Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WjG Papi

UB >WjG< Papi i ss'y

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: >WjG< Papi

Twój SteamID/IP: 85.222.86.15

Kiedy zbanowany 23.02.2011r 15:15:11

Powód bana: Czity

Nick Admina który zbanował: Twoj Sufit To Moja Podloga

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - http://www.speedyshare.com/files/27035187/Pulpit.rar

Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie na waszym serwerze, zabilem admina Twoj Sufit To Moja Podloga, i nagle zaczal mi robic SS'y i bal mi bana. Screeny wrzucone, prosze o rozpatrzenie mojego tematu i jak najszybszy UB. Dzieki i pozdrawiam >WjG< Papi _/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssy byly zrobione o 15:15 ty masz 1 modyfikowany o 15:38 2 o 15:40 a 3 o 15:41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra koksie powiedz mi gdzie ty widzisz ten czas ?:)

 

[ Dodano: 2011-02-23, 16:09 ]

a jesli nawet byly modyfikowane o tej godzinie to w czym problem? po 1 mam wolnego kompa, po 2 mam 30 min na wrzucenie ss'ow na forum, a po 3 Twoje zdanie mnie gówno obchodzi za przeproszeniem, czekam na posta od Admina ktory dal mi bana. Na tym koncze rozmowe z Toba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trudno zobaczyc date modyfikacji?

co masz na swoja obrone

 

 

btw ja jestem adminem i nie jest tak jak mowisz ze mnie zabiles i odrazu ssy tylko kilkukrotnie cie sprawdzalem , nie podejmuje pochopnie decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny ;) dobra zamykam temat z Toba.

 

[ Dodano: 2011-02-23, 16:11 ]

a Admin jaki mial powod zeby dac mi bana? za dobry bylem dlatego to zrobil? bo go zabijalem? pzdr czekam na posta od tego wlasnie Admina ;)

 

[ Dodano: 2011-02-23, 16:38 ]

I teraz czekać nie wiadomo ile bo "admin" nie ma nawet zamiaru wejsc na forum. Dajac bana powinien siedziec na forum i czekac na ss'y...

 

[ Dodano: 2011-02-23, 16:44 ]

Dobra jestes admine, sprawdziles mnie kilkukrotnie, zrobiles ssy i co? jest cos na tych screenach? bo wedlug mnie nic tam nie ma. czekam na UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles dzialasz mi na nerwy juz.myslisz ze jestes jakims bogiem ze wszyscu maja czekac na to co zrobi jasnie pan?!! wrzuciles ss dales prozbe o ub i czekaj laskawie paniczu bo twoje teksty sa juz zalosne i nie jestes tu ponad zadnym adminem wiec zwazaj na slowa bo naprawde zalosne to juz jest.Jesli admina nie ma i ub dalej nie masz to ludzie maja wazniejsze sprawy niz twoje ub!! kazdy ma swoje zycie i nie bedzie siedzial calymi dniami na forum.Moze i ss sa czyste ale ja bym ci nie dal ub bo to jak piszesz i sie wyrazasz do ludzi jest uwlaczające...

Pomysl nad soba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa? a ty myslisz ze kupiles admina albo dostales za cos to jestes kims? jestem czysty i chce ub i reszta mnie nie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo za takie odzywki to ub bym nie dal :<

bo zapewne i tak dostanie znow bana za kulture ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssy mają różną datę modyfikacji jak już ktoś wspomniał. Nie obchodzi mnie to czy zrobiłeś to umyślnie czy nie. Jeżeli nie to niepotrzebnie otwierałeś je w paint.

 

Temat do zamknięcia

 

Co do admina:

 

Twój sufit... otrzymuje 1/3 za te ssy. Robisz ssy i żyjesz aktualnie?jaja sobie robisz? co na nich chciałeś zobaczyć skoro nie masz pewności czy ktoś tam w ogóle był?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×