Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
crovean

Kolejna skarga na admina Kuni.

56 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzywa ludzi od : minusow, miernikow, lamusow.

Sam nie przestrzega rzeczy, za ktore wywala/upomina ludzi, np ostatnio sam mu pisalem, zeby poszedl do paki, odpowiedz byla taka : " po co? zachowalem " no to powodzenia. Nie raz slyszalem jak przeklnal przez mikrofon, z tego co wiem przeklinac nie mozna..

 

Ogolnie zachowuje sie jak dziecko( bo nim jest, ale niektorzy w jego wieku umieja sie zachowac, on widac nie), wyzywa ludzi od minusow itp, jezeli on lubi jak ktos tak na niego mowi, to ok, gdyby tak do mnie powiedzial na rl to by pewnie dostal w morde, chociaz watpie zeby na rl cokolwiek do kogokolwiek powiedzial, bo to DZIECKO potrafi tylko kozaczyc/cwaniakowac w GRZE..

 

Ostatnio juz mi siadly nerwy i napisalem do niego cos w stylu "zamknij juz morde", potem "ogarnij ten pusty leb", zaczal tak cwaniakowac, ze to bylo juz nie do zniesienia.

Po moich slowach pol serwera sie na niego rzucilo i juz myslalem ze go zaraz "pozabijaja", ktorys z graczy powiedzial, ze robi sobie coraz wiecej wrogow na serwerze.

Ja osobiscie go nie lubie, nie mysli, wnerwia, cwaniakuje, po prostu irytuje mnie tak, jak jeszcze nikt tego nie robil. Wyzywa ludzi od "miernikow" jak on to powiedzial, a sam ledwo co "potrafi biegac" w csie, tak naprawde gowno robi.

Podczas gry na poczatku mapy ktos z CT zaczal raszowac - ffa wiec mozna-, Kuni zaczal plakac zeby nie raszowali, bo co, bo go bili ?

 

To juz sie robi zalosne i jak tylko wejde na ten serwer i widze jego nick to czuje ze nie wytrzymam, a jak widze jego teksty w stylu "puacz off" to mam ochote od razu wyjsc.

 

Jezeli ktos cos ma, mysle ze admin powinien wejsc na specta, lub po smierci obserwowac.

Ludzie pisali, ze ktos laguje, spojrzalem i wszyscy mieli niskie pingi. Za chwile wiadomosc, ktora oczywiscie napisal kuni. " Jaco ban ? " a powod? Tak jak pisalem, jezeli ktos cos ma, to sie go sprawdza. Nie pisze sie " czy chce bana", bo wtedy wyjdzie.

Normalnym, doswiadczonym adminom chyba nie musze dalej tlumaczyc o co chodzi.

 

 

Pewnie teraz bedzie 10 tysiecy postow w postaci zaprzeczania i kozaczenia w wykonaniu kuniego(czy jak to inaczej napisac), ale mam nadzieje, ze zostana z tego wyciagnie jakies wnioski i na koniec zostanie odebrany mu admin.

 

 

Na koniec 5ssow z tego, co wyzej napisalem. Robilem lepsze ale niestety mi sie nie zapisaly, z powodu nowego cfg - nie mialem zbindowanej komendy, zapomnialem dodac.

 

http://www.speedyshare.com/files/27288355/kuni.rar

 

 

i teraz jeszcze zobaczylem odpowiedz na skarge Fidela:

 

 

 

Fidel,puaczesz ze nie dostales Modka;) Sam sie zachowujesz jak dzieciak;)

I nie cwaniakuje:)

Masz jakies dowody ze wyzywam ?:)

Dawaj:)

 

Nie nasmiewam sie:)

 

Nie moja wina ze Ty masz staty 2:7 a ja 39:3 :D

 

peszek:)

 

 

 

"Fidel pUaczesz ze nie dostales modka" - skarge mielismy juz wniesc wczoraj, ale nie mialem ssow zeby dodac. Ale ok rozumiem Cie Kuni, masz siano zamiast mozgu, wiec czego innego juz nie umiales napisac.

" i nie cwaniakuje" - to zrobmy test. wyjdz np na bloki i zachowuj sie tak jak zachowujesz sie podczas gry, ciekawy jestem jak dlugo sie pocieszysz swoim wygladem.

