Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kamil2236

dostalem bana prosze o unbana

27 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Zostales zbanowany przez 23MJ

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : kamil2235

[AMXBANS] Przyczyna : ' nie dociera ? ssy na forum albo ban na nick .. i nie wbijaj na serwer !! '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 33898714 '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 83.22.107

 

 

gram sobie a admin nagle wchodzi i mi daje bana ze mam wruzic ssy

nie miaelm powodu bana prosze bardzo admian o unbana

 

[ Dodano: 2011-03-17, 21:20 ]

czekam na odpowiedz

 

[ Dodano: 2011-03-17, 21:27 ]

..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest w tym takiego trudnego.. pewnie zrobil ci ssy ktorych nie wrzuciles..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ale on mi wlasnei nei zrobil ssy i demka.ja mam steam p odrogie.a ssy mi nei zrobil bo nie mam na cstrike.nie poprostu dzis mi dal bana ale ssy nie dal nie mam na cstrike to jak mam to wstawic jak wogule nie mam na folderze demka i ssy zrobioneo bo adin 23mj nie przeslal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:14 ]

nie mam cheatow noobie po prostu ucieklem bo nie umiem wstawiac ssy a poprostu jestem za dobry na cb...grac nie umisz i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać że podczas robienia ssów że szybko uciekasz .. Więc logiczne że coś do ukrycia miałeś , skoro mówiłeś że kiedyś ktoś ci robił ssy

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:15 ]

Ty jesteś za dobry ??

 

Nie rozśmieszaj mnie .. Zawsze staty ledwo na + często na - i nagle wyskoczyłeś z super formą ...

 

 

SSy zrobione Kokoszka mówił żę wrzuciłeś ssy kiedyś na forum więc umiesz wrzucać i co kłamiesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram na cziatch bo se skille psuje a po drogie po co mialbym miec cheaty na stemie??? zeby se go zniszczy??

dostac bana na niego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego skilla ?? jak można popsuć coś czego nie masz .. Wiele osób z BF2 uważa że lamisz i dostałem cynk , że nagle masz super forme wbiłem , siedziałem na spectcie i poszły w pewnym momencie ssy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać że podczas robienia ssów że szybko uciekasz .. Więc logiczne że coś do ukrycia miałeś , skoro mówiłeś że kiedyś ktoś ci robił ssy

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:15 ]

Ty jesteś za dobry ??

 

Nie rozśmieszaj mnie .. Zawsze staty ledwo na + często na - i nagle wyskoczyłeś z super formą ...

 

 

SSy zrobione Kokoszka mówił żę wrzuciłeś ssy kiedyś na forum więc umiesz wrzucać i co kłamiesz ??

 

co ty gadasz zawsze mam staty na + a nie na -

kokoszka mowi prawde wrzucilem kiedys nawet nie wiem jak to zrobilem grzebalem przy tym 3godz i jakas wrzucilem.ale nie umie mwrzucac ssy.

morze tak zrobimy dacie mi unbana i ty za tydz 2 czy kiedy tam chcesz zrobisz mi ssy jak bd cos podejrzewal i ja wysle jakiemus admu na gg bo nie umiem wstawic na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha Ty jesteś śmieszny , nie dość że ortografia leży !!! to jeszcze będziesz mi mówił kiedy mam Ci ssy robić ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys lamilem a tera gram zawodow bo dniami i nocami gram i cwicze na expert czyli boatch.a tak wogule to jak wchodzilem na serwa to zaczynalem rozkrecac forme i sie rozkrecilem i mam dobre staty

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:21 ]

widac ze przeroslem cb w cs i zazdroscisz mi ze gram lepiej a super forme to zawsze rano mialem gdzies do 16:00 potem zaczolem lamic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://petrus.webd.pl/psychostats/upload/player.php?id=363

 

 

Poczytaj sobie o swoich dokonaniach . W ciągu tygodnia nagle twój skill się podwoił , więc od niedawna zacząłeś mieć staty na plus ..

 

P.S.

 

Mówiłeś że jestem za słaby dla Ciebie .. sprawdz na samym dole 23MJ 18 razy mnie zabiłeś 32 razy padłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha! Nice za 2 tyg. zrobisz mi ss-y. Leżę haha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te osoby uważaja że lam,ie bo mnie napewno nie lubia i chca mi dopiec.

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:27 ]

to nic nie am do zeczy czy sie podwoil czy nie to ejst mozliwe!!!!gdy sie gra od rana do wieczora!!to co tera ku*** sugerujsz ze se jakeigo aima sciagnolem??i wh??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że prawie cały serwer tak mówi... No co przeczytałeś sobie ten link co Ci dałem ze statystykami na serwerze cs kopytko ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że troch kulturki. Luknij do słownika języka polskiego :) Bez urazy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj z tego co widze na tym wykresie to malo razy mialem staty na - tylko chyba 4 czy 3 razy z roznica 3;5 tylko raz mialem 2k 9d

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:31 ]

tylko że prawie cały serwer tak mówi... No co przeczytałeś sobie ten link co Ci dałem ze statystykami na serwerze cs kopytko ??

 

jak tak mowi to znaczy ze zrobilem ogromne postepy:)

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:32 ]

fajne moje skille tera cale czas rosna ale zrobilem podstepy dzieki ze pokazales wykres tera wiem ze sie polepszam a nie pogarszam

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:34 ]

945.08 to dobry skill??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ja ci bd mowic tak nie uwierzysz ze mozna sie duzo polepszyc bo uwazasz ze cos mam.

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:38 ]

pokasz link do twoich skillow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morze i sie dopiero ucze grac nie jestm taki dobry jak ty ale jeszcze cie przescigne pamietaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z haxami pewnie tak .. zamiast wydawać pieniądze na steama mogłeś sobie najpierw słownik ortograficzny kupić bo aż oczy bolą od tych błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem gorszy jetsm w skillach ale sie szybko ucze dlatego skille mi tak wzrosly.przez pewien czs gralem z moim kolega naucyzl mnie pare sztuczek w cs.on gra 3 lata juz moze dlatego

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:42 ]

z haxami pewnie tak .. zamiast wydawać pieniądze na steama mogłeś sobie najpierw słownik ortograficzny kupić bo aż oczy bolą od tych błędów

 

nic na to nie poradze mam dyslekcje.a co do haxkow to ich nie mam.juz ci mowielm gram fer play

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:44 ]

jak bys chcial wiedziec to od poczatku sie uczy grac na stemie a po drogie czity sa dla noobow poczatkuajcyh graczy ulatwienie gry a ja nie jestem poczatkujacym gram juz rok

 

[ Dodano: 2011-03-17, 22:45 ]

to jak mam was rpzekonac o unbana i ze nic nie mam???nie wystarczy wam steam to ze mowie prawde???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×