Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Espinoza

UB Jey. [ns]

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jey. [ns]

Twój /IP: 78.8.13.119

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 02.03.2011 21:19

Powód bana: Nie było napisane.

Nick Admina który zbanował: Crova~

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): http://www.speedyshare.com/files/27174576/ss.rar

Opis sytuacji: Gram gram i nagle ss mi robi, co tu dużo opisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak chodzisz i jezdzisz po scianach, szczegolnei jak widze ze jest tam pare osob, chcesz tam wbiec a nagle sie cofasz i tak za kazdym razem, to mam prawo zrobic Ci ssy. gdybys gral na sluch to juz dawno wiedzialbys ze jest tam kilku graczy, a Ty zawsze sie cofasz jak juz troszeczke sie napatrzysz przez ta sciane. tak samo jak celujesz, dziwnym trafem jesli ktos juz tam jest i wyjdziesz to celownik zawsze masz na kims, jeszcze nie widzialem zebys go mial obok czy w inna strone.

 

moze i jestes czysty, ale ja bez 3 ssa nie odbanowalbym Cie. 1 i 3 ss sa dokladnie takie same, dokladnei tyle samo waza i sa dokladnie zrobione w tym samym czasie, jak wrzucisz tego 3 ssa to ok, chociaz to i tak Petrus rozwazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo, przecież ja nic nie pisze ze nie miałem prawa/powodu..

 

Taka Twoja rola na tym servie..

Po prostu dałem co miałem.

Gram już trochę tutaj, top7 i raczej nikt mi nie spamował wh ani nic..

Ty zrobiłes ss nie mam nic przeciwko..

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuni, jak graliśmy razem to było 3 adminów Ty, eOrkstra czy jakoś tak i sufit, co sobie troche razem popisliśmy złościwie. Miałem staty 11-1 i raczej nikt mi nie spamował ze mam wh.

Wrzuciałem co miałem, róbcie jak uważacie, albo nastepym razem demko będzie rozwianiem i ss. :P

Jak chcecie.

Chills. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jey, myślałem, że jesteś czysty, ale się myliłem już 2 raz jest taka akcja, że nie masz ss, albo masz 3 takie same. Proszę o stałe zbanowanie gracza, ponieważ widziałem jak gra i jestem w 100 % pewny, że ma WH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×