 

"Nie moja wina ze Ty masz staty 2:7 a ja 39:3 :D "

 

i co to ma do czego? poza tym jestes slaby, nie grasz wcale dobrze, na serwerze jest wiele osob ktore graja lepiej od Ciebie. miales dobre staty, to sie teraz podniecasz, to jest naprawde zalosne.. ale coz, czytaj wyzej.

 

a i pisales cos o braku dowodow. no to masz :)

 

 

 

 

A - chcialbym, zeby wypowiedzieli sie ludzie z serwera, nie admini, ciekawy jestem jakie dostalbys opinie. Mam nadzieje ze bedzie chociaz paru takich, ktorzy sie wypowiedza na Twoj temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z corweranem w 10000% zgadzam, koleś któremu dałeś bana permamentnego nic nie miał, tylko poprostu dobrze grał i Cię wyzywał. OK bana możesz dać ale nie perma. Ogarnij się z deka, albo najlepiej opuść tą sieć serverów.

Mnie też nie raz denerwowałeś własnie tym " puacz off"

I właśnie wyjdź tak na bloki jak poweidział corveran .

Wgl. żal mi Cię nie wiem co mam dalej pisać i jestem za tym aby odebrać mu Admina bo to jest jakiś nie normalny człowiek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z panami up.... Kuni nie powinien dostac adma.. Proszę o odebranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjdz np na bloki i zachowuj sie tak jak zachowujesz sie podczas gry, ciekawy jestem jak dlugo sie pocieszysz swoim wygladem

 

Od razu jak to przeczytałem to stwierdziłem, że będzie musiał płacić twarzowe ;)

 

Co do tematu :

 

Ja również podpisuję się pod skargą, nieraz widziałem jego zachowanie.

W ogóle ziomek jest za ostry, miałem staty 0:3, a on do mnie zaraz Cie zbanuje za podszywke na NS grasz i lamisz... Gość nie umie sprawdzić kto ma steama mimo, że byłem na on-line ;) Admin ten nie wie co to regulamin, uważa się za władcę serwera, tak nie jest. Nie mogę patrzeć jak jakiś sczyl wyzywa graczy bo dostaje po dupie.

 

"Ziomek to jest gra ZROZUM TO, zobaczysz jak życie da Ci w dupę, wtedy nie będziesz nikogo wyzywał bo nie będziesz się miał do kogo odezwać" - Zapamiętaj te słowa, taka moja mała rada na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh..scar;)

Petrus napisal;) Ze nie wolno grac na innych nickach,Ty grasz;]

 

Co z tym kolesiem co dostal perma ?

 

Mial wh,sh i aima;)

 

Pisze zebyscie nie puakali,bo wyzywacie od czitow :)

 

crovean,jak nie wiesz co toi znaczy zachowac,to nie moja wina:) bylo 9 sek do wybuchniecia paki,a ja defa nie mialem;) a awp musialem zachowac,bo kasy nie mialem

 

crovean gram slabo ?;> Moze sie sprobujemy ?:> Czekam na PW;)

 

no czekam,niech sie inni wypowiedza;)

 

Jako jedyny banuje cziterow,a Ty crovean potrafisz tylko na spect siedziesz godzine i nic nie robic tylko slota blokowac

 

"minus,miernik" to nie wyzywiska :)

 

Widac ze jestes poczatkujacy w cs'ie bo nie wiesz ze sie pisze "puacz" a nie placz:)

 

i mowie:) minus czy miernik to nie wyzwiska :) I gdzie widzisz "lamus" na tych ss'ach ?

 

na 1 ss'ie nic nie ma:)

 

na 4 tez:)

 

@scar

 

Grasz na roznych nickach,a co mi widaomo to nie wolno:)

 

Crovean,zapomniales dodac,ze wtedy jak napisalem "Jaco ban" to byl zart:) Nawet to napisalem:)

 

Tak wiec mowie, MINUS,MIERNIK TO NIE WYZYWISKA!

 

I pokaz na ss'ach slowo "Lamus" - bo jakos nie widzie:)

 

zal - ulubione slowo 13latka;)

 

koles mial aima,sh i wh:)

 

@ zielu

 

Pisze minus,dlatego bo mam nawyk:) Tak od czasow NS'A:)

 

I umiem sprawdzic kto ma steama:)

Wpisywalem w konsoli status: STEAM_ID_LAN miales

Nie miales tez avatara:)

Wiem ze to gra,nie musisz pisac? o_O

 

PYTALEM SIE CIEBIE CZY TO TY JESTES TEN Temat!

