Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PuLL.

 • Content Count

  626
 • Posts on chatbox

  778
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Profesjonalista

About PuLL.

 • Grupa Użytkownik
 • Rank
  Smile MOTHAFUCKA!
 • Birthday 01/05/1999

Contact Methods

 • Skype
  kacpergrzybowski
 • gg:
  47861832
 • Steam ID:
  0:1:51329488

Profile Information

 • Nick w grze:
  Greedy
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Imię:
  Kacper
 • Skąd:
  mam wiedzieć...
 • Zainteresowania:
  CS,LOL,BMXXXX <3 LASEECZKI Xd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PuLL.

  Temat

  Dziś to jutro, lecz na innym levelu posłuchaj mojego przekazu przyjacielu daję ci szanse jako jednemu z niewielu. Posłuchaj mnie, jeśli dziś popełnisz błąd to jutro, spotka cię odosobniony ląd to tak jakby poraził cię prąd. Bezlitosny prąd płynie przez twoje ciało, jest jak morderca któremu zawsze krwi mało. Ludziom w głowach się pojebało co dziś stoi jutro na bank nie będzie stało, tyle idiotów brało, by się zaspokoić a na następny dzień muszą głębokie rany koić. Dziś tym przekazem będę cię poić, pij mą szklankę do dna to wypełni cie całego niczym DNA. Po przeczytaniu moich wersów zmienia ci się genetyka zostało ci nie wiele czasu zegarek już tyka, zegar tyka a ty lekko utykasz lepiej szybko wypij fiolkę z lekarstwem, bo szybko możesz przywitać się z boskim cesarstwem. We krwi krąży adrenalina, proszę dolej więcej wina, patrzę przed siebie tam stoi moja dziewczyna jak zwykle bezbronna mina a w jej rękach drin i kokaina. Kurwa nie wytrzymam musze posypać kreskę w brew wszystkiemu właśnie taki jestem może to bezsens jesteś lepszy? Nonsens pokaż swoje osiągnięcia, pisze jak zwykle bez napięcia, jaki jestem hehe nie masz pojęcia i raczej się nie dowiesz. No wiesz pomyśl 2 razy, zanim się wypowiesz, twoja wiedza może ranić nie chciał bym się tobą poplamić to najwyższy czas, by się odchamić. Nie chcę cię mamić zbędnym pierdoleniem, lecz niestety jestem leniem interesuję się planów snuciem niczym maja z Guciem myślę nad twoim zatruciem, jesteś pchłą na moim bucie, lecz nie chcę cię zranić tylko proszę przestań już chrzanić. Twoje zdanie konkretnie mi zwisa, jesteś lepszy? To pokaż co umiesz napisać.
 2. Siema nie było mnie znów jakiś czas. Chciałbym, żebyście ocenili mój ostatni tekst. Próbowałem opisać tu. po prostu samego siebie.. Sam doszedłem do wniosku, że jest za mało rymów itp itd czekam na opinie niżej. Nie będę cię zamulał brat dzisiaj słodkim pieprzeniem, lecz nie ukrywam moje życie mogło być marzeniem. Ta historia się zaczyna kiedy byłem zerem. Jak każdy człowiek na początku może być bestsellerem. Życie to biała kartka którą musisz zapisać. Non stop pełniona warta nie powinna ci zwisać. To ty decydujesz kiedy nacisnąć START i od ciebie zależy ile jesteś wart. Ja wiem jestem chamem który nie szanuje życia i wszystkich rozpierdala swym głupim stylem bycia.. no cóż mówię ci wprost. Nie mam nic do ukrycia. Zawsze trzymam z ludźmi do których mam zaufanie nigdy się od nich nie odwrócę im pobłogosław Panie. Wrażeń zawsze było mało, znaleźć je to łatwizna niestety w konsekwencji po bliźnie tworzy się blizna. Nie zważaj na mój wiek bo doświadczyłem wiele, wiedzą to tylko moi najbliżsi przyjaciele. Nie będę się tu żalić bo w życiu jestem kotem, lecz otarłem się o śmierć przez własną głupotę. Miałem piękną dziewczynę kocham ją do tej pory przez to co się stało chciałbym trafić pod tory. Ostatnio było dobrze lecz znowu się zjebało bo dla debila ja zwykle było mało. To nie pierwszy taki akt w moim życiu. Boże powiedz chodź raz co dla mnie masz na zbyciu. I tak cały czas, szyby pobite jak serca chyba nigdy nie dojdę do ślubnego kobierca. Miałem wszystko co potrzeba lecz zboczyłem z tej ścieżki, nieraz się wplątałem w niepotrzebne zamieszki. Dzisiaj idę przed siebie i nie spoglądam w tył bo mam ludzi co kochają nie ważne jaki bym był. Bo właśnie o to tu chodzi by mieć takich co gdy wyciągniesz rękę i krzykniesz "pomocy".. pomogą bo Anioł Stróż przymrużył oczy. To jeszcze nie koniec bo zamierzam żyć i ze swym chamskim "Ja" tu z wami być..
 3. Siemanko wszystkim wiem, że ostatnio jestem troszkę nieaktywny więc postanowiłem to jakoś wyjaśnić. Chciałbym zgłosić swoją nieobecność na 2 tygodnie, no tak do przerwy świątecznej... muszę poprawić pare zagrożeń xd
 4. Moim zdaniem wszystko powinno iść naprzód więc TAK!
 5. Dobry pomysł, teraz faktycznie tylko kilka itemów jest poszukiwanych przez graczy reszta to po prostu dodatkowe 2500$ aby znaleźć ten którego się szuka tj. Tajs,Brzucho. Na pewno przydadzą się innowacje dla przerwania monotonii
 6. Jestem za tym żeby wprowadzić 3 miejsca. Działało by to na zasadzie podium, że nie tylko pierwsza osoba coś dostaje, ale też inni którzy nie byli wiele gorsi. Exp wraz z niższym miejscem byłby stosunkowo mniejszy.
 7. Dobrze, w końcu należą się. Nadszedł czas mojej skruchy... Przepraszam wszystkich najmocniej za to, że wszedłem na txt, to było złe zachowanie z mojej strony to się więcej nie powtórzy zresztą był to jednorazowy wypadek.
 8. Czy ty chłopczyku widzisz co piszesz? Może to źle zrozumiałem. Zrozumiałem to tak ze jakby gracz zabił mnie jak ja bym był na txt to bym dał mu bana. Nie banuje graczy za chodzenie po txt jak tylko zobaczę. Najpierw ich upominam i dopiero za 2-3 razem banuje.
 9. Oczywiście, że nie. Tu jest wasz problem nie znacie mnie a określacie jako dziecko. Ja w tym temacie nie mam już przyjemności się wypowiadać czekam na decyzje Petrusa.
 10. Czy ja się bronie? to tak po pierwsze. A po drugie, ten temat nie dotyczy ciebie... nawet na Cod nie grasz, nie znasz mnie. Więc nie masz nic do powiedzenia.
 11. Widzisz szanowny człowieku ulicy, mogę być sądzony za wejście na Txt za nic więcej. A swoje dobre rady, zachowaj dla siebie.
 12. Wasze nazywanie mnie Nieogarniętym dzieckiem, jest naprawdę zabawne. Czekam na dalsze wywody. Czytając wasze wypowiedzi naprawdę zastanawiam się nad waszym poziomem skoro uważacie, że mój jest niski.
 13. Groźby na forum --> Warn nr 2.
×