Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
z!elony

Dział

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was użytkownicy !

Wpadłem na pomysł, aby przy każdym subforze serwerów założyć dział " Administracja "

W takim dziale każdy administrator miałby temat ze swoim nickiem i gracze wypowiadali by się na temat danego administratora, pozytywnie, lub negatywnie.

To co widziałem przed chwilą na serwerze przechodzi ludzkie granice, nie wiem jak można być takim idiotą, nie będę tutaj mówił kto, bo nie jestem żadnym frajerem.

Gdyby był taki dział Petrus wiedziałby jak admini wypełniają swoje obowiązki, czy grają na serwerze itp.

Na forum jest dużo użytkowników odwiedzających często forum, a każdy chciałby się czegoś dowiedzieć o danym administratorze. Jest to kilka minut roboty, nawet nie - a może to na prawdę pomóc w funkcjonowaniu serwerów. Mam nadzieję, że ta propozycja jest godna uwagi i mam nadzieję, że będzie wcielona w życie forum.

Jak sami widzicie Petrus ma mało czasu i jeśli chcemy napisać mu, że ten admin to, a tamten to, to chłopak nie będzie miał już miejsce w skrzynce PW.

H@ mógłby również wyznaczyć osoby, które oceniały by umiejętności admina i po komentarzach innych użytkowników wyciągały wnioski. Osoba taka mogła by później zgłaszać H@ na PW, że dany administrator spisuję się wyśmienicie, lub do bani (zależy od osoby będącej administratorem).

Osoba grająca często an COD-MOD mogła by być tzw. pomocnikiem w dziale serwera COD-MOD itd.

Co wy na to drodzy użytkownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jest to bardzo dobry pomysl. Czesto admina maja ludzie, ktorzy nie powinni go miec. Jedni banuja za darmo, a inni w ogole, a powinni.. Dzieki temu bedzie mozna ocenic, czy dana osoba nadaje sie na administratora, czy nie. Oczywiscie do pewnego stopnia powinno sie sprawdzac "prawdziwosc" danych opinii, zeby nie bylo, ze ktos cos mowi, a jest to nie prawda i dany admin ucierpi albo zostanie wywyzszony sposrod innych, a tak nie jest :D tyle ode mnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale prawo głosu mają również inni administratorzy i każda oskarżona bezpodstawnie osoba ma prawo do odwołania - myślę, że to wypali.

Miejmy nadzieję, że nie mamy tutaj użytkowników, którzy za 3 eski na NK dadzą pozytywny komentarz. A jeśli tak jest to można wyznaczyć również zaufane osoby z każdego serwera po 4 do oceniania administracji.

Ostateczne słowo/zdanie należy do Petrusa, poczekajmy na jego wypowiedź a wszystkiego się dowiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że temat dawno nie był komentowany dlatego chce się włączyć w dyskusję i go przy okazji odświeżyć. Ja jestem jak najbardziej za wprowadzeniem czegoś takiego mam nadzieję, że petrus rozpatrzy to pozytywnie czekam na wasze wypowiedzi i czekam na opinię petrusa...;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×