Nic nie odpisywales:)

 

P!ION@ pisac to sobie mozesz:)

 

Masz jakies ale to napisz:)

 

Bo "zgadzam sie z upami" - to w ogole co to znaczy ? Jaja sobie robisz ? Napisz jakis konkret :)

 

@ scrar

 

Naucz sie skladac poprawnie zdania:)

 

Po co mam wyjsc na bloki ? Myslicie ze mam chude ramionka ? - to jestescie w bledzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widac ze jestes poczatkujacy w cs'ie bo nie wiesz ze sie pisze "puacz" a nie placz:)

To, że poświęcasz na CS połowę swojego życia i znasz już każde słowo stosowane w tej grze, to uwierz mi, że to nie moja wina.

 

Wiesz co Ci powiem, naucz się pisać, trochę Ci nie wychodzi, albo spacji nie masz (nie wnikam).

 

Twoje wypowiedzi są na poziomie 12-13 latka. Miernik, minus, dobra może to nie obraża nikogo, ale jak dostajesz po dupie na CS to nie możesz tego przemilczeć albo wydrzeć ryja do monitora?... A nie pisać na sayu od razu. Chciałeś admina, masz... Teraz pokaż, że dobrze wybraliśmy, ale jak widzę na razie Ci to nie wychodzi. Nieraz byłem świadkiem jak jechałeś po lepszych od Ciebie graczach " Cziter " - akurat powiem Ci, że mnie nie denerwuję jak ktoś mówi do mnie "CZITER" "WH" - ja mam polew z tego akurat. Ale niektórych może to obrazić - przeczytaj sobie regulamin i postępuj zgodnie z nim to może będę przeciwny wypowiedziom innych użytkowników.

 

 

@DOWN

 

To widzę, że coś słabo wychodzi Ci to czytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZIELU

 

Nie poswiecam w cs'a polowe zycia - wybacz:*

Mi pisanie bardzo dobrze wychodzi

Byc moze,sa na poziomie 13latka bo tyle lat mam:) Tzn. 14;)

Yyy..ze co dostaje po dupie ? Chodzi Ci o to,ze jak mnie dedna,to pisze "minus,bezglowie" ? Napisalem wyzej - nawyk:)

Sluchaj - NIGDY NIE WYZYWALEM NA TEJ SIECI OD "CZITEROW" ! NIGDY!

Na przyklad ten Rafal 'neo' jarzembski

Wiele graczy spamuje na say u@ ze to cziter

Tak wiec pisze " mial juz robione ss'y,nie puaczcie" (to nie obraza:( )

Dobra,niech Ci bedzie - przeczytam juz 3 raz regulamin:(

 

@Petrus

 

Odpowiadam na kazde "ale" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuni pisz normalnie. Twoją wypowiedź można zawrzeć w 2 zdaniach. Reszta to spam i same powtórki,

 

czekam na więcej wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz jest po prostu zalosne. 9s do wybuchniecia.. ciekawe.

grasz slabo. mam inne rzeczy na glowie a nie granie z jakims dzieckiem, ktore uwaza sie za wladce i najlepszego ;)

jako jedyny banujesz cziterow. ciekawe.. to wejdz sobie na forum w amxbany, ciekawy jestem, czy w ogole wiesz, co to jest.

ja przynajmniej jak wejde to patrze, czy nikt na niczym nie gra, jesli myslisz ze po prostu siedze, czy afkuje wtedy, to pokazales wlasnie ze jestes TOTALNYM idiota.

minus miernik nie wyzwiska tak.. mnie to np obraza. moglbym tak samo za toba latac i mowic debil - odnoszac sie do twojej inteligencji, tak samo jak ty opisujesz innych w grze patrzac, jak graja. i tak pewnie nie zrozumiesz o co mi chodzi. jesli umiesz czytac, a wychodzi na to ze nie, to napisalem ze mam tylko te ssy, ktore wrzucilem. i przestan mowic tu o kolejnych dowodach na slowo lamus, bo to jest zalosne. to tak jakby cziter mowil, ze nie gra na czitach. " zal - ulubione slowo 13 latka "... " puacz " ulubione slowo dziecka, ktore nie ma pojecia o zyciu, ktore nie umie nic sensownego napisac, ktorego 3/4 zycia to cs. Poza tym Temat gral wtedy na steamie. jeszcze z nim wtedy gadalem o tobie, tak.. wlasnie wtedy kiedy sie czepiales ze to niby nie on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crovean, dokładnie.

