Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wtf mean

!wtF?

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: ?wtF!

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): STEAM_0 : 1 : 39232476

Staż gry (Minimum 2 lata): 8lat

Wiek (Minimum 16 lat): 21lat

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): Huh, pod różnymi nickami : mkb, sp3dr, ftf... Jakoś miesiąc.

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): Nadrobię

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: W skali od 1 do 10 [10]

Znajomość AMXX (x/10): 10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:Od miesiąca nigdy nie ma żadnego administratora po południu. Jestem doświadczonym graczem, byłem administratorem na Puchatku TP, oraz csp only dd2. Znam swoje zasady jako admin. Jestem dojrzały i wyrozumiały. Jestem na 3 roku studiów w Koszalinie, na pewno wiek ma tutaj coś do rozumu. Jestem miły jak i również uczciwy. Każdego gracza szanuje po równo. Dlaczego chciałbym zostać administratorem ?, ponieważ taki administrator jak Koza 08 nic nie robią i banują bez ssów... Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) : Tak

Kontakt: Steam : gosusosu , gg: 355380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok procz skladek.. wymagane to wymagane ;)

 

First Seen

2011-03-02 16:05:09

 

 

czas mysle ok, chociaz Cie nigdy jeszcze nie widzialem :)

Edit: widze, ze zmieniles podanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja nie rozumiem na czym polega administrator na serverze na pieniądze. Gdyby admin byl darmowy to serwery by dlugo nie pochodzily ;p . Jest coś takiego jak okres próbny 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie serwerow kosztuje, tak?

 

odpowiedz na wszystko ;)

 

Jest cos takiego jak okres probny, dokladnie. Wplacasz-> masz admina-> ogolnie jestes do dupy -> po adminie -> kasy nie ma spowrotem ;)

 

Nie mowie tego o Tobie, tylko ogolnie, takze wiesz, bez obrazy, jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie swoim podaniem -> masz admina -> jesteś do niczego -> tracisz adma. Na to samo wychodzi. A utrzymanie serwerów to powinni tylko H@ się tym zajmować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałna serwie był odpalony!!! uciekał oraz uniknoł bana!

 

Hueheuheue, jak śmiesz mnie oskarżać o wh ?

Po 1. Jeżeli wiesz co to blue screen, to to mi wyskoczyło, ponieważ mam karte graficzną zrąbaną.

Po 2. Jeżeli nie wierzysz w mój skill, chodź pogramy Esl

Po 3. Uniknełem bana ? pahahah, gdyby nie ten blue screen dalej bym grał...

Po 4. BuriTsu, dla mnie masz 10lat, dlaczego ? "uniknoł" , proszę Ciebie !, "Grałna serwie był odpalony!!!", ale co było odpalonego, domyśliłem się, ale co !?... -,-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wiem co to Blue Screen wiem co to jest nie raz mi to wyskoczyło ...

2.Nie szpanuj Esl

3.Może i tak nie wie

4.Przepraszam za moję błędy to że dziś głowie mam dziś c4 to moj problem jeżeli nie wież o kimś czegoś to nie gadaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha "wiez" nie no nie moge wyrobic jeszcze nie spotkalem sie z takim tekstem ale do dzisiaj smiesza mnie "przyszlem" "dobiegnolem" "zrup" "hlep"

 

[ Dodano: 2011-03-13, 20:53 ]

"to ze dzis glowie mam dzis" :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na NIE, ale jeśli posiedzisz trochę na forum, popiszesz trochę to będę na TAK. Dołączyłeś na forum dzisiaj, również nie za ciekawie to wygląda.

Mam nadzieję, że jesteś na tyle odpowiedzialny żeby adminować na serwerze.

A co do darmowych adminów to jesteś w błędzie. Każda sieć utrzymuję się na składkach adminów i hojnych graczach. Jeśli nie chcesz płacić składek to zrób 50+ reklam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest taka możliwość to wybieram tą 50+ reklam. Ale może poczekajmy na decyzję H@, i również innych administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak i na nie. gdyż nigdy tego gracza nie widziałem ale widać ze jest dobrym kandydatem na adm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×