. Propozycja odrzucona.
 13. Witajcie! Jak już pewnie zauważyliście zmieniliśmy nieco działy oraz rangi związane z funkcją admina na serwerach CS 1.6 - już tłumaczę. Rekrutacja na adminów testowych pozostaje bez zmian. Wymagania są mniejsze niż na standardowego admina oraz można otrzymać rangę na jednym wybranym serwerze, na którym oczywiście najwięcej się przebywa. Decyzję podejmuje administracja sieci. Czas próby trwa w takim przypadku 3 tygodnie, po których kandydat otrzymuje zezwolenie na złożenie podania na normalnego admina lub degradację. Równocześnie będzie prowadzona rekrutacja na stanowisko "Admin CS 1.6" z uprawnieniami na wszystkie publiczne Nasze serwery tej gry. Wymagania są nieco bardziej wygórowane. Spełnienie wymogów będzie szczególnie ważne, gdy potencjalny admin ubiegać się będzie o rangę z pominięciem rangi testowej. Weryfikowany obowiązkowy czas gry w ciągu tygodnia będzie sumowany ze wszystkich serwerów. Z uwagi na globalne podejście do nadawania uprawnień wymagane będzie w miarę możliwości reagowanie na zgłoszenia alarmowe ze wszystkich serwerów. Przy okazji serdecznie zapraszamy do składania podań osoby, które znają się na rzeczy i chcą pomóc rozwijać serwer.
 14. bind k "+voicerecord"
×