 

Z tego co wiem to Kuni ma 14 lat, możecie mi powiedzieć z jakiej racji on dostał admina skoro nie spełniał wymagań wiekowych.

Admin ten powinien być zdegradowany i zbanowany. - Taka jest moja ostateczna opinia i wiem, że każdy myśli tak samo.

 

 

@ DOWN

 

GRAŁEM WTEDY NA STEAMIE, BO PISAŁEM Z CROVEAN'EM I MI NIE WMAWIAJ. JA NS NAWET NA KOMPIE NIE MAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ crovean

 

No ciekawe:) Bo taka prawda bylo okolo 9 s :)

Ja gram slabo ?;> Powiedz jaka Twoja zyciowka ? Moja 157:47:) A na only dd2 40:3 :)

Nie uwazam sie za wladce - wladca jest Petrus:)

Tak jako jedyny :)

Sam sobie sprawdz ile ss'ow porobilem:)

Wiem co to amxban

Tak,cieeeekawe - siedziec na spect przez +godzine ;)

Sam jestes idiota:)

Tak,minus i miernik to nie wyzwiska - widac ze sie znasz:)

Debil a minus to calkiem co innego:)

Umiem czytac:)

No czekam na dowody:) Napisales ze wyzywam od lamusow na serwie - czekam na dowody:)

No wiesz,mam 14lat,wiec nie mam jeszcze wieeelkiego pojecia o zyciu= wybacz:)

3/4 mojego zycia to nie cs:) - NIE OCENIAJ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ!

Temat wtedy nie gral na steamie:)

 

@zielu

 

Ty tu nie rzadzisz - pamietaj NIE JESTES WLADCA! NIE TY DECYDUJESZ!

 

Jakos Scar tez ma 14lat i dlaczego dostal Admina ?

Tez nie spelnial wymagan:)

 

@scra

 

No piszesz jak pokemon:)

Te "." czy "wgl" nie umiesz normalnie pisac ? Np: "Zal mi Cie.!" tak wlasnie napisales:D Co robi tak "kropka" ?

Naucz sie czytac ze zrozumieniem:)

Naucz sie tez skladac zdania:)

Nie wyjde z tej sieci:) WLADZE MA Petrus:)

Kto tu cwaniaczkiem jest ?

Nie spedzam 8-10h dziennie:)

Max 4 godziny:)

 

Co jeszcze wymyslicie ?:)

 

@up

 

To jakim cudem nie miales avatara ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha .

Ty mi każesz normalnie pisać ?

haha.

Spójrz na swoje pismo cwaniaczku .

Zal- ulubione pismo 13 latka ?

Do twojej zrytej osoby innej nazwy się nie da użyć .

Weź wgl. wyjdź z tej sieci i przestań grać bo " żal " grać z takimi "pro" graczami za którego się uważasz. Może nie gram lepiej od Ciebie, ale nie spędzam na CS 8-10 godzin dziennie i nie przesiaduje nocy przed monitorem .

 

 

" ScarFace, Jak nie widzisz? Chlopie! Ja codziennie na serwie jestem od 23 do 4 w nocy! "

 

Czy to jest normalne ? BO ja nigdy tak nie grałem . Dla mnie to jest totalny idiota, kretyn i kozak . Uważa się za Wielkiego Pana i Władce ?

 

Powiedz nam swoje problemy, w szkole Cię tępią, nie wiem. Mama Cię nie kocha . ?

Proszę wyrzuć to z siebie i wez z tąd spier... wyjdz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze skill zalezy od fragow. idz pograj mixy z ludzmi, ktorzy dobrze graja. tak dostaniesz w dupe, ze odechce ci sie w ogole grac. a nie grasz z nsami, gdzie polowa z nich ledwo trafia w kogokolwiek.

