Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wstawaj i walcz

Skarga na RideR

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie:)

Mianowicie chcialbym złożyc moze nie tak do konca skarge jak taką krotką informacje do H@...

Admin o nicku RideR ma najwidoczniej swoje zasady, zasady serwera sie chyba nie liczą, dostał admina i robi co sie mu podoba... za niedlugo mimo ze swerwer only d2 bedziemy grac nuke bo powie ze mu sie d2 znudzilo...

 

Niby taka drobnostka ale no bądżmy powazni...

 

wrzucam screena z konsoli...

http://www.fotoszok.pl/show.php/381272_2011-03-16-00001.jpg.html

 

 

Prosze o rozpatrzenie sprawy H@ i wypowiedz innych na ten temat:)

 

dziekuje;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, moze nie jest to jakies mega przewinienie, ale ludziom, ktorzy szanuja serwer, takie cos przeszkadza.

 

widac ze admina kupil dla swojej wygody i zabawy, a nie dla pomagania serwerowi.

jeszcze nie widzialem ani jednego sensownego bana od niego, do wczoraj jeszcze nie umial banowac, nie wiem jak jest dzis, ale pewnie nic sie nie zmienilo. chociaz widze, ze nauczyl sie restartowac.. wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin ma już 2/3 ostrzeżenia z tego co pamiętam. Jeśli nadal tak będzie postępował jego kariera bardzo szybko się skończy. W tym wypadku zrobił tylko resa więc nic mu za to nie grozi, przynajmniej tak mi się wydaję. Jak ja byłem adminem również restartowałem serwer, gdy po zmianie mapy połowa ludzi nie zdążyła na 1 rundę.

Ma admina kilka dni i już 2 ostrzeżenia, mogę się założyć, że do końca tego tygodnia go straci. Już wystarczająco nasłuchałem się na temat tego admina...

Nie mam tu nic za bardzo do powiedzenia, ale warn za takie coś się nie należy...

A co do tego SPAMU - bardzo dobrze, że karzę podkładać pakę, ale wystarczy to napisać raz i w lewym dolnym rogu, a nie na środku i jeszcze na zielono. Admin ten jest zupełnie nie odpowiedzialny i dziwię się w ogóle, że dostał tego admina. Myślałem, że podoła zadaniu, ale jednak się myliłem. Admin ten będzie nie długo zdegradowany, ponieważ jego zachowanie przechodzi wszelkie granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. to zrobiłem restartround na koniec mapy. (szybciej i wygodniej nikt nie musi czekać na zmianę jak sie komuś nie podoba to więcej tego nie zrobię).

a po 2. został 1 terrorysta i do tego kampił i trochę mnie poniosło wiec ze spamowałem.

i nie wiem czemu wszyscy są przeciwko mnie...;

\byle co zrobie to wszystkim nie pasuje/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra close

 

znowu bez przesady, nie wyciągajcie z rękawa tych oskarżeń..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×