Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DaVincI

Zmiana konieczna!

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie widze ze serwer wg nie jest oblegany przez graczy, totalna klapa...

Mam wiec pomysl zeby zmienic go.Mozna by zrobic serwer na ktoreym beda dwie mapy np dust2 i inferno na przemian oczywiscie, raz ta raz ta.To sa dwie mapy ktore sa lubiane przez graczy i wydaje mi sie ze serwer moze ruszy z miejsca.Oczywiscie nie upieram sie przy tych mapkach.mozna zrobic jakies glosowanie na dwie wybrane mapy.daje pomysl bo wydaje mi sie ze moze cos dac:)

pozdro czekam na komentarze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się :) Znam pewną sieć w której jest serwer 20 + 1 slot dust2/inferno/nuke i jest pełny 24/7. W innej sieci wiem też że jest serwer only inferno 24 slot i też jest pełny 24/7.

Chodzi o to że serwery only dd2 wychodzą z mody, zaczynają się nudzić graczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiesz mi to jak będziesz chciał na niego wbić przez pol h i nie będzie slota :D Bo ludzie mi tak płaczą, że od 20 minut z servera nikt nie wychodził i jest 18/18 xD

 

po1. Nie ma co patrzeć, że na innej sieci jest full to u nas też tak będzie. To nie ma nic do tego.

po2. kokoszka płaci za niego i zdeklarował się go rozkręcić. Więc dla mnie on jest neutralny.

po3. Server TP jest only esl maps (nuke/d2/inf/train/kejbul). Co prawda nie wiem czy go nie zlikwiduje, ale puki co jest ! a może nawet go przeniose na shooters i zostanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka rozumiem ale jednak jakby sie nie udalo rozkrecic mozna sprobowac zrobic taka zmiane byc moze przybedzie graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby powstał BF2/FFA Też popularny server i do tego odznaki też ludzie kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 M3t!u +1 xD

 

cały czas byłem za BF2 bo ten mod jest oblegany przez a zm 12 slotow ? za mało troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam tak śpieszno do tych nowych serwerów... Najlepiej najpierw rozkręcić te, które już mamy. Z czasem nowe serwery będą się pojawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczkajmy jeszcze troche moze kokoszka rzkreci serwa a jak nie to proponuje zmieny i mozna zrobic glosowanie co do serwa.

 

uwazam chyba temat za zamkniety jak narazie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×