 

Temat gral na steamie lamago, ustaw sobie wieksza rozdzielczosc i naucz sie komend, to bedziesz wiedzial. poza tym, nie no, pewnie, pisalem z nim na steamie, byl online, byl w grze.. ale ok, nie bylo go na steamie. masz racje, wielki Znawco, Szanowny Panie Adminie Kuni. rofl.. juz po prostu nie mam slow.

a z tymi statami to juz naprawde dowaliles.. siano.

 

ja jak robie ssy to wiem, ze gosc na czyms jedzie. 1 osoba tylko napisala na forum, z czego jeszcze nie wrzucila dobrze ssow - wiec pewnie gral np. na wh. a ty banujesz wszystkich lepszych od siebie. ktos lepiej gra to juz ssy, no nie? pewnie. ty masz pojecie czlowieczku..

 

 

 

A i jeszcze cos - wlasnie - w nocy to sie spi, a nie siedzi na komputerze, a potem wstaje rano takie cos jak ty i wnerwia ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill nie zalezy od fragow idioto:)

Gralem mixy i nigdy nie zamykalem:)

Nigdy w dupe nie dostalem:)

Gralem na only steamie:)

Tez nigdy nie zamykalem a staty bylo na +

Spytaj sie kochasss:)

Mam na najwyzszej rozdzielczosci :) NIE MIAL AVATARA! RAZ MA RAZ NIE MA- CIEKAWE

Znam komendy - nie musze sie ich uczyc

Napisalem - NIE OCENIAJ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ!

Dlatego nie masz slow bo nie masz juz co wymyslic:)

Siano ? Kisielek ?

Nie banuje lepszych od Siebie:)

Banuje tych,co sa odpaleni:)

No mam pojecie:)

 

No Panowie!

Co jeszcze wymyslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Cie obrazic nie uzywajac zadnego przeklenstwa ?:)

Mogles to zmienic dzieciaku:)

 

Ty od 23 do 4 ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA SPADLEM Z KRZESLA!

Jak Ciebie juz o 0:00 nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopoki czegos nowego nie wymyslisz nie bede pisal.. bo rozmowa z toba w ogole nie ma sensu. czekam tylko az stracisz tego admina :)

 

skoro skill nie zalezy od fragow, IDIOTO, to po cholere sie chwalisz jakie miales staty? sam sobie zaprzeczasz.

 

mial avatar, potem wszedl jakis gosc z podrobionym jego nickiem to pytalem sie Temata na steamie, kto to jest i w ogole, potem wywalilem tego bez steama i juz musialem isc.

idz lepiej spac bo sie do szkoly nie wyspisz..

 

 

 

'Ty od 23 do 4 ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA SPADLEM Z KRZESLA!

Jak Ciebie juz o 0:00 nie ma"

 

 

wlasnie pokazales, ze mozgu nie masz, z reszta kolejny raz.

 

on cytowal to co ty sam napisales, baranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,z Toba nie ma zadnego sensu;)

Czekaj,czekaj:)

Nie chwale sie moimi statami tylko pytam sie jaka zyciowka ?:)

To moze byl ten koles,bez steama:)

 

No wymyslaj:)

Czekam:)

 

Pomoc ?:)

 

Scrar,nie wyzywaj od rodzicow bo kiedys w papa dostaniesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debilu to jest wycięcie z twojego podania .

Co za kretyn. haha

własnie ja nie siedze bo nie jestem na nienormalny xd

hahaha Teraz ja spadłem z krzesła xd

 

Ha ha co za zjeb .

 

 

 

 

" NIE MAM ZADNYCH PIERDOLONYCH PRZYJACIOL! "

Się nie dziwie xd haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo - wymyslajcie:)

Zjeb ? Zobacz:) To JEST OBRAZA! A nie MINUS,MIERNIK:)

Heh,co za nie ogar

 

Crovean sam mozgu nie masz:)

 

Heh,i sam obraziles:) A Ty sie dziwisz ze "minus" to obraza ?

 

No wymyslajcie:)

 

Heh,scar,Ty maly kurduplu,jak nie wiesz o co chodzi w moim opisie to nie pisz:)

Wiesz co ja z takimi jak Ty robie ? Jeszcze smiesz od Rodzicow wyzywac:( co za nie oagr:(

Jakbym takiego spotkal na ulicy to nie wiem:(

 

CHUDE RAMIONKA AHAHAH

 

"CHCESZ ZE MNIE KPIC ? NIE POWIEDZIALES TEGO W RYJ - NIE POWIEDZIALES NIC"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Kuni proszę Cię skończ już swoje bez mozgie wypowiedzi.

