Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
crovean

Skarga na admina RideR

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem wiadomosc, ze ktos z aim botem gra na serwie. Zapytalem o nick, byl to .. miej wiare.

Wszedlem, patrze staty mial chyba 18/1 , pomyslalem, ze pewnie to jest prawda. Wszedlem na specta, zaczalem krecic demko. Po 1-2 rundach zorientowal sie, ze jestem, wiec wylaczyl.

Pozniej patrze, dostal bana.

najlepsze jest to w jaki sposob, NA ILE, i jaki byl powod bana..

 

dedust20211.jpg

 

Pewnie nawet nie nakrecil dema. Oczywiscie moge sie mylic, ale nie wydaje mi sie zeby to zrobil. Zbanowal goscia, ktory mial ab, na 7 dni. gratuluje :)

 

a tu kolejny popis:

 

 

2011031500002r.jpg

 

 

Nie wydaje mi sie, ze ma tyle lat, ile napisal.

I te jego pierwsze posty, " ;] " , 5x taki post, zeby tylko nabic na forum, zeby dostac admina. :)

 

PS: dostalem pozwolenie od Petrusa, na wstawienie w ten sposob ssow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha... Crovean to nie tylko ty.. Ja gram sobie wbija ziomek sh+wh+aim on odrazu ban na 7 dni... Dzisiaj gram sobie i wbija ziomek z nickiem "P!0N@ Frajer" a RideR zamiast zbanowac jego zbanowal mnie i na dodatek nie potrafił mi dac ub..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze wlasnie ...koles ty czytales regulamin ? czy nie ,po 1 za wh czy aim czy sh PERM a nie 7dni to raz a ten 2 ban za kampienie? do tego 7dni? to ffa mozna kampic all mozna robic ogarnij sie to samo co kuni:/ czy ty masz pojecia o adminowaniu i czy wiesz co to amx? bo jak mysle twoja znajomosc wynosi 2/10 a nie 8/10 czy tam 9 juz nie pamietam ile

 

 

edit

PIONA tak jak pisze jego znajomosc wynoni max 2/10

ale ty tak samo z kolei nie dawaj bana od razu za ping jak jest admin bo wczoraj byl przyklad ja i petrus patrzymy kolesia z wh i sie upewanimy czy ma to ty mu dajesz bana na 5min za ping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Rider widze nie ogarnia...

Nie chce chlopakowi dokladac do pieca ale powiem bo musza tu byc admini ktorzy maja pojecie co robia.

Mianowicie gracz annro, napewno kilku adm go pamieta bo czesto dostawal bany jednak zawsze byl czysty, nie powiem bo to moj kolega z uczelni.Koles ogarnia ladnie, nagle pisze mi na steam ze ma bana znow po raz 3 i to wlasnie od Ridera.Jak widac kolejny adm ktory nie widzi roznicy miedzy haxem a dobrym graczem...Podobnie bylo z erokest i kuni...

 

Ave Vinci:D

hehe pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem, że będą z nim problemy.

1/3 się należy jak nic.

Mi się wydaję, że RideR ma góra 13 lat, widać to po jego zachowaniu i po postach "nom."

 

Tyle z mojej strony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. a czemu poprostu nie napisałes na u@ ze krecisz demko???

po 2 zapomnialem jak dac na forever i nie szukalem...;

musialem mu dac bana bo caly serwer juz szalal zebym apisal konsole to sam sie darłeś

ze on cos ma to czemu mu bana nie dałes?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien reagować szybko i skutecznie, Ty tego nie zrobiłeś.

Jak widzisz czita, od razu schodzi się na specta, nagrywa się demko, robi się ss (automatycznie daje bana) i po kłopocie. Nie wiesz jak dać perma? Klikasz "8", dopóki nie pokaże się Perm Ban i później wybierasz nick jaki chcesz zbanować.

Mam nadzieję, że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy bo z dnia na dzień coraz gorzej jest jak widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rider masz ostatnią szansę. Poczytaj jakiś poradnik albo coś jak się banuje, jeżeli nie odróżniasz skila od haxa to na to Ci już nic nie poradzę.

 

2/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×