Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
~MaT

Problem

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarwałem dzisiaj nocke, grałem właśnie na tym serwerze i powiem wam, że od 1:00 do 5:00 rano grało ~10 osób, fajna atmosfera kupe śmiechu, niestety przez ten czas przewinęło się stado cziterów, i nie chodzi mi tylko o ns'y. Było również pełno graczy na steami używających aima. Przez noc nie ma żadnego adma i ludzie wychodzili i narzekali że sieć do d... że pełno czitów tylko gra itp. (a jak wiecie nocami grają Ci bardziej ogarnięci gracze) Inni stali bywalcy mówili że wgl admini rzadko zaglądają na only dd2, i że tylko na ffa siedzą. Chciałbym jako rozwiązać ten problem ponieważ wasz serwer mógłby być full 24/7 tylko musicie znaleźć kogoś kto przypilnuje porządku zarówno w dzień jak i w nocy.

To tyle. Przekazałem co chciałem przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolo co Ci mówił, że nie widuje adminow na dd2 to ma chyba jakiś kompleks. Non stop gra 1-3 adminów, a że nie ma o 3 w nocy admina no to szczerze mówiąc nie dziwie się bo normalni ludzie o tej godzinie śpią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale są serwery typu Puchatek, HashJama one są full 24/7.

Myślę że jeśli Twoje serwery były pełne 24/7 to byłby już jakiś sukces :)

Tylko nocami trzeba też ogarniać czitów.

Powiedz mi czy jest jeszcze możliwość że za reklamę dostanę adma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi adminami ffa to rzeczywiście masz złego informatora... ostatnio jak grałem było 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na dd2 zawsze jakis admin sie znajduje a jak nie to ludzie maja kontakt to admina, pisza i wchodzi... a ze w nocy nikt nie siedzi to sie nie dziwie ;D tak jak Pietrek powiedziel "normalni ludzie spia o tej porze" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×