Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kropka(.)

Błąd przy wchodzeniu na server

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś zauważyłem błąd(tak mi się wydaje) na serverze call of duty. Problem jest tego typu że mi i moim znajomym przy próbie połączenia się z serverem wyskakuje błąd: "This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client."

Nie mam zielonego pojęcia jak sobie z tym poradzić... Myślę, że trzeba wgrać jakiegoś patcha do c-sa albo coś... Bo według mnie ktoś zaktualizował klient servera a my mamy jego starą wersję w c-s.

 

Ktoś doradzi, pomoże?

Macie może takie same problemy?

 

Pozdrawiam

.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci poradze...idz do mediamarktu/tesco/carefoure/saturn czy innego sklepu gdzie jest dzial GRY KOMPUTEROWE i kup sobie za 39.99pln orginalnego cs'a :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAX co prawda gram teraz na c-s non steam i tam sobie właśnie "pykam" na kopytku, ale mam jeszcze steama kupionego i zainstalowanego ale nie gram na nim bo musiałbym wszystkie lvl od nowa wbijać:P

 

Także wydaje mi się że to nie problem z oryginalnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze granie na steamie bylo by najlepszym rozwiazaniem twojego problemu - a levele co tam dorobisz sobie na drugim koncie a nie bedziesz mial problemow z update'ami

 

a tak na marginesie PETRUS juz napisal ze postara sie do wieczora ogarnac zeby NS'y mogly tez grac - bo narazie servery staja powoli na nogi po hacku.

Czyli cierpliwosci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to git:]

A temu na steamie nie grałem bo mi się nie chciało c-sa ściągać:] no ale teraz już jestem do tego zmuszony więc zrobię to:P

 

Dobra to ogarniajcie tam ;)

I czekam na dobre wieści:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziomy zapisuje na nick, także wbijaj na steam bez przeszkód.

 

niestety nie zależy to ode mnie kiedy serwy zaczną działać. Gość z serwerowni mówił, że może dziś się uda przywrócić backupy z wczoraj, ale najprędzej dopiero jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Niesamowite, że mimo braku pluginów na serwerze only dd2 ciągle gra 10+ osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, ostatnio chcialem wbic na dd2 only i byl pełny .:D

a mam takie pytanie czy statystyki sie wyzeruja jak sie naprawi server . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×