Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Rapujacy Chochl

Rapujacy Chochlik aka Szejk

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Rapujacy Chochlik,[G]amer [T]eam ~ Szej[K] lub Szej[K]. Grałem też na innych ale ich nie pamiętam.

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): Szejk00

Staż gry (Minimum 2 lata): 4 lata

Wiek (Minimum 16 lat): 17

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): Oj długo... Gram na cs-kopytko już kilka miesięcy.

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): No jako tako jest.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem kilka razy swój serwer, byłem wielokrotnie administratorem na innych. Cóż, było nieźle.

Znajomość AMXX (x/10): amx_modmenu?^.- 7/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Często gram, sporo osób mnie zna, zachowuje kulturę i wszystkie inne pierdoły :> Składam to podanie ponieważ brakuje na serwerze ogarniętych, często obecnych administratorów.

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) Składek nie mogę płacić bo mam zbyt dużo wydatków prywatnych.

Kontakt: Steam: Szejk00 lub GaduGadu: 15680997

 

Pozdrawiam.

Szejk aKa R.Ch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze "SKŁADKI WYMAGANE". Więc po co piszesz podanie :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wymaganych postów, jeśli nie chcesz płacić składem możesz zrobić 60+ reklam i masz admina na miesiąc, jeśli tego nie zrobisz nie masz nawet o czym marzyć.

Gram na kopytko już trochę też i nie widziałem Cie ani razu, może taki zbieg okoliczności.

 

Będę za większością bo sam nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem tego gracza na serwerze uważam, że będzie ogarniał jak dostanie admina. Dorób sobie postów, a jak nie masz kasy to zrób te reklamy jest tyle możliwość, tyle stron na których można je zamieścić. Jak zamieści reklamy dorobi postów może zostać dla mnie adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up \

mam takie samo zdanie

Jak się zdecydujesz daj znać na pw, dogadamy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×