PIsanie z kimś takim jak ty to dla mnie cios poniżej pasa, żę muszę odpisywać takiemu pajacowi jak ty więc skończ .

 

[ Dodano: 2011-03-08, 21:46 ]

HaHaHaHaHaHaHaHa .

Chude ramionaka, dojebałes człowieku .

Nie wiesz jak wyglądam to się nie wypowiadaj .

Wpisz sobię w Google Bartłomiej Maćkus to możę zobaczysz czy byś miał szanse .

Mam 165cm ale samymi nogami bym Cię rozjebał .

Od 6 Lat 2 razy w tyg. chodzę ta Teekwondo deklu xd

Też bym chciał Cię spotkać, ale na macie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam masz bezmozgowe wypowiedzi:) Ja nie pisze z pokemonami tym bardziej z "chudymi ramionkami" ahah

Dobra zamknij sie juz,i wez sie w garsc i nie wyzywaj os Rodzicow - bo to kiedys sie dla Ciebie zle skonczy:)

 

Dobra,z Toba juz Scra nie pisze:) I MOWIE! NIE ODPISUJ!

Dosyc mam takiego nie ogara,ktory piszczy przez te mikro jak ktos Go zabije:)

 

Heh,ja tez niedlugo bede robil ss'y:)

Jakie Wy macie slownictwo:)

Zobaczymy co z tego wyniknie:)

 

Hahahahahahah

 

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://zso-godzianow.pl/images/tenis_st/2.jpg&imgrefurl=http://zso-godzianow.pl/sport_archiwum3.html&usg=__7e7UwsYF3OOVbHXlTItb6fc21vk=&h=480&w=640&sz=76&hl=pl&start=0&sig2=hCh3qtOADP0PuHbxhVLuKA&zoom=1&tbnid=OdgFDwGlNc0JvM:&tbnh=130&tbnw=187&ei=7pV2Ta7pA8abOoPh2dsF&prev=/images%3Fq%3DBartlomiej%2BMackus%26hl%3Dpl%26biw%3D1366%26bih%3D667%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=132&vpy=80&dur=1859&hovh=194&hovw=259&tx=149&ty=117&oei=7pV2Ta7pA8abOoPh2dsF&page=1&ndsp=32&ved=1t:429,r:0,s:0

 

Gangsta ? Ktory to Ty ? Ten po srodku ? ahhahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ktoś zabije to nie piszczę, bo to jest gra a nie " Moj swiat " jak dla Cb.

DObra idę pod przysznic, wiesz co to jest ?

Takie coś co się myje, masz tam mydło gombkę i się myjesz jak coś .

Sprawdz sobie w google co to jest TKD bo pewnie też nie wiesz .

 

[ Dodano: 2011-03-08, 21:50 ]

Nie, ten po lewo .

Zdjęcie robione 3 lata temu .;p

2 miejsce zająlem w ping-ponga na wojewódzkich xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaaaaaasnie o to mi chodzilo:)

Po co piszesz bezsensowny post ? To jest NIBY skarga a nie jakis "prysznic"

Zabraklo pomyslow ? HAAHAHAHAHA

 

TKD ? Nie przypadkiem SZKOLA MUZYCZNA ?

 

ahahaah

 

wojewodzkich ? Chyba szkolnych ahaahahahahahahahahh

 

CHUDE RAMIONKA! AHAHAHA

 

Ty 165 cm ? WoooW olbrzym:)

Musze Cie zmartwic - mam 167:(

 

@crovean

 

I czemu napisales "KOLEJNA SKARGA NA ADMINA KUNI"

Przeciez nie bylo na mnie skarg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów wyszło twoje bez mózgowe zachowanie ja nie stworzyłem tego tematu tylko corveran idioto .

Faktycznie jesteś dużo wyższy ode mnie . ;D

" Nie liczy się wzrost siła czy masa, lecz technika "

Słowa mistrza, więc się nie jaraj że jesteś wyższy o 2 cm .

haha

 

 

Ten po srodku co się z niego tak śmiejesz, też by Ci spokojenie dojebał .

Bo tez ze mna chodzi na tkd.

 

Narra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×