Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nupek

Skarga na admina Kokoszka

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moze teraz podchodzę do tego troszkę desperacko ale nie mam zamiaru tego tak zostawić, proszę o zabranie admina tak nie odpowiedzialen osobie jakim jest gracz o nicku Kokoszka, piszę do niego na gadu aby wyjaśnić sprawe z bane za reklame który dostałem CAŁKOWICE ZA NIC. Nie pisałem kompletnie nic na czacie a on mi wmawia że reklamuje jakiś server, oczywiście nie chciał powiedzieć nawet jaki, może trzeba mu czasu na namysł? Jeśli tak ma wyglądać adminowanie na kopytko to ja podziękuje za gre tutaj, może nie jestem kimś ważnym czy dobrym, staty na poziomie deadów ale grałem tu dzień w dzień co kilka godzin, jest to mójpierwszy server bo gram w cs-a od niedawna, przez miesiąc dzień w dzień tutaj na dd2 faast only. Jeśli tak ma wyglądać gra tutaj to szkoda, jedyne co mógłbym reklamować to właśnie kopytko na innych serverach a tym czasem dzieciak admin Kokoszka daje bana pod jakimś pretekstem którego nie jest w stanie w żadnym nawet najmniejszym stopniu udowodnić, nie mam pojęcia co ja mu zrobiłem ale nawet jakbym przeleciał jego matkę to nie ma prawa mi dawać bana za nic. Domagam się aby ten pan stracił swoją rangę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ?

reklamowales jakis server, nie pamietam jaki, i jeszcze 2 koles tez reklamowal, nie wiem czy dostal bana ale ty i jakis koles reklamowaliscie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde koles ja nie wierze co to wgl ma byc ? ja cały czas raszowałem i nawet nie czytałem czatu a tym bardziej nie reklamowałem, nie znam sie na tym ale czy nie ma w logach servera czatu chociażby z ostatniej doby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z banem to złóż podanie o ub.

na gg nic się nie